Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Inveth

Inveth

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9757
  • Znaleziska 2994
  • Mikroblog 6763
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 11
Inveth
Inveth 24.02.2022, 11:51:15
  • 0
#budownictwo

Wie ktoś może jak tutaj obliczana jest powierzchnia pomieszczeń?

Przykładowo kotłownia (7) - zamiast 6m2~ jest 5.83m2 - co jeszcze jest brane pod uwagę?
Inveth - #budownictwo

Wie ktoś może jak tutaj obliczana jest powierzchnia pomieszc...

źródło: comment_1645703471hyQRBZnQDiUxpGpv6zeWxK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth
Autor
24.02.2022, 11:59:49
  • 0
@ehCzyJestWolnyJeszczeJakisFajnyNick: napisz do mnie na PW bo masz zablokowane - ten projekt to Malinówki 8G

@dasistfubar: Tylko że tam każde pomieszczenie tak ma - także ta druga opcja co podałeś to możliwa możliwa, tylko nie wiem jakie przyjęte są tam obliczenia.
  • Odpowiedz
Inveth
Inveth
Autor
24.02.2022, 15:35:40
  • 0
@mlesz: tylko kurcze każde pomieszczenie jest mniejsze
  • Odpowiedz
Inveth
Inveth
Autor
24.02.2022, 22:29:07 via Android
  • 0
@dyzenteria dzięki!
  • Odpowiedz
Vermicularis
Vermicularis
Vermicularis
24.02.2022, 19:23:30
  • 4
Patrzcie jaki artefakt znalazłem podczas generalnych porządków - Incubation: Battle Isle - Faza czwarta, czyli moja pierwsza gra komputerowa jeszcze z czasów Windowsa 95 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#gry #grypc #nostalgia #staregry
Vermicularis - Patrzcie jaki artefakt znalazłem podczas generalnych porządków - Incub...

źródło: comment_16457304016D3bG3Rk45FdSGlo3a1zju.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 24.02.2022, 19:26:44
  • 1
@Vermicularis: o cholera miałem chyba tą płytkę
  • Odpowiedz
PowrotnikPolska
PowrotnikPolska
PowrotnikPolska
24.02.2022, 15:00:43
  • 9
Funt w gore. Tylko kto o zdrowych zmyslach w dzisiejszych czasach wymienialby funty na zlotowki...

#funt #pieniadze #uk #emigracja

A dodam #nieruchomosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PowrotnikPolska - Funt w gore. Tylko kto o zdrowych zmyslach w dzisiejszych czasach w...

źródło: comment_1645714792MPVwhTJ5utbAEHTbUpJ5kO.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 24.02.2022, 15:01:41
  • 2
@PowrotnikPolska: ciężko się płaci funtami w Polsce xd
  • Odpowiedz

406

Tzw. Krakowski Hong Kong!

Tzw. Krakowski Hong Kong!

Ulica Stańczyka w Krakowie. Od pewnego czasu nazywana krakowskim Hong Kongiem.

Alamakota2017
z
youtube.com
dodany: 18.02.2022, 09:29:50
  • 138
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    krakow
  • #
    ciekawostki
  • #
    architektura
  • #
    heheszki
Inveth
Inveth 18.02.2022, 18:55:23
  • 6
@Jestem_robotem123: jedne tak inne nie - te z wielkiej płyty miało mimo wszystko jakieś większe odstępy między sobą + place / parki.

Śmiać się trzeba i to głośno - im mniej takiej patodeweloperki tym lepiej.
Inveth
Inveth 18.02.2022, 19:14:06
  • 1
@Jestem_robotem123: No niby nie przeszkadza - ale Twoje dzieci już będą miały niezły wybór między kurnikami xd
tomason123
tomason123
tomason123
18.02.2022, 14:41:21 via Android
  • 1
Gościo prawdopodobnie postawił sobie ogrodzenie 2m w mojej działce, jak to ugryźć gdyby nie chciał dobrowolnie się dogadać? #prawo #prawobudowlane #poradaprawna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 18.02.2022, 14:46:26 via Android
  • 1
@tomason123 pismo o usunięcie - tam chyba nie ma innych opcji
  • Odpowiedz
elozapiekanka
elozapiekanka
17.02.2022, 18:27:01
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 17.02.2022, 18:36:43
  • 3
@elozapiekanka: no czerniewicz i magiczne osiedle z warszawy przecież to ta sama historia - zobacz jaki wysyp jest tego na zagranicznym YT.
  • Odpowiedz
Strzelec_wyborowej
Strzelec_wyborowej
17.02.2022, 08:35:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli oferta pracy jest języku angielskim w polskiej firmie/oddziale to składacie CV po polsku czy po angielsku? xD
Ogłoszenie zahaczające o IT, wsparcie produktu
#praca #linkedin #it
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 17.02.2022, 08:37:02
  • 2
@Strzelec_wyborowej: w sumie to nigdy nie szkodzi wysłać po angielsku - odwrotnie niekoniecznie :D
  • Odpowiedz
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
13.02.2022, 23:03:09
  • 0
Mój stack do pracy to: Win10 Pro, WSL2 (Ubuntu 20.04), Docker, git, PhpStorm. Czy bezpiecznie będzie robić upgrade do Windows 11, czy lepiej poczekać?

#programowanie #php
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 13.02.2022, 23:12:30 via Android
  • 2
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie wołaj bo sam jestem ciekawy
  • Odpowiedz
turbine
turbine
turbine
13.02.2022, 16:50:32
  • 0
#pytanie #stream #kiciochpyta #youtube

Chciałbym zamontować w pokoju kamerkę i żeby mieć do niej dostęp 24h/7 (takie cctv). Nie musi to być na stałe. Mam psa i chciałem mieć podgląd co porabia jak będę w pracy. Jedyny sposób jaki mi przyszedł do głowy to puścić live streama na youtube ze starego telefonu. Zastanawiam się czy są jeszcze jakieś inne sposoby, albo czy ten sposób
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 13.02.2022, 16:52:23
  • 1
@turbine: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-home-security-camera-360-kamera-1080p-10668213129
  • Odpowiedz
Brojogan
Brojogan
12.02.2022, 09:19:58
  • 8
Gram w tą grę i puki co nic mnie w niej nie bierze. Zero klimatu, fabuła pomijalna, symulator wciskania "g" przez pierwsze 30 minut, cukierkowa grafika, typowy orientalny mmoerpeg.
#lostark
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 12.02.2022, 18:03:10 via Android
  • 0
@Fido2801 teso, swtor xd
  • Odpowiedz
O.....n
O.....n
konto usunięte 31.01.2022, 11:25:14
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 31.01.2022, 11:27:16
  • 0
@Omicron: czy tym tajnym sposobem nie jest franczyza?
  • Odpowiedz
piczpacz
piczpacz
27.01.2022, 22:03:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki czy na tym #etoll przejade całą A2 od początku do końca? #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 27.01.2022, 22:05:21 via Android
  • 0
@piczpacz tam kawalek chyba etoll tylko a resztę normalnie placisz za a4 - swoją drogą to gdzie My żyjemy ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
Inveth
Inveth 27.01.2022, 22:10:36 via Android
  • 0
@piczpacz na luzie - jakies 10zl kosztuje, zaznaczasz ze wjazd konin wyjazd strychów i tyle. Apka e-toll bilet albo na stacji - wazny chyba 48h
  • Odpowiedz
Inveth
Inveth 28.01.2022, 05:22:39 via Android
  • 0
@piczpacz nie - i to samo na a4 jest. Parodia kraju.
  • Odpowiedz
matip50
matip50
matip50
26.01.2022, 11:07:40 via bookmeter
  • 13
403 + 1 = 404

Tytuł: Krew elfów
Autor: Andrzej Sapkowski
Gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★★★
matip50 - 403 + 1 = 404

Tytuł: Krew elfów
Autor: Andrzej Sapkowski
Gatunek: fantasty...

źródło: comment_1643195260X1667bA9OKZU6dgm3bOZjZ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 26.01.2022, 11:09:05 via Android
  • 0
@matip50 eleganko - jak już przeczytasz wszystko to polecam od razu obejrzeć netflixową adaptacje (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
Inveth
Inveth 26.01.2022, 11:13:18 via Android
  • 0
@matip50 no cóż - lepiej chyba nie będzie. Jak nie grałeś to polecam grę - naprawdę dobrze się odnajdziesz.
  • Odpowiedz
KoneserOOOO
KoneserOOOO
23.01.2022, 23:13:37 via Android
  • 5
Mirki warto brać sie za serie #masseffect czy nie? XD Mam pewne obawy dotyczące grafiki, mechaniki itp. Jak ta gra sie zestarzała? Warto?

#gry #ps4 #ps5 #xbox #konsole
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 24.01.2022, 05:24:34 via Android
  • 1
@KoneserOOOO must play i tyle
  • Odpowiedz
fluorek
fluorek
fluorek
23.01.2022, 11:28:18
  • 6
siema, moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego przejecie activision blizzard jest przez wielu uznawane za krok w strone monopolu podczas gdy na playstation wychodzą od zawsze gierki tylko na playstation i to juz jest ok?
#xbox #ps5 #ps4 #konsole
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth 23.01.2022, 11:31:36 via Android
  • 1
@fluorek > gierki tylko na PlayStation
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 17
  • Strona 6 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.07.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking