Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dupxo7
Dupxo7

Dupxo7

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3358
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 3348
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
sokool
sokool
23.05.2026, 15:12:11
  • 1007
58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71
sokool - 58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71

źródło: IMG_1203

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 23.05.2026, 21:42:31 via Wykop
  • 0
@sokool: Na zadupiu Polski, czyli w Olsztynie, ceny takie same. Zwykłe p--o w knajpie 21 PLN, trochę polędwiczki z frytkami 6 dych. Ja w ogóle nie chodzę do tych lokali, głosuję portfelem. Ceny znam bo znajomy fotę mi podesłał.
  • Odpowiedz
Winogrono_bez_pestki1
Winogrono_bez_pestki1
23.05.2026, 13:11:24
  • 18
Że też taki delikatny kwiatuszek jak ja musi dziś kibel sprzątnąć, no nie godzi się to.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 23.05.2026, 17:02:31 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 22.05.2026, 20:32:49
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7
Autor
23.05.2026, 15:59:44 via Wykop
  • 0
@Prukiewak: No wiadomo, opieka nad 1 dzieckiem jest jak opieka nad kilkunastoma, logiczny argument.
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7
Autor
23.05.2026, 16:11:08 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: Babki chodzą na zwolnienie zwykle od dnia dowiedzenia się o ciąży. Masz prawie 9 miesięcy leżenia na dupie, bo tak, nawet jak ciąża jest praktycznie bezproblemowa, a tak jest w większości przypadków, bo UWAGA natura przystosowała kobiety do macierzyństwa. Moim zdaniem powinny być kontrole tych lewych zwolnień na ciążę. Siedzi taka zdrowa 25 latka na zwolnieniu bo jest od miesiąca w ciąży, gdzie gdyby nie badania to by nie
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7
Autor
23.05.2026, 16:17:34 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
22.05.2026, 14:38:43
  • 13
#przegryw #przegryw wiecie co doprowadza mnie do szału? Że żeby cokolwiek dziś zrobić dobrze, zwłaszcza dotyczy się to zakupów, to trzeba się w danej dziedzinie doktoryzować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przykład z dziś:
we wtorek uszkodziłem sobie nóź do kosiarki na kamieniu i zamówiłem nowy. Dziś przyszedł i okazało się że nie pasuje bo moja kosiarka to murray EQ-500 a ja zamówiłem nóż do
BlackRabbitof_Inle - #przegryw #przegryw wiecie co doprowadza mnie do szału? Że żeby ...

źródło: dd46f1ae682a07c9955c20b35b704f3b_7976d0a44892a7c913f6ac8c4393ce5b

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 22.05.2026, 20:07:22 via Wykop
  • 1
@Black_Rabbit_of_Inle: No, w---------e to jest, potwierdzam.
  • Odpowiedz
mmenelica
mmenelica
22.05.2026, 10:31:03
  • 22
fiu fiu, ale bydlak

#theoffice #pdk #heheszki #humorobrazkowy
mmenelica - fiu fiu, ale bydlak

#theoffice #pdk #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000006780

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 22.05.2026, 19:58:39 via Wykop
  • 1
@mmenelica: To trzeba być doprawdy idiotą, żeby nie skumać, że to taka forma tej reklamy. Rozpowszechnił ją jeszcze dalej, czyli cel firmy osiągnęty.
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
22.05.2026, 06:00:36
  • 46
dziś do fryzjera a bardzo nie lubie chodzic do fryzjera juz od maleńkości
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 22.05.2026, 09:33:40 via Wykop
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: Znajdź sobie jakąś fajną fryzjerkę jak ja. Dla mnie wizyty u niej to sama przyjemność.
  • Odpowiedz
okoski
okoski
21.05.2026, 21:34:43
  • 81
natura
#przegryw
okoski - natura
#przegryw

źródło: a1302ba11f00ae7ef25c58f322f8eee7c9a11c38c2432874c0289ef5b29c91a4

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 22.05.2026, 09:29:48 via Wykop
  • 0
@okoski: Niemożliwe, #grazynacore połączone z #dogpill i do tego ładna kreska? Co se deje ziom?
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.05.2026, 13:18:50
  • 22
#przegryw
Famine - #przegryw

źródło: temp_file5450256649764514995

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 21.05.2026, 19:23:56 via Wykop
  • 0
@Neocaridina:
Dupxo7 - @Neocaridina:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ShawnSpencer
ShawnSpencer
ShawnSpencer
21.05.2026, 04:22:48
  • 160
#pokazpsa no weź nie daj mu smaczka (ʘ‿ʘ)
ShawnSpencer - #pokazpsa no weź nie  daj mu smaczka (ʘ‿ʘ)

źródło: 1000023539

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 21.05.2026, 09:06:17 via Wykop
  • 2
@ShawnSpencer: Szkoda, że berneńczyki tak krótko żyją :(
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
20.05.2026, 21:25:22
  • 20
919 osób to obserwuje a ja nawet nie wiem co to jest
#przegryw
matixrr - 919 osób to obserwuje a ja nawet nie wiem co to jest
#przegryw

źródło: 1000006259

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 21.05.2026, 07:15:30 via Wykop
  • 3
@matixrr: Jakie to jest smutne, że takie gówna mają dużą oglądalność. Myślałem, że te reality show umarło śmiercią naturalną razem z Big Brotherem, ale widzę że młode pokolenie jest tak samo z-----e jak ich rodzice :(
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
20.05.2026, 16:49:33
  • 5
J--------e mój szef mówi że byłem naćpany w pracy ale ja naprawdę nie byłem XDD niby chodzi o to że się uśmiechałem sam do siebie xDdd nie ma pojęcia skąd się to wzięło, nigdy nie ćpałem ani nawet nie piłem w pracy, WTF #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 18:13:36 via Wykop
  • 1
@Tozsamosc_prawdziwa: u nas się nie uśmiecha, trzeba stękać ile to jest roboty i mieć ryj jakby wczoraj ci pies umarł
Dupxo7 - @Tozsamosc_prawdziwa: u nas się nie uśmiecha, trzeba stękać ile to jest robo...

źródło: 1000001816

Pobierz
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
20.05.2026, 17:46:14
  • 90
#przegryw #tvrepublika

W moim domu na okrągło leci telewizja Republika i wPolsce24. Dziś wieczorem zamierzam zablokować obydwa kanały na telewizorze w salonie. Jutro, gdy rodzice dorwą się do pilota, rozpęta się piekło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 18:07:39 via Wykop
  • 68
@mr-dawid: współczuję odklejonych rodziców. A powiedz, plują na telewizor jak pokazują "fur Deutschland"? Bo znam taką Choroszcz, gdzie naprawdę plują, albo rzucają k-----i na telewizor xd
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel
20.05.2026, 17:56:12
  • 11
Ja mam dziewczynę, mówię wam, tylko nie widzieliście jej bo ona chodzi do innej szkoły
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 18:04:34 via Wykop
  • 1
@samotcel: ehh, piękne szkolne czasy, gdzie niektóre subhumany nie miały jaj, żeby wprost powiedzieć, że nie mają i nigdy nie mieli żadnej dziewczyny.
  • Odpowiedz
pawel-awulon
pawel-awulon
20.05.2026, 14:23:16
  • 383
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
pawel-awulon - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: delikatesy

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 15:31:23 via Wykop
  • 30
@koneser_progresywnego_discopolo: albo spotkanie z ECPU i jechanie piotera w kolejarza
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 17:50:06 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: A masz linka do spotkania z Ecpu? Bo szukałem i znaleźć nie mogłem (((((((
  • Odpowiedz
Defined
Defined
20.05.2026, 07:54:52
  • 19
Korpochomiki z wojewódzkich nieironicznie kupują coś takiego zamiast się przejść po pokoju kilka razy. No ale i tak coś takiego jest lepsze niż kołchoz, bo w kołchozie się nie truchta tylko z--------a. #przegryw
Defined - Korpochomiki z wojewódzkich nieironicznie kupują coś takiego zamiast się pr...

źródło: Bieznia-pod-biurko-do-chodzenia-rozowa

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 09:20:45 via Wykop
  • 2
@Defined: I do tego w kołchozie z----------z w tym niewygodnym obuwiu bezpiecznym. Oczywiście wariant najtańszy, gdzie po całym dniu bolą cię nogi, a stopy cuchną padliną.
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 13:40:30 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: Pogadaj z kierownikiem czy możesz sam sobie dobrać obuwie bezpieczne i wziąć FV na firmę. W moim byłym kołchozie koledzy tak zrobili. Są np. buty non metalic, bez tej cholernej wkładki metalowej. Obuwie to najważniejsza część ubioru, a my teraz hodujemy kaleki na starość przez te pieprzone chodaki BHP. No ale ortopedzi, podolodzy i chirurdzy naczyniowi (żylaki) muszą też swoje zarobić. Umówmy się, w butach z metalowym podnoskiem nie
  • Odpowiedz
vanschout
vanschout
20.05.2026, 08:03:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 09:18:06 via Wykop
  • 1
@Hellicon: Dokładnie, potem będzie: "Ja mierzę 195 cm, a mój syn tylko 177, jak to się stało". A w tle matka karlica 152 cm xdddd
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
20.05.2026, 08:34:55
  • 5
Gdybym mógł ukarać dowolnie ludzi, których nienawidzę to bym nie rzucił avada kedavra ani cruciatus tylko dałbym im okropne mordy i obserwował jak idą na samo dno każdy jeden z nich.

#przegryw #dogpill #harrypotter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 09:13:29 via Wykop
  • 2
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Brzydka morda plus kilka schorzeń, które nie zabijają ani nie skracają życia, ale czynią z niego udrękę i powodują wyobcowanie społeczne, np. lekooporna hiperhydroza, lodowate dłonie, trądzik różowaty itp. Wtedy chętnie bym posłuchał takiego normika jak mu idzie kucie własnego losu xd.
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900
19.05.2026, 20:50:13
  • 505
Ejj, ale niech im ktoś tam powie w tym sądzie, że skazali zupełnie inną Karynę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#p0lka #lodz #patologiazmiasta #kryminalne #heheszki
corsa900 - Ejj, ale niech im ktoś tam powie w tym sądzie, że skazali zupełnie inną Ka...

źródło: temp_file8379678698022005603

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 07:09:22 via Wykop
  • 13
@corsa900: Zestarzała się jak mleko.
  • Odpowiedz

1890

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Pracują krócej, ale za to bardziej efektywniej? 4-dniowy tydzień pracy jest możliwy, ale trzeba się do tego odpowiednio przygotować - uważa rzecznik prasowy wodociągów z Siemianowic Śląski, które uczestniczą w rządowym pilotażu. Czy wkrótce 4 dni pracy w tygodniu stanie się polską normą?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 08:37:37
  • 305
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 19.05.2026, 21:30:03 via Wykop
  • -2
@sylwke3100: Ale przecież każda firma mogła się zgłosić do tego rządowego programu. To że kołchozy z tego DOBROWOLNIE zrezygnowały, wręcz olały, to co to niby jest, wina rządu? Pozgłaszała się praktycznie tylko budżetówka. Zresztą pogadaj ze swoimi Areczkami z kołchozu, bo ja już pogadałem ze swoimi biurowymi. To często zryte łby, które bez przymusu pracy by chyba zdechły z nudów. Jak gadam z nimi i mówię, że fajnie by było
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 19.05.2026, 21:44:06 via Wykop
  • -6
@sylwke3100:

Winą rządu jest że taki program uruchamia


Aha, czyli najlepiej nic nie robić i ryć do końca świata po 8 godzin dziennie?
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 19.05.2026, 22:29:15 via Wykop
  • -2
@sylwke3100:

Tak świetnie, szczególnie kiedy zapłacisz więcej za to żeby urzędnik mógł się krócej o--------ć a ty żebyś nie mógł załatwić urzędowej sprawy albo żeby trzeba było kolejnych ludzi zatrudniać by obstawić "obecne" godziny urzędowania.


Rozumiesz co znaczy "program pilotażowy"? To ma potrwać bardzo krótko i rząd chce tylko zebrać dane jak skrócony czas pracy wpływa na wydajność, dobrostan pracowników, czy interes pracodawcy się nie nadwyręży itd. Docelowo rząd chce
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 20.05.2026, 06:14:15 via Wykop
  • -2
@Qwerty199: Wymieniłeś największą patobranżę jaka istnieje - budowlankę. Tam przecież każdy podciera się kodeksem pracy, ludzie pracują po kilkanaście godzin na dobę "bo terminy". Dlaczego korpokołchozy nie wzięły udziału w programie? Przecież biurowcy, zwłaszcza ci na zdalnej, ciągle się chwalą, że pracują rzetelnie po 3-4 godziny na dobę, a reszta to przepalanie czasu. Ich firmy idealnie by się nadawały do programu.
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 19.05.2026, 12:58:41
  • 13
Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości. 25 letni Karol pracuje za 1.5 najniższej krajowej w lokalnym biurze, gdzie zwykle przez 40% czasu przegląda sobie instagrama i tiktoka. Jego 26 letnia dziewczyna Kamila wróciła właśnie z miesięcznej delegacji, na której kładła instalację elektryczną w nowobudowanym zakładzie mięsnym w Niemczec latem, przy żarze lejącym się z nieba. Kamila jako wykwalifikowany elektryk potrafi zarobić nawet do 6 razy więcej niż Karol. Karolowi się to średnio podoba, twierdzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExtraPensja
ExtraPensja
19.05.2026, 13:18:50 via Wykop
  • 4
@Dupxo7: Zbyt piekne by bylo prawdziwe... Wrzuc to gdzies na fajsa i insta ale bedzie szal. XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
  • Strona 3 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking