Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FoorX

FoorX

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 70122
  • Znaleziska 1862
  • Mikroblog 68260
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 22
ynabej88
ynabej88
28.10.2025, 20:39:39
  • 20
#slubodpierwszegowejrzenia poza kamerami jest jeszcze mniej rozmowna?! XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 29.10.2025, 06:01:31 via iOS
  • 0
@otako kiedy mówił że jej nie ma kamer to zaczyna mówić?
  • Odpowiedz
potatojuice
potatojuice
potatojuice
28.10.2025, 22:39:35
  • 42
#slubodpierwszegowejrzenia ok, jako facet, który był kiedyś na terapii dla par, wciąż staję po stronie kołcza. Rozmowa z psycholożką to była klasyka. Miałem podobną sytuację, tylko ja byłem tą j----ą HRówą. Prawda jest taka, że miałem wysrane na ten związek i to, jak moja dziewczyna się czuła w tym związku. Broniłem się tak samo jak HRówa: że jestem zmęczony, że ona sobie wymyśla, że przecież wszystko jest ok. Prawda była
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 29.10.2025, 00:10:03 via iOS
  • 1
@pypowicz HRówa czy to Ty?
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
28.10.2025, 23:13:59
  • 12
Brejvik po za tym że wygląda na mocnego atencjusza to ma plusik że głośno powiedział co mu się nie podoba.
Ile można żyć z takim kimś co tak zdawkowo odpowiada. Więcznie zmęczona, wiecznie wszystko na nie.
Minus za udawanie płaczu XD Minę zbitego psa i gotowość do przeprosin.
Zabranie laweciarza na gotowanie XD Serio ludzie chodzą na gotowanie z drugą połówką zamiast iść do kuchni i ugotować coś razem XD
Jeszcze zwiedzanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 29.10.2025, 00:02:54 via iOS
  • 12
@MrBeast no chętni są bo to jest jakiś kurs, uczysz się tam
  • Odpowiedz
Jovynsorek2
Jovynsorek2
28.10.2025, 21:21:32
  • 156
Laweciarz po spędzeniu najfajniejszego dnia z Kają: #slubodpierwszegowejrzenia
Jovynsorek2 - Laweciarz po spędzeniu najfajniejszego dnia z Kają: #slubodpierwszegowe...

źródło: images (39)

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 28.10.2025, 23:50:55 via iOS
  • 0
@piotr_forsa unosi się od samego początku xD
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 28.10.2025, 23:53:23 via iOS
  • 0
@kaloooa sugerowanie komuś że jest omawianym uczestnikiem bo śmie stawać w jego obronie jest słabe
  • Odpowiedz
podbrodek
podbrodek
28.10.2025, 21:25:08
  • 6
#slubodpierwszegowejrzenia co on nawigację na kutasie trzyma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 28.10.2025, 23:47:55 via iOS
  • 3
@no-namewasmine słuszna uwaga z tymi kamerami, nie pomyślałem
  • Odpowiedz
Rudyzzadupia
Rudyzzadupia
28.10.2025, 21:31:11
  • 119
#slubodpierwszegowejrzenia
Już ją Breivik ustawił, chodzi jak w zegarku
Rudyzzadupia - #slubodpierwszegowejrzenia 
Już ją Breivik ustawił, chodzi jak w zegar...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 28.10.2025, 23:44:50 via iOS
  • 0
@Rudyzzadupia to jest ta słynna lewacka propaganda TVN?
  • Odpowiedz
Niop
Niop
28.10.2025, 21:32:12
  • 50
#slubodpierwszegowejrzenia laweciarz jest mega flegmatyczny, to fakt ale też rozumiem o co mu chodzi z Kają. Może tego tak dobitnie nie widać na tych urywkach ale jakby ktoś mi tak ciągle gadał jak ona, to też bym miała dość. Ona traktuje go jak dziecko albo jak ograniczonego. Ciągłe teksty typu, połóż to tak, zaparkuj tak i niektóre docinki co mają być zabawne w jej mniemaniu, mogą po prostu drażnić. W
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 28.10.2025, 23:44:16 via iOS
  • 3
@Niop on jej dał powody żeby czuła się lepsza, intelektualnie na 100% jest przekonana o swojej wyższości i jeszcze z nim nieustannie walczy z jakiejś przyczyny over
  • Odpowiedz
nammah
nammah
nammah
28.10.2025, 21:37:43
  • 6
on jest trenerem tego hokeja, ze gra z uczniami czy mi sie wydawało, że to dzieciaki były? xD
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 28.10.2025, 23:41:29 via iOS
  • 0
@nammah on jest graczem
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
28.10.2025, 05:38:14
  • 174
Wytłumaczy mi ktoś jak to jest, że kiedyś nie było nic a były dzieci?
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś jak to jest, że kiedyś nie było nic a były dzieci?

źródło: 1000021453

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 28.10.2025, 14:59:22 via iOS
  • 0
@jmuhha nie było co robić i edukacja + antykoncepcja
  • Odpowiedz
de_stroyer
de_stroyer
de_stroyer
27.10.2025, 07:11:17
  • 20
#slubodpierwszegowejrzenia oj już się nie mogę doczekać jutra ( ͡º ͜ʖ͡º) Ziemniaka i Śmiechotkę odwiedzi psycho loszka, będzie jakaś konfrontacja, a na koniec kołcz wy*uchany przez babiszcza płacze na kanapie.

Ofc całość wyreżyserowana przez rekina biznesu, który przekieruje cały ruch w swój lejek sprzedażowy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 27.10.2025, 08:19:14 via iOS
  • 11
@de_stroyer to jest to słynne know how
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
26.10.2025, 12:23:02
  • 1019
7 lat od premiery.

Najlepsza gra w historii, najlepszy scenariusz w historii gier, najlepszy protagonista i najpiękniejsza gra jaka kiedykolwiek została stworzona

#gry #rdr2
LamajHarma - 7 lat od premiery.

Najlepsza gra w historii, najlepszy scenariusz w his...

źródło: 3223

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 27.10.2025, 08:00:12 via iOS
  • 0
@matek21 w wiedźminie wybory mają znaczenie?
  • Odpowiedz
niebieskimazak
niebieskimazak
niebieskimazak
26.10.2025, 13:02:56
  • 819
Odwiedziliśmy #kfc po długiej przerwie i to był błąd. Tak wygląda longer. Po zapytaniu obsługi, dostaliśmy odpowiedź ,, jedno mięsko na kanapkę" (ʘ‿ʘ)

#januszebiznesu
niebieskimazak - Odwiedziliśmy #kfc po długiej przerwie i to był błąd. Tak wygląda lo...

źródło: 1000107848

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 27.10.2025, 06:05:13 via iOS
  • 0
@niebieskimazak mięso to jest zawsze polędwiczka tylko kwestia jak bardzo rozbita
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 27.10.2025, 06:06:59 via iOS
  • 1
@manikcs blada panierka = świeży olej
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
26.10.2025, 18:02:15
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 27.10.2025, 05:20:17 via iOS
  • 1
@michal1498 ja pamiętam że na pierwszej (przed pierwszą komunią) i chyba przedostatniej spowiadałem się z cudzołożnictwa bo mi to jakoś najbardziej pasowało kategorią do wiadomo czego :)
  • Odpowiedz
Trixee
Trixee
22.10.2025, 20:47:38
  • 14
#slubodpierwszegowejrzenia obejrzałam dzisiaj odcineczek z wtorku.
Podoba mi się Księgowa i InPost. Oni aspirują na fajną parę. InPost na początku wydawał się pantoflem a potem z odcinka na odcinek widać było, że to fajny chłop. Wiadomo,że wiek to liczba, ale w jego przypadku 7 lat różnicy z księgowa nie jest odczuwalne. Czekam na rozwój akcji dalej.

Laweciarz i Nosaczita. Jemu coś nie odpowiada., widać to po jego wypowiedziach przed kamera.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 22.10.2025, 22:23:32 via iOS
  • 5
@bimba niesamowici jesteście
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 23.10.2025, 22:42:33 via iOS
  • 1
@xenux to już chyba community facebookowe często tutaj wyśmiewane jest mniej szkodliwe
  • Odpowiedz
Plankton_20
Plankton_20
23.10.2025, 08:42:25
  • 23
#slubodpierwszegowejrzenia
Oglądam właśnie nowy odcinek i aż muszę zwrócić uwagę na wątek, kiedy to obsługa hotelu przywozi posiłek Kołczowi i Blondynie. MĄŻ ładnie podziękował po angielsku, na co żona rzuciła chyba "zjem sobie na lotnisku", po czym mąż odpowiedział jej po angielsku jak na rasowego rekina, biznesmena międzynarodowego przystało. Aż poczułam ciary żenady.
Ranyyy, jakie to było beznadziejne i żałosne.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 23.10.2025, 22:40:17 via iOS
  • 0
@Plankton_20 normalne też tak kiedyś miałem
  • Odpowiedz
dzianisz-dzianisz
dzianisz-dzianisz
dzianisz-dzianisz
23.10.2025, 15:17:22
  • 24
#slubodpierwszegowejrzenia Łysy Wąż ewidentnie nadużywa słowa "piękne". Piękna skała, piękny widok, piękne zdjęcie, piękne wspomnienia... wszystko piękne, żyć nie umierać!
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 23.10.2025, 22:36:40 via iOS
  • 1
@piskiski psychopaty socjopaty narcyza toksyna manipulatora oszusta
  • Odpowiedz
jatylkoporecepte
jatylkoporecepte
22.10.2025, 14:08:32
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 22.10.2025, 22:31:43 via iOS
  • 0
@jatylkoporecepte perły tagu
  • Odpowiedz
Strucelll
Strucelll
15.10.2025, 19:51:28
  • 26
#slubodpierwszegowejrzenia mam wrażenie że łysy ma jakąś ciemną stronę. Że po przekroczeniu pewnej granicy uruchomi się tak, że się wszyscy jeszcze możemy zdziwić XD
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 15.10.2025, 22:42:21 via iOS
  • 3
@BaBo a co mieli na dupie siedzieć? xD
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 15.10.2025, 22:44:02 via iOS
  • 4
@jazdaniebieski2023 zaraz Cię zjedzą bo on jest p----------y a ona cudowna bo kobitka, swoją drogą również bym nie wytrzymał z taką starą babą wiecznie zniesmaczoną (nawet jeśli to wycieli to chłop miał tam dramat)
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 10:39:22 via iOS
  • 2
@kujukuju Gdzie się robi psychoterapię przez telewizor? Coraz lepsze macie te diagnozy
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 10:42:08 via iOS
  • 0
@kujukuju No diagnozujecie chłopa przez program „ślub od pierwszego wejrzenia” xD pytam gdzie tego uczą
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 10:44:52 via iOS
  • 3
@kujukuju „Psychol narcyz i aktor” co 3 wpisy widzę te określenia. Jedziecie po człowieku używając już między innymi terminów medycznych a widzieliście w sumie może max godzinę materiału z nim, po takiej ilości to żaden specjalista by niczego z taką pewnością nie stwierdził. Rozumiem że można uznać że mówi jakby grał ale nie uważasz że to jest przegięcie?
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 10:47:56 via iOS
  • 3
@kujukuju Jak życie codzienne i interakcje z innymi ludźmi oraz autorefleksja pozwoliły Ci zbudować takie przekonanie o człowieku który na tym programie nie zrobił dosłownie nic złego xD jest dziwny specyficzny ale serio wskaż jeden moment w którym zachowuje się jak apodyktyczny narcystyczny psychol
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 11:08:13 via iOS
  • 3
@kujukuju Jeśli nie chciała płynąć to czemu popłynęła xD Często ktoś mówi z automatu nie a potem zmienia zdanie (i haerówa najczęściej mówi „nie”, to zauważ), ostatecznie przecież odpuścił i tego typu sytuacje to chyba w każdego życiu się zdarzały. Średni kandydat na jakąkolwiek diagnozę. Pytanie w hotelu o to czy może przyjść na śniadanie później to również nie jest najlepszy kandydat na jakąkolwiek diagnozę, powiem Ci szczerze że to chyba
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 11:15:32 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 11:22:02 via iOS
  • 3
@kujukuju Jestem sobie w stanie wyobrazić że on może Ci przynieść na myśl takiego „typowego toksyka” bo to może faktycznie wyglądać na coś w tym klimacie ale my jako telewidzowie uważam że wiemy za mało. Czy ja go lubię? Na bezrybiu i rak ryba, przynajmniej coś tam pożartuje ale niezręczność się też od nich litrami wylewa. Myślę że on jest trochę ofiarą swojej „specyficzności”, trochę inaczej mówi i trochę chyba za
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 18.10.2025, 14:06:54 via iOS
  • 0
@BaBo To nie wiem jak ich dobrali w takim razie. Czemu akurat kołcz ma się dostosować? Czy on nie ma prawa przeżywać dyskomfortu równego „NIE IDZIEMY” leżąc? Czemu mieliby z drugiej strony spędzać czas tak jak ona chce?
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 19.10.2025, 16:25:28 via iOS
  • 0
@BaBo no ja nienawidzę ludzi z łazienkowym know how xD
  • Odpowiedz
SuperStefan
SuperStefan
17.10.2025, 10:23:13
  • 6
#slubodpierwszegowejrzenia

a mi sie wydaje że Laweciarz i Katechetka będą parą, która przetrwa. Nie powiem że udaną, ale przetrwaną.

1. Laweciarz to taki poczciwy chłopaczek jest, tradycyjny, baby z domu raczej nie wygoni bo to grzech. Jak go baba wrukwi, to se pójdzie "być aktywnym" poza chałupą, skoro tak bardzo lubi aktywność :D
2. Kaja se poględzi, pogada, posiedzi w domu pod kocykiem, jak on będzie harował.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 17.10.2025, 12:33:51 via iOS
  • 8
@SuperStefan przecież oni są pierwsi out xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
  • Strona 6 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking