Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dupxo7
Dupxo7

Dupxo7

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3358
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 3348
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
D00M666
D00M666
27.05.2026, 16:53:13
  • 13
#321685 Houp coś takiego, znalazł na polu, houpy co to może być? Jaki fragment antycznego wazonu? #przegryw
D00M666 - #321685 Houp coś takiego, znalazł na polu, houpy co to może być? Jaki fragm...

źródło: 1000001007

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.05.2026, 19:14:48 via Wykop
  • 2
@D00M666: Mi to wygląda na kawałek czerwonej dachówki.
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.05.2026, 18:19:20
  • 4
Ciekawe czy za np. kilkanaście tysięcy lat będziemy mogli naginać rzeczywistość? Teraz tylko odkrywamy ją taką jaka jest. Jeszcze 200 lat temu odkrywaliśmy podstawowe pierwiastki chemiczne, a działanie naszego własnego ciała było dla nas jedną wielką zagadką. Teraz znamy bozony, splątania kwantowe i skład chemiczny odległych mgławic. Jednak nadal to tylko poznawanie świata, który nas otacza. Ciekawe czy kiedyś będziemy w stanie nim manipulować, jego zasadami i regułami, coś jak czarodzieje lub
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
27.05.2026, 10:21:39
  • 11
Nie dla chuopa taka myszka szara ehh

#przegryw
Zartos_Larpiarz - Nie dla chuopa taka myszka szara ehh

#przegryw

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.05.2026, 15:22:18 via Wykop
  • 1
@Zartos_Larpiarz: Widzę u Julek przyznawanie się publicznie do prostytucji i narkomanii jest już normalne. Cudownie porąbane czasy (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
27.05.2026, 03:33:41
  • 79
#przegryw
michal1498 - #przegryw

źródło: images (5)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.05.2026, 05:53:03 via Wykop
  • 29
@michal1498: Te 8 godzin to cope maxima. To jest 8 godzin dzień w dzień przez około 40 j------h lat. Nie dotyczy różowych, bo mamy równouprawnienie.
  • Odpowiedz
dream_big
dream_big
26.05.2026, 12:21:30
  • 11
Dlaczego tak jest że związki, relacje tak ciężko jest zacząć?
Zaburzenie osobowości jest ciężkie do życia ale szukanie partnera chorując na to to jest inny poziom trudności.
Nie wiem czy mam jakieś jeszcze gorsze trudności dodatkowo poza tym.
To jest tak k---a smutne że jak masz jedną rzecz, chorobę to w zdrowiu psychicznym bardzo możliwe że będziesz mieć też niezdrowy styl przywiązania, niską samoocenę, PTSD lub jego cechy i można tak liczyć.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 26.05.2026, 21:33:17 via Wykop
  • 7
@Atreyu: Nie no wiadomo, brednie totalne. Brzydcy ludzie mają w życiu tak samo łatwo jak ładni, zwłaszcza na polu matrymonialnym. Takim normikom na wyparciu jak ty życzę zawsze jednego - mam nadzieję, że jeden z twoich potomków urodzi się brzydkim, aspołecznym chłopem. Pragnę żeby któryś z twoich potomków był niechciany i odrzucany, bo jest "brzydki, jakiś dziwny i w ogóle creep", a ty żebyś musiał na to patrzeć. Wtedy może
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 26.05.2026, 21:56:03 via Wykop
  • 3
@dream_big: To w czym w końcu masz problem? Dziwnie trochę piszesz jak jakaś poetka na haju. Z tekstu zrozumiałem, że jednak masz już parę związków za sobą pomimo swoich zaburzeń, tak? W takim razie niezła ta "samotność", znasz się widzę na niej jak przegryw na randkowaniu. I czego ty w ogóle oczekiwałaś jako chora psychicznie? Odpowiedz sobie na jedno bardzo ważne pytanie: czy sama wybrałabyś faceta z zaburzeniami na dłuższy
  • Odpowiedz
max-mmax-m
max-mmax-m
max-mmax-m
26.05.2026, 04:36:14
  • 108
Ehhh

#przegryw #blackpill
max-mmax-m - Ehhh

#przegryw #blackpill

źródło: 1000016683

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 26.05.2026, 10:03:42 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kinson
kinson
26.05.2026, 05:41:30
  • 178
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
kinson - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000021687

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 26.05.2026, 09:59:51 via Wykop
  • 3
@kinson: obesrany zakątek xD
  • Odpowiedz
cheture
cheture
25.05.2026, 14:12:47
  • 13
no i gorzej się robi ja p------e
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 15:37:19 via Wykop
  • 0
@cheture: ale z czym
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
25.05.2026, 10:12:47
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 15:32:28 via Wykop
  • 0
@muaddib443: xDDDD, perfekcyjny wniosek został tutaj wysnuty
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
25.05.2026, 06:07:03
  • 0
Gdyby pies bziknął babę i speremka doszłaby do jaja, to co by powstało

#biologia #ankieta #nauka #pytaniedoeksperta

Baba urodzi

  • Psa 61.9% (26)
  • Człowieka 38.1% (16)

Oddanych głosów: 42

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 15:18:31 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: Widzisz chłopie, nawet z liczbą plusów równą zero można wejść na główną.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
25.05.2026, 11:22:09
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 15:17:27 via Wykop
  • 0
@Isouwa: Tak, dokładnie. Kojarzy mi się to z chorobą i starością.
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
25.05.2026, 06:15:55
  • 138
kierowniczka już poinformowana, że nie mam zamiaru kopać się z koniem i robię stąd wylotę, nie przyjęła tego to siebie i mi mówi, że każdy czasem ma słabe dni to jej powiedziałem, że przez ten kołchoz to mam słabe dni, tygodnie, miesiące i dwa lata s---------e
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 09:31:46 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: Elegancko, trzeba wybierać póki można. A może chłop do biura pójdzie? Popatrz na oferty, czasem próg wejścia do jakiegoś fajnego biura jest praktycznie żaden, miej maturę i angielski na B2 i siema.
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 14:56:38 via Wykop
  • 0
@arsze_nick: Gazownie, zakłady energetyczne, wodociągi i inne takie relikty. Idziesz na jakiegoś specjalistę ds. zakupów i przetargów albo ds. przyłączeń. Tam wymagania są bardzo niskie.
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 15:08:09 via Wykop
  • 0
@arsze_nick: Serio piszę, bo sam dostałem taką robotę, a żadnym pociotkiem nie jestem, chyba że o czymś nie wiem xD. Wiem, że później zatrudnili dziewczynę i kilku facetów, którzy też niezwiązani są totalnie z nikim w firmie. Jest rektutacja, dostajesz pytania, odpowiadasz i jak spodobasz się kierownikowi to cię przyjmuje. Te bzdury o pociotkach to są nieaktualne pewnie od 20 lat, no ale po co nawet próbować kandydować, przecież i
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
25.05.2026, 01:31:22
  • 19
Łapanie babuw na lasso
wfyokyga - Łapanie babuw na lasso

źródło: temp_file896474406718246586

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 09:39:02 via Wykop
  • 5
@wfyokyga: wygląda boleśnie
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
24.05.2026, 23:21:45
  • 66
wfyokyga

źródło: temp_file2688422943252411857

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 06:16:03 via Wykop
  • 3
@wfyokyga: Kto i po co kupuje takie diabły? Przynajmniej to jest spoko rasa kotów, czytaj: nie gryzie, nie drapie, nie odwala? Jeden plus to że sierść po chałupie nie fruwa.
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
24.05.2026, 23:27:58
  • 290
Weźcie sobie obejrzyjcie filmy na Jutube.
Na jutube.
Na jutube.
Tube tube tube.
Mexiii - Weźcie sobie obejrzyjcie filmy na Jutube.
Na jutube.
Na jutube.
Tube tube tu...

źródło: image_picker_5D472195-9FB1-4304-BEE7-4A964F67E18F-95995-00000B73A33A34A7

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 25.05.2026, 06:08:26 via Wykop
  • 11
@Mexiii: A pamiętacie księdza dobro-dobro?
  • Odpowiedz
niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
24.05.2026, 06:33:18
  • 488
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 24.05.2026, 11:12:17 via Wykop
  • 2
@Erk700: Black Claude byłby jeszcze gorszy do przełknięcia od przedsięwzięcia Klaudiusz. Dowiedzielibyśmy się rzeczy strasznych o naszych witaminkach, a wiedza kosztuje, tylko tutaj ta wiedza byłaby już zbyt kosztowna dla kołpującego normictwa. Już sam Klaudiusz praktycznie zerwał wszystkie zasłony okalające nasze "boginie", Claude pokazałby jeszcze, że to tak naprawdę bezrozumne istoty łase na HIV z Konga.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
24.05.2026, 02:10:23
  • 493
Elektryka prąd tyka ale ziomek pomógł
#trzecieoko
wfyokyga - Elektryka prąd tyka ale ziomek pomógł 
#trzecieoko

źródło: temp_file1365667466984409120

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 24.05.2026, 11:05:06 via Wykop
  • 16
@wfyokyga: Doceniam opanowanie w tej sytuacji i to, że koleś przemógł pierwotny instynkt chwytania kogoś w potrzebie rękoma. Zasadził kopa facetowi pod napięciem zgodnie z zasadami #bezpieczenstwoihigionapracy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
23.05.2026, 18:48:57
  • 11
#przegryw samotność najbardziej uderza w takie ciepłe wiosenne wieczory
Wyszedłbym gdzieś z kimś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 23.05.2026, 22:30:49 via Wykop
  • 0
@Ninja_xtb5: Dlatego ja nie cierpię wiosny i lata. Wszędzie "młodzi i piękni". Jesienią i zimą jak ich nie widać, to jakoś lżej się wegetuje.
  • Odpowiedz
ogurkiszony75
ogurkiszony75
23.05.2026, 09:53:54
  • 23
Nikt nie ma gorszych strojów niż Iga za każdym xd #tenis
ogurkiszony75 - Nikt nie ma gorszych strojów niż Iga za każdym xd #tenis

źródło: temp_file7493847188143618859

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 23.05.2026, 22:16:05 via Wykop
  • 1
@ogurkiszony75: Iga po prostu ma męską sylwetkę i twarz i nic się na to nie poradzi. To tak jak z #przegryw - na nas wszystko źle leży i nie pasuje xD
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
23.05.2026, 13:07:24
  • 5
Co polecacie pod drgającą pralkę? nowy zakup od samsunga a pod koniec prania tak hałasuje, jakbym miał czołg za drzwiami, zwłaszcza przy wirowaniu
lepsza mata czy takie gumowe korki?
#dom #agd #pralka #pytanie
Zopyross - Co polecacie pod drgającą pralkę? nowy zakup od samsunga a pod koniec pran...

źródło: mt

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 23.05.2026, 22:06:45 via Wykop
  • 0
@Zopyross: Ile masz lat? Jesteś humanistą? Bo zadajesz pytania jak niepiśmienny 18 latek albo typowy Nikolas z Akademii Sztuk Pięknych. Przestudiuj instrukcję obsługi i tam masz wszystko opisane, jak poprawnie zamontować pralkę i co sprawia, że hałasuje i "tańczy" w czasie prania. I nie olewaj tej wiedzy, bo jest "robolska", gdyż ona się przydaje na co dzień, w przeciwieństwie do humaństwa xd.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • Strona 2 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking