#motoryzacja Moze jakis Mirek/Mirabelka sprzedaje autko godne polecenia w #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot ? Mamy budzet 20 tys, potrzebujemy autko dla rozwej jako jej pierwsze autko, wiec babaryty max ford focus, ale raczej skoda citigo. Polecicie cos ?
@oink_oink: Hej, ja zamierzam sprzedać swoje Volkswagen Polo 1.2 z 2008 roku. Do miasta w sam raz, bo 3 drzwiowe, wszędzie zaparkujesz i na pierwsze auto to myślę, że dobry wybór (wiem co mówię, bo faktycznie to moje pierwsze auto xd).
@oink_oink: Nie, wszystkie naprawy robiłem na bieżąco, miesiąc temu wymieniałem olej i filtry, zrobiłem klimę, progi dobre, nie ma większej korozji. Mam go z 3-4 lata. Na priv mogę przesłać fotki itd. Ale jeszcze nie orientowałem się jeśli chodzi o cenę - ale na oko może jakoś coś w okolicach 9-10k
Witam wszystkich! Od kilku lat pracuję nad swoją grą typu roguelite gdzie będziecie w stanie tworzyć swoje zaklęcia. Jest ona zainspirowana głównie przez Dead Cells, Wizard of Legend, Binding of Isaac, Hades oraz wiele innych popularnych gier tego typu.
Gra zapowiada się fajnie :D Jak sobie Twój wydawca radzi z marketingiem? Bo strona Steam wygląda schludnie choć jest nasrane, a trailer też mogliby zrobić lepszy :P A to dość ważne rzeczy (sam pracuję w wydawnictwie i przy tłumaczeniach, jakbyś miał jakieś pytania to wal)
MIREK WYKLUCZONY Z WYKOPAKI MIMO 5 PRÓB SKOMPLEMENTOWANIA PACZKI - ZŁOŚLIWOŚĆ ORGANIZATORÓW #afera #wykop #ankieta
Gdy ktoś w przyszłości będzie zastanawiał się nad wzięciem udziału, myślę, że warto aby najpierw przeczytał moje perypetie i 2 razy zastanowił.
Zgłosiłem się do #wykopaka mając przeświadczenie, że to normalna wykopowa zabawa, niczym #mirkowyzwanie w której wcześniej brałem udział. I, że będzie miło, ktoś komuś wyśle prezent.
Od autora: "To była prawdziwa wymiana kulturowa i dowiedzieliśmy się wiele o postrzeganiu różnych kultur. Zwłaszcza o tym, jak Rosjanie zazdroszczą Polakom."
@Czyste_Buty ja byłem raz w w Douglasie i trafiła mi się miła Pani, która przy zakupie Diora dała jeszcze jakieś próbki kosmetyków. Także czasem można trafić dobrze xd
Cześć Mirki i Mirabelki. ;) Przyszedł moment, że chciałam się z wami podzielić moim rękodziełem, którym zajmuję się już kilka lat czyli origami modułowe. Na start: figurka Batmana. ( ͡°͜ʖ͡°) #diy #rozowepaski #origami