Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FoorX

FoorX

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 70066
  • Znaleziska 1861
  • Mikroblog 68205
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 22
de_stroyer
de_stroyer
de_stroyer
16.10.2025, 08:50:36
  • 18
1. Bickowa i InPost tutaj pełne zaskoczenie. Na ten moment oceniam, że coś z tego może być pod warunkiem, że InPost się przełamie i okaże jakąś bliskość żonie. Natomiast tutaj nikt nie oczekuje, że to będą robić przed kamerami, nie wiem co się InPost tak o to denerwuje.
2. Kaja i Laweciarz tutaj kipi jakby miało zaraz wybuchnąć. Laweciarz widać ma zupełnie inny światopogląd niż jego żona, nie potrafi na ten temat
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 16.10.2025, 11:30:17 via iOS
  • 3
@GoodNightBro +1, a Kołczowi sie obrywa bo gdyby słuchał każdego „nie” to by w sumie z hotelu nie wyszli
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 11:32:31 via iOS
  • 3
@xenux nie możesz tak pisać bo kołcz jest MLMiarzem psychopata narcyzem toksykiem i jak on mógł w ogóle coś chcieć robić - oficjalna linia wykopu do następnego odcinka
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 13:40:19 via iOS
  • 2
@Fala_Magnezu chlop próbuje sprowadzić jakiś racjonalizm i fakty do tych waszych rozkmin to mu piszesz że się zesrał xD
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 14:12:03 via iOS
  • 3
@xenux Ja na przykład sezon temu walczyłem z teorią jakoby Boczek zostawił żonę z dzieckiem. W programie powiedział jedynie że się rozstali i jest dziecko. Nie przeszkodziło to wielu użytkownikom bardziej lub mniej zasłużenie przybić mu tak obrzydliwy czyn. Oczywiście również kilka razy zostało zasugerowane że jestem boczkiem. Czytanie tego tagu to jest ciekawy fenomen ile ludzie potrafią wysnuć na podstawie skojarzeń, opinii i w ogóle zniekształconego odbioru j------o ślubu od
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 16.10.2025, 16:35:20 via iOS
  • 2
@Fala_Magnezu Musisz w każdym komentarzu nawiązywać do srania koprofilu?
  • Odpowiedz
PytanieZaPytaniem
PytanieZaPytaniem
PytanieZaPytaniem
16.10.2025, 09:50:59
  • 42
#slubodpierwszegowejrzenia Laweta to chyba dusi wszystko w sobie i nie pokazuje jaki jest naprawde az w koncu wybuchnie.
Albo mu sie po prostu lalka nie podoba i powoli mysli jak stad spierd..lic.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 16.10.2025, 11:27:02 via iOS
  • 8
@PytanieZaPytaniem żeby ona jeszcze charakterem nie była taka xD a tu ani popatrzeć a rozmowa to jakieś pole bitwy najczęściej
  • Odpowiedz
kasiaer69
kasiaer69
kasiaer69
15.10.2025, 07:02:37
  • 55
#slubodpierwszegowejrzenia
kasiaer69 - #slubodpierwszegowejrzenia

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 15.10.2025, 10:40:22 via iOS
  • 1
@no-namewasmine jeszcze sezon i sobie odpuścisz branie pod uwagę jakkolwiek nastrojów na tagu xD kiedyś tu przeczytałem że mlmiarz jest gruby i p-----------i do niego o aparycję (gdzie jest top w programie mimo wszystko)
  • Odpowiedz
FoorX
FoorX 15.10.2025, 23:11:51 via iOS
  • 1
@Fala_Magnezu a ona nie mogła sama o to zadbać? Czemu robisz z kobiety jakiegoś upośledzeńca
  • Odpowiedz
ZielonePomarancze
ZielonePomarancze
15.10.2025, 17:54:41
  • 60
#slubodpierwszegowejrzenia ciekawi mnie jaki ten brejwik jest naprawdę. Myślę że albo jest pasywno agresywnym bucem albo po prostu agresywnym gościem. W ogóle bije od niego taki wajb psychola, który kolekcjonuje książki obite ludzką skórą. Myślę że hrka to też widzi, zwłaszcza jak kamery wychodzą a on może już spuścić z tonu bycia mega ułożonym gościem noszącym swoją żonę na barana przez 10 km i przynoszącego kwiaty kiedy żona śpi. Nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 15.10.2025, 22:48:03 via iOS
  • 2
@ZielonePomarancze a on coś zrobił agresywnego do tej pory? Jakie wy macie rozkminy :O
  • Odpowiedz
boomer50
boomer50
boomer50
08.10.2025, 07:38:40
  • 20
#slubodpierwszegowejrzenia Inpost to jest w spektrum autyzmu. Nie ma innej opcji.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 08.10.2025, 12:00:00 via iOS
  • 2
@otako wiesz czym jest asperger?
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
07.10.2025, 20:53:49
  • 59
#slubodpierwszegowejrzenia Kaja wydaje się być tzw trudną petentką, a mówiąc wprost upierdliwą petentką.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 07.10.2025, 21:34:13 via iOS
  • 0
@duch-manIetarumunabirdcela co to za gowno
  • Odpowiedz
jacas
jacas
07.10.2025, 21:08:08
  • 73
Ja myślę, że tak jak wcześniej ten od pierdoniętej Igi po programie hajtnął się z inną uczestniczką z tamtego sezonu, tak hokejarz powinien być z kołczem. Chłop ma ewidentnie kompleksy i brak pewności siebie, kołcz by mu za drobną opłatą zrobił przyspieszony kurs rekina biznesu i żyliby długo i szczęśliwie. Może nawet założyli sieć hoteli, ale porządnych, przemyślanych, a nie kiczu na pokaz.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 07.10.2025, 21:31:50 via iOS
  • 9
@jacas kołcz ma know how
  • Odpowiedz
Thumbelina
Thumbelina
Thumbelina
03.10.2025, 12:42:03
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 05.10.2025, 13:54:56 via iOS
  • 0
@Thumbelina goła kadrowa bez ubrań
  • Odpowiedz
bober234
bober234
04.10.2025, 18:43:04
  • 3394
Za namową pracownika banku założyłem lokatę dwuletnią, która inwestowała moje pieniądze w akcje spółki Alphabet. Lokata miała gwarantowany zysk 4,2%, a maksymalny 30%.
W dniu otwarcia akcje Alphabet kosztowały 130 dolarów, a w dniu zamknięcia już 246. Można więc powiedzieć, że spółka urosła o około 70%.
Jakie było moje zdziwienie, gdy w piątek lokata się zakończyła, a na moje konto trafiło… tylko 4,2%.
Poniżej wklejam odpowiedź pracownika banku .
Dziś przeczytałem regulamin
bober234 - Za namową pracownika banku założyłem lokatę dwuletnią, która inwestowała m...

źródło: image_picker_9D95E293-32D9-4EC5-A6BF-0D0155F882EA-35986-00000D4F7B3DF5F8

Pobierz
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 05.10.2025, 00:46:20 via iOS
  • 0
@bober234 tak właśnie działa lokata strukturyzowana
  • Odpowiedz
JaX92
JaX92
JaX92
04.10.2025, 05:05:18
  • 215
Tak czytam o tych masowych zwolnieniach w krakowskim korpo i w sumie się cieszę. Przez lata korpoludki zadzierały nosa i uważali się za lepszych, bo oni pracują w zagranicznej korporacji. SĄ KIMŚ! Mam nadzieję, że to nie chwilowe tąpnięcie, tylko wyrżnie korpoludki do ostatniego.

Teraz poczujecie czym jest praca i szybko nauczycie się pokory, jak zaczniecie walczyć o minimalna u Pana Janusza Dobrodzieja na trzy zmiany konkurując z nacjami wschodu i Ameryki
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 04.10.2025, 14:30:02 via iOS
  • 0
@JaX92 nie można się cieszyć z jakiegokolwiek „kryzysu” bo to jest system naczyń połączonych, im lepiej wszyscy mają tym lepiej wszystkim
  • Odpowiedz
AnalnyNiszczyciel
AnalnyNiszczyciel
02.10.2025, 19:49:33
  • 23
Pewnie na tym weselu to sam Bill Gates był

#slubodpierwszegowejrzenia
AnalnyNiszczyciel - Pewnie na tym weselu to sam Bill Gates był 

#slubodpierwszegowej...

źródło: IMG_1068

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 02.10.2025, 23:27:45 via iOS
  • 10
@Jednaodpowiedz2 przelizał się z nim na korytarzu
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
02.10.2025, 10:22:24
  • 1154
#heheszki #dzieci
thorgoth - #heheszki #dzieci

źródło: 1000012414

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 02.10.2025, 15:26:51 via iOS
  • 0
@Jasper666 to jest właśnie obraz tego jak ten film „galerianki” zadziałał na społeczeństwo
  • Odpowiedz
podbrodek
podbrodek
01.10.2025, 13:09:05
  • 11
#slubodpierwszegowejrzenia
Krótkie podsumowanie:
Laweciarz i Żymianka - do niej bardziej pasuje niż Tukan, ze względu na aparycję, mieszkanie w kamienicy i afirmacja bogatego męża.
Ona wydaje się wyluzowana i miła ale to raczej pozory, on dobry, normalny chłopak, widać że żona mu się podoba i liczy na wspólną przyszłość póki co.

Hokeista i Księgowa - wbrew wcześniejszym zapowiedziom to całkiem dobrze się dogadują, widać że ona ma ciężki charakter i mówi że
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 01.10.2025, 14:17:31 via iOS
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Klaudixx_98
Klaudixx_98
01.10.2025, 13:39:17
  • 41
#slubodpierwszegowejrzenia

A mnie najbardziej w-------ą księgowa i śmiejąca się jak głupia do sera Karolcia. Księgowa to taka typowa zakompleksiona koleżanka z pracy która jedzie wszystkim ładniejszym dupę i szczyci się naturalnością i elokwencją. Druga to wypisz wymaluj laseczka nałogowo kupująca łachy firmy olavoga na transmisjach eseczki emeczki. Z stylu przypomina mi tą z poprzedniej edycji chyba księgową? I ona też nosiła takie wielkie okulary XD
Lubię Kaje! Kaja jest fajną,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 01.10.2025, 14:15:55 via iOS
  • 18
@Klaudixx_98 eseczki emeczki xDDD
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
30.09.2025, 19:53:16
  • 11
Nie przekonam się do tego Breivika, IMO tam jakaś socjopatia może być nawet grana
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 30.09.2025, 21:02:20 via iOS
  • 0
@Makavlani dobra diagnoza panie doktor
  • Odpowiedz
Testomyszon
Testomyszon
30.09.2025, 20:14:31
  • 15
Co on pieprzy, o matko, aż uszy bolą

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 30.09.2025, 20:51:28 via iOS
  • 0
@throaway łysy
  • Odpowiedz
scotieb
scotieb
26.09.2025, 13:56:24
  • 358
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 26.09.2025, 23:43:22 via iOS
  • 0
@scotieb przecież to ma sens, klasa średnia to nie są ludzie ze średnim wynagrodzeniem a elity ta są ludzie którzy w większości nie muszą w ogóle pracować
  • Odpowiedz
ShitShowNow
ShitShowNow
23.09.2025, 20:10:36
  • 9
#slubodpierwszegowejrzenia To Anita i Adrian byli na ślubie u biznesmena??? szok
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 23.09.2025, 21:54:44 via iOS
  • 6
@sylwestrowyprzegryw a djem będzie Okudżawa
  • Odpowiedz
Czlowiekzlisciem
Czlowiekzlisciem
Czlowiekzlisciem
23.09.2025, 20:30:57
  • 25
Co to za gusła? W katolickim kraju #slubodpierwszegowejrzenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 23.09.2025, 21:38:40 via iOS
  • 5
@Czlowiekzlisciem świeckim
  • Odpowiedz
Lurlve
Lurlve
Lurlve
23.09.2025, 20:38:15
  • 10
JESTEM BOGIEM TEGO TAGU

#slubodpierwszegowejrzenia
Lurlve - JESTEM BOGIEM TEGO TAGU 

#slubodpierwszegowejrzenia

źródło: IMG_7617

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoorX
FoorX 23.09.2025, 21:37:11 via iOS
  • 0
@Lurlve gdzie się dogadywali
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia