@-o_o-: jak guma jest jeszcze miękka i jeździsz głównie w mieście to możesz jeszcze przejeździć zimę, później dojedź je w lato i kup sobie później nowe.
Ruszamy z kolejnym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ͡°
Pogrywam sobie w Final Fantasy VII Rebirth i jest to moim zdaniem najlepszy Final w jakiego grałem. Nie mogę wyjść z podziwu jaka tam jest grafika i mimika twarzy. Te zwykłe przerywniki wyglądają lepiej niż Advent Children. Gameplay jest przyjemny, jedyny minus to Chadley i jego wtrącenia oraz wieże ubisoft. #finalfantasy #gry
@XKHYCCB2dX: rebirth w porównaniu do remake to niebo a ziemia. Jestem ciekaw co nowego przygotują na zamknięcie trylogii. Rebirth to dla mnie topka jeśli chodzi o ps5.
@WiejskiFilozof: inny jak kazdy :-). Faktycznie w nowych odcinkach brakuję takiego czegoś śmiesznego np. W stylu interwencji recznika , czy randego z jajami w taczce ale to dalej ten sam dobry South Park
Planuje zakup PS5, i już nie wiem jaki konfig najlepiej wybrać. Na pewno będę korzystał z PS+. Docelowo będę chciał 2 pady, ale nie jest to warunek konieczny żeby były odrazu przy zakupie. Nie wiem co z napędem, z kim gadam to różna opinia. Jeden ziomek ma ps5 drugi rok i korzystał z 4 razy. Drugi mówi żeby koniecznie brać z napędem. Myślę że w razie co można dołożyć napęd do digitala.
@THE_FIV: wszystko zależy od tego czy ograles dużo tytułów z PlayStation. Ogólnie ps + kup sobie poprzez karty podarunkowe (zawsze to kilkadziesiąt zl do przodu ). Napęd ma ten plus ze można rotować tytułami. Kupujesz na płycie gre zaraz po premierze, przechodzisz w parę tygodni i wymieniasz na inny tytuł o podobnej cenie, z cyfrówkami niestety tak nie zrobisz.Do tego wsteczna kompatybilność daje możliwość kupowania gier z ps4 i aktualizowanie
@Warcomx: ale to nie jest element konstrukcyjny więc co to za różnica ? W przypadku uderzenia w te drzwi to nie na znaczenia czy są nowe czy w takim stanie jak na zdjęciu.Zeby krytykować opony musiałbyś znać ich datę produkcji bo po zdjęciu nic nie widać. Ogólnie to te audi w takim stanie nic nie traci na bezpieczeństwie tylko na estetyce. W wypadku estetyka ci nie pomoże więc po prostu
Startujemy z nowym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ͡°
@marv0oo: co za różnica w czym przyjdziesz, wazne że jesteś.Cos chyba u ciebie nie tak z głową jak takie rzeczy oceniasz ludziom których nawet nie znasz xd.
Dzień dobry, cześć! Dziś nieco z przymróżeniem oka
Można iść na łatwiznę i wręczyć wybrance serca kuchenną łopatkę ale można też bardziej standardowo i klasycznie, wręczyć pierścionek. Unikatowy i jakościowo lepszy niż oferowany w przeróżnych sieciówkach... A już za kilka chwil takie cacko u mnie można będzie wyszarpać bowiem jiż w najbliższy wtorek w godzinach w którch zazwyczaj niektórzy spożywają drugie śniadanie wrzucę na #rozdajo coś co może przyprawić noejedną kobietę o
Z powodu upadku nowego Honora Magic 7 pro do obszczanego śniegu, komentarz z największą ilością plusów otrzyma go paczkomatem na paczkomat. Zasady są proste, plusujesz ten wpis, komentujesz (jak nie wiesz co napisać to mnie zwyzywaj, zbluzgaj mi jak nigdy), a następnie czekamy do północy i przez MirkoRandom wybierzemy komentarz z największą ilością plusów.
Zbliża się koniec roku, co jest idealnym momentem na małe podsumowania. Jednym z pytań, które często słyszę, jest to, jak realnie wyglądają warunki pracy i zarobki oficera na promie pasażerskim. Postanowiłem więc przedstawić, jak wygląda to "od podszewki" na moim stanowisku.
@Caracas: a jak mozna zacząć pracę na statku w sensie gdzie to trzeba aplikować ? Jakie warunki spełniać ? W sumie zawsze mnie ciaglo do takiej roboty ba statku.
Ruszamy z nowym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ͡°
Życie to sztuka okłamywania się ze cos ma tu sens , więc każdy wierzy w to co chce ,
Zapraszam na kanał
https://www.youtube.com/user/eftef
,gdzie wrzucam swoje produkcję muzyczne i wideo oraz rożnego rodzaju efekty prac z AI.
Zdrówka ci życzę dobry człowieku .Bless
Trzeba kupić nowe?
#opony #samochody #wulkanizacja
(Drugie zdjęcie w komentarzu)
źródło: temp_file7523995979425408866
Pobierz