@sokool: Na zadupiu Polski, czyli w Olsztynie, ceny takie same. Zwykłe p--o w knajpie 21 PLN, trochę polędwiczki z frytkami 6 dych. Ja w ogóle nie chodzę do tych lokali, głosuję portfelem. Ceny znam bo znajomy fotę mi podesłał.
@troglodyta_erudyta: Babki chodzą na zwolnienie zwykle od dnia dowiedzenia się o ciąży. Masz prawie 9 miesięcy leżenia na dupie, bo tak, nawet jak ciąża jest praktycznie bezproblemowa, a tak jest w większości przypadków, bo UWAGA natura przystosowała kobiety do macierzyństwa. Moim zdaniem powinny być kontrole tych lewych zwolnień na ciążę. Siedzi taka zdrowa 25 latka na zwolnieniu bo jest od miesiąca w ciąży, gdzie gdyby nie badania to by nie
#przegryw #przegryw wiecie co doprowadza mnie do szału? Że żeby cokolwiek dziś zrobić dobrze, zwłaszcza dotyczy się to zakupów, to trzeba się w danej dziedzinie doktoryzować ( ͡°ʖ̯͡°)
Przykład z dziś: we wtorek uszkodziłem sobie nóź do kosiarki na kamieniu i zamówiłem nowy. Dziś przyszedł i okazało się że nie pasuje bo moja kosiarka to murray EQ-500 a ja zamówiłem nóż do
@matixrr: Jakie to jest smutne, że takie gówna mają dużą oglądalność. Myślałem, że te reality show umarło śmiercią naturalną razem z Big Brotherem, ale widzę że młode pokolenie jest tak samo z-----e jak ich rodzice :(
J--------e mój szef mówi że byłem naćpany w pracy ale ja naprawdę nie byłem XDD niby chodzi o to że się uśmiechałem sam do siebie xDdd nie ma pojęcia skąd się to wzięło, nigdy nie ćpałem ani nawet nie piłem w pracy, WTF #przegryw
W moim domu na okrągło leci telewizja Republika i wPolsce24. Dziś wieczorem zamierzam zablokować obydwa kanały na telewizorze w salonie. Jutro, gdy rodzice dorwą się do pilota, rozpęta się piekło ( ͡°͜ʖ͡°)
@mr-dawid: współczuję odklejonych rodziców. A powiedz, plują na telewizor jak pokazują "fur Deutschland"? Bo znam taką Choroszcz, gdzie naprawdę plują, albo rzucają k-----i na telewizor xd
Korpochomiki z wojewódzkich nieironicznie kupują coś takiego zamiast się przejść po pokoju kilka razy. No ale i tak coś takiego jest lepsze niż kołchoz, bo w kołchozie się nie truchta tylko z--------a. #przegryw
@Defined: I do tego w kołchozie z----------z w tym niewygodnym obuwiu bezpiecznym. Oczywiście wariant najtańszy, gdzie po całym dniu bolą cię nogi, a stopy cuchną padliną.
@zazdrosny: Pogadaj z kierownikiem czy możesz sam sobie dobrać obuwie bezpieczne i wziąć FV na firmę. W moim byłym kołchozie koledzy tak zrobili. Są np. buty non metalic, bez tej cholernej wkładki metalowej. Obuwie to najważniejsza część ubioru, a my teraz hodujemy kaleki na starość przez te pieprzone chodaki BHP. No ale ortopedzi, podolodzy i chirurdzy naczyniowi (żylaki) muszą też swoje zarobić. Umówmy się, w butach z metalowym podnoskiem nie
Gdybym mógł ukarać dowolnie ludzi, których nienawidzę to bym nie rzucił avada kedavra ani cruciatus tylko dałbym im okropne mordy i obserwował jak idą na samo dno każdy jeden z nich.
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Brzydka morda plus kilka schorzeń, które nie zabijają ani nie skracają życia, ale czynią z niego udrękę i powodują wyobcowanie społeczne, np. lekooporna hiperhydroza, lodowate dłonie, trądzik różowaty itp. Wtedy chętnie bym posłuchał takiego normika jak mu idzie kucie własnego losu xd.
Pracują krócej, ale za to bardziej efektywniej? 4-dniowy tydzień pracy jest możliwy, ale trzeba się do tego odpowiednio przygotować - uważa rzecznik prasowy wodociągów z Siemianowic Śląski, które uczestniczą w rządowym pilotażu. Czy wkrótce 4 dni pracy w tygodniu stanie się polską normą?
@sylwke3100: Ale przecież każda firma mogła się zgłosić do tego rządowego programu. To że kołchozy z tego DOBROWOLNIE zrezygnowały, wręcz olały, to co to niby jest, wina rządu? Pozgłaszała się praktycznie tylko budżetówka. Zresztą pogadaj ze swoimi Areczkami z kołchozu, bo ja już pogadałem ze swoimi biurowymi. To często zryte łby, które bez przymusu pracy by chyba zdechły z nudów. Jak gadam z nimi i mówię, że fajnie by było
Tak świetnie, szczególnie kiedy zapłacisz więcej za to żeby urzędnik mógł się krócej o--------ć a ty żebyś nie mógł załatwić urzędowej sprawy albo żeby trzeba było kolejnych ludzi zatrudniać by obstawić "obecne" godziny urzędowania.
Rozumiesz co znaczy "program pilotażowy"? To ma potrwać bardzo krótko i rząd chce tylko zebrać dane jak skrócony czas pracy wpływa na wydajność, dobrostan pracowników, czy interes pracodawcy się nie nadwyręży itd. Docelowo rząd chce
@Qwerty199: Wymieniłeś największą patobranżę jaka istnieje - budowlankę. Tam przecież każdy podciera się kodeksem pracy, ludzie pracują po kilkanaście godzin na dobę "bo terminy". Dlaczego korpokołchozy nie wzięły udziału w programie? Przecież biurowcy, zwłaszcza ci na zdalnej, ciągle się chwalą, że pracują rzetelnie po 3-4 godziny na dobę, a reszta to przepalanie czasu. Ich firmy idealnie by się nadawały do programu.
Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości. 25 letni Karol pracuje za 1.5 najniższej krajowej w lokalnym biurze, gdzie zwykle przez 40% czasu przegląda sobie instagrama i tiktoka. Jego 26 letnia dziewczyna Kamila wróciła właśnie z miesięcznej delegacji, na której kładła instalację elektryczną w nowobudowanym zakładzie mięsnym w Niemczec latem, przy żarze lejącym się z nieba. Kamila jako wykwalifikowany elektryk potrafi zarobić nawet do 6 razy więcej niż Karol. Karolowi się to średnio podoba, twierdzi
źródło: IMG_1203
Pobierz