Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tedeward

Tedeward

Dołączył 18 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1150
  • Znaleziska 516
  • Mikroblog 634
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 2
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
7 godz. i 47 min temu
  • 112
#polityka #pytaniedoeksperta
Ciekawe kiedy miało to wypłynąć, że sam zainteresowany o tym tak obrazowo opowiedział?
CipakKrulRzycia - #polityka #pytaniedoeksperta
Ciekawe kiedy miało to wypłynąć, że sa...

źródło: HL0NfoRWAAAVvpz

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 5 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 8
@CipakKrulRzycia:
Tedeward - @CipakKrulRzycia:

źródło: 1000026069

Pobierz
  • Odpowiedz
Nestry
Nestry
10.06.2026, 21:01:08
  • 28
982 + 1 = 983

Tytuł: Kolor nie z tej planety
Autor: H.P. Lovecraft
Gatunek: horror
Ocena: ★★★★★★★
Nestry - 982 + 1 = 983

Tytuł: Kolor nie z tej planety
Autor: H.P. Lovecraft
Gatunek:...

źródło: Kolor nie z tej planety – Lovecraft

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 10.06.2026, 21:51:45 via Wykop
  • 3
@Nestry: przykra sprawa, ale tłumacznie "kolor nie z tej planety" brzmi jak totalne g---o z translatora.
  • Odpowiedz
Cin-Cin
Cin-Cin
31.05.2026, 11:27:57
  • 29
Miraski, obiadek do oceny (。◕‿‿◕。)

#gotowanie #gotujzwykopem #obiad #kuchnia #kochamgotowac
Cin-Cin - Miraski, obiadek do oceny (。◕‿‿◕。)

#gotowanie #gotujzwykopem #obiad #kuchn...

źródło: image_picker_64BE1B89-F1E2-4701-AA32-6F8E61BC3006-37682-000007F30DBEC47A

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 31.05.2026, 12:21:04 via Wykop
  • 13
@Cin-Cin: tego kokleta to chyba w wodzie smażyłeś
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
29.05.2026, 11:39:34
  • 13
moj nacjonalizm jest lepszy niz twoj

#heheszki #kanalzero #ukraina #rosja #polityka #bekazprawakow
KRZYSZTOFDZONGUN - moj nacjonalizm jest lepszy niz twoj

#heheszki #kanalzero #ukrain...

źródło: Projekt bez nazwy(11)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 29.05.2026, 12:19:25 via Wykop
  • 4
@Purpurowy_prostokacik: "honor [...] popularny wsrod punkow"
jak w jednym zdaniu pokazać, że c---a się znasz na czymkolwiek
  • Odpowiedz
Tedeward
Tedeward 20.04.2026, 14:14:56
  • 17
#polityka
Dziś w każdym pisowcu są dwie małpy.
Jedna małpa wrzeszczy: SKANDAL TUSK NIE POZWOLIŁ MAKRONOWI NA SPOTKANIE Z PANEM PREZYDENTEM ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Druga małpa gada: Makron? Ma niskie poparcie, kończy mu się kadencja, kto i po co by się z nim w ogóle chciał spotykać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
20.04.2026, 15:38:10 via Wykop
  • 1
@Tedeward: Gdzie sprzeczność?
  • Odpowiedz
Tedeward
Tedeward 17.04.2026, 12:02:52
  • 68
pov: jesteś Jarosławem Kaczyńskim i przychodzi do ciebie Błaszczak

#polityka #bekazpisu
Tedeward - pov: jesteś Jarosławem Kaczyńskim i przychodzi do ciebie Błaszczak

#polit...

źródło: biedniealewesolo

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKotlet
PanKotlet
17.04.2026, 13:43:45 via Wykop
  • 0
@Tedeward: Te początkowe dialogi nieźle pasują xD
PanKotlet - @Tedeward: Te początkowe dialogi nieźle pasują xD
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
12.04.2026, 20:34:25
  • 1
ciekawe jak postąpią węgierskie służby - niby jakiś czas zajmie zdjęcie azylu dla pisowskich złodziei, ale z drugiej strony na pewno w systemie się świecą z europejskim nakazem aresztowania - więc całkiem możliwe że nie dostaną zgody na wylot wizz air z budapesztu na białoruś - a w innymi państwie UE nie dostaną ochrony.
#polityka #wegry #300mildonieba
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 12.04.2026, 20:36:45 via Wykop
  • 2
@Tomek3322: no właśnie nie wiem, bo im skasowali paszporty chyba?
  • Odpowiedz
vanschout
vanschout
12.04.2026, 20:23:06
  • 12
Niech lewaki się nie cieszą a prawaki niech nie nazywają TISZY lewakami.

TISZA to przede wszystkim koalicja a nadający ton temu zbiorowisku Péter Magyar ma poglądy podobne do naszego Kosiniaka-Kamysza. TISZA jest zdecydowanie bardziej na prawo od Koalicji Obywatelskiej. Nie będzie pozwolenia na żadne kulturowe lewactwo, ale będą drastyczne zmiany w polityce zagranicznej.

#polityka #wegry #bekazprawakow #bekazpis #bekazlewactwa
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 12.04.2026, 20:24:59 via Wykop
  • 5
@vanschout: mordo, kogo obchodzi kulturowe lewactwo? Liczy się tylko żeby Magyar nie był moskiewskim pachołem i tyle
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
07.04.2026, 22:31:06
  • 12
Chyba nici z negocjacji

#wojna #usa #iran #izrael
GabrielOcello - Chyba nici z negocjacji

#wojna #usa #iran #izrael

źródło: 1000020559

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 07.04.2026, 22:33:58 via Wykop
  • 1
@GabrielOcello: nom, wrzucił 5 godzin temu
  • Odpowiedz
deziom
deziom
23.03.2026, 19:15:39
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 23.03.2026, 23:50:42 via Wykop
  • 0
@kmds: Ten wywiad miałby może sens, gdyby prowadził go sam Kędzierski
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
23.03.2026, 23:28:36
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 23.03.2026, 23:43:56 via Wykop
  • 27
@marcelus: o to że "król" jest nagi. Platforma wciąż jest związana (mniej lub bardziej) z ludźmi typu Lis, Wojewódzki czy Janda, którzy nie mają nic do powiedzenia. Coś co mogło działać w 2003 roku dzisiaj to tylko nieświeża pasza
  • Odpowiedz
morcalps
morcalps
morcalps
23.03.2026, 23:05:05
  • 19
Trzeba być naprawdę zaślepionym, żeby obiektywnie nie przyznać, że Wojewódzki wypadł blado jako prowadzący. #kanalzero #stanowski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 23.03.2026, 23:18:49 via Wykop
  • 9
@morcalps: wojewódzki wypadł bardziej fatalnie niż zwykle
  • Odpowiedz
Tedeward
Tedeward 23.03.2026, 23:32:02 via Wykop
  • 0
@morcalps: ja jestem z tego pokolenia co go wpierw oglądali w Halo Gramy w Polsacie. Potem nagle stał się wielką gwiazdą ze swoim late night show. Wszyscy wtedy gadali że on tak naprawdę to super inteligenty gość, tylko w programie zgrywa pajaca. Prawda jest taka, że pajacem zawsze był i zawsze będzie.
  • Odpowiedz
Tedeward
Tedeward 23.03.2026, 15:54:49
  • 456
- Krzysztof, jak oceniasz ostatnie zachowanie prezydenta Nawrockiego?
- Ja tam się nie dziwię Nawrockiemu. Ile razy można powtarzać to samo a oni nie słuchają albo nie chcą słuchać. I kto tu ma zakuty łeb?
- hehehehe

#polityka
Tedeward - - Krzysztof, jak oceniasz ostatnie zachowanie prezydenta Nawrockiego?
- Ja...

źródło: 1000024194

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward
Autor
23.03.2026, 16:15:46 via Wykop
  • 1
@Turin89: no podobno był na grilu u wojewodzkiego
  • Odpowiedz
Palinek
Palinek
23.03.2026, 07:46:24
  • 7
Najlepsze w polskim internecie jest to, że w poniedziałek rano połowa kraju pisze na Mirko o tym, jak ciężko tyra, używając do tego służbowego komputera i prądu pracodawcy. Normalnie dzień jak co dzień xD

#pracbaza #korposwiat #heheszki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 23.03.2026, 09:16:51 via Wykop
  • 0
@Palinek: nieprawda, ja przynoszę swój prąd żeby nie narażać mojego pracozbawcy na koszta
  • Odpowiedz
Tedeward
Tedeward 13.03.2026, 12:38:04
  • 330
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
13.03.2026, 12:44:46 via Android
  • 33
@Tedeward: jeszcze przed Netanjahu Putin
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
13.03.2026, 12:57:49 via Wykop
  • 51
@Tedeward: prawacka stonoga
  • Odpowiedz
Tedeward
Tedeward 10.03.2026, 16:27:35
  • 54
A gdyby tak pan prezydent np. wypijał 1 butelkę wody mineralnej co minutę, albo lepiej, niech mu glapinski i bogucki pomagają, to 3 butelki na minutę, a potem oddawali by te butelki do butelkomatów lidla, to mogliby uzbierać te 180 miliardów zaledwie w nieco ponad 200 tysięcy lat.

No i niemiec by stracił, same plusy.

#polityka #safe #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward
Autor
10.03.2026, 17:13:44 via Wykop
  • 7
@mike-78: skoro tak biadolisz, że zmarnowałeś czas żeby przeczytać i napisać swój komentarz, to weź go napisz jeszcze raz
  • Odpowiedz
Tedeward
Tedeward 07.03.2026, 11:10:24
  • 20
Komunis zabierze nam własność prywatną!!!!

Tymczasem kapitalizm:

#antykapitalizm
Tedeward - Komunis zabierze nam własność prywatną!!!!

Tymczasem kapitalizm:

#antyka...

źródło: 1000023966

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

totem_lesnych_ludzi
totem_lesnych_ludzi
07.03.2026, 11:31:03 via Wykop
  • 7
@Tedeward: to już chyba od premiery win10 było wiadome, że M$ zmierza do oferowania systemu jako usługi, a nie produktu xd trzeba przyznać #szurymialyracje tylko nie wiedzą kto jest za to odpowiedzialny. Słyszą, że dzwoni, tylko nie wiedzą w którym kościele.
  • Odpowiedz
Assailant
Assailant
07.03.2026, 12:23:13 via Wykop
  • 3
@Tedeward: teoria podkowy jak zwykle się sprawdza.
  • Odpowiedz
UsmiechnietyPan1
UsmiechnietyPan1
UsmiechnietyPan1
06.03.2026, 09:53:46
  • 1
Hej pytanko, dlaczego czcicie Tuska i Sikorskiego jak bogów?

#polityka
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward 06.03.2026, 10:16:08 via Wykop
  • 3
@Songo91: masz iq w porównaniu do reszty bardzo niskie
  • Odpowiedz
Tedeward
Tedeward 06.03.2026, 10:21:41 via Wykop
  • 1
witaj na czarnej liście


@Songo91:
Tedeward - >witaj na czarnej liście

@Songo91:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Edward Kowara

  • Jestem zapalonym hydraulikiem. Zadzwońcie na 998.
  • Sandomierz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 30.05.2011

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.04.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking