Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Defensivecircle
Profil firmowy

Defensivecircle

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9476
  • Znaleziska 1734
  • Mikroblog 7742
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 41
  • Dodane (2)
  • Komentowane (34)
  • Plusowane (7706)
Lawsonik
Lawsonik
29.05.2026, 13:17:21
  • 7
To nie brak odwagi skazuje człowieka na samotność lecz brak zainteresowania nim ze strony innych ludzi
#przegryw #zalesie #samotnosc #depresja #znieczulica
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....e
f.....e
konto usunięte 29.05.2026, 13:49:26 via Wykop
  • 0
@Lawsonik: różnie to bywa bo ludzie i ich przypadki są różne.
  • Odpowiedz
bestils
bestils
29.05.2026, 19:24:59
  • 49
Popełniłem mema
#zalesie #feels #heheszki #samotnosc
bestils - Popełniłem mema 
#zalesie #feels #heheszki #samotnosc

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
29.05.2026, 19:29:42 via Wykop
  • 14
@bestils: nie chce wiedzieć jak będzie w 2030 skoro w 2020 miało być lepiej
  • Odpowiedz
bestils
bestils
Autor
29.05.2026, 19:31:22 via Wykop
  • 31
bestils

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
29.05.2026, 15:24:32
  • 31
A kto to przyszedł?

#pies #psy #pokazpsa #zwierzaczki #spierdotrip #leflaneur
Famine - A kto to przyszedł?

#pies #psy #pokazpsa #zwierzaczki #spierdotrip #LeFlane...

źródło: temp_file293979115631321868

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Melancholia_
Melancholia_
29.05.2026, 15:40:11
  • 12
No przestańcie wszyscy mieć dzisiaj pizzę

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
29.05.2026, 15:46:20 via Wykop
  • 4
@Melancholia_: Ja też zazdrosny
  • Odpowiedz
Defined
Defined
29.05.2026, 15:52:33 via Wykop
  • 4
@Melancholia_: ja nie jem, bo muszę schudnąć
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
29.05.2026, 15:08:39
  • 513
Dziś do wygrania 45 mln złotych🫪🫪🫪
Wśród pulsujących wybiorę 10 osób, którym rozdam 💥💥💥4,5mln złotych💥💥💥 w przypadku wygranej głównej nagrody.
TO AŻ 450K GWARANTOWANYCH POLSKICH ZLOTYCH DLA KAZDEGO Z WAS
🧨🧨ZAGRAJ DZISIAJ, ZAPLUSUJ🧨🧨
💫CZAS DZISIAJ DO 20:00💫
#rozdajo
14latnawykopie - Dziś do wygrania 45 mln złotych🫪🫪🫪
Wśród pulsujących wybiorę 10 o...

źródło: 1000010600

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barthlomez
Barthlomez
29.05.2026, 16:32:28 via Android
  • 149
@14latnawykopie: przebijam, skreślam to samo i daje po 600k. Plusy tutaj
  • Odpowiedz
ziiemniiak
ziiemniiak
29.05.2026, 17:03:45 via Android
  • 11
@14latnawykopie: jak wygrasz, i tym samym ja wygram, to stawiam bilbord białka
  • Odpowiedz
Mroczyslaw
Mroczyslaw
28.05.2026, 15:12:43
  • 26
#kiszak ciekawa Recenzja 007 first light jaką znalazłem xD
Mroczyslaw - #kiszak  ciekawa Recenzja 007 first light jaką znalazłem xD

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d4wid
d4wid
28.05.2026, 15:16:53 via iOS
  • 8
@Mroczyslaw poczekaj lepiej na premierę Gothica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
28.05.2026, 15:44:25
  • 46
dzieki inwestowaniu na giełdzie zrozumiałem, że za 500 złotych miesięcznie da się przeżyć i nie trzeba wcale tak dużo jeść

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
Autor
28.05.2026, 15:57:06 via Android
  • 2
@Trixee: makaron z ryżem jem
  • Odpowiedz
Majkel2008
Majkel2008
Majkel2008
28.05.2026, 17:37:43 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: zainwestowałeś w $VIFON? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
27.05.2026, 16:47:18
  • 34
Jestem jak to przewrócone drzewo w lesie.

Przegnite i spróchniałe od środka, choć z zewnątrz zachowujące dawną strukturę, ale wystarczy na nie nadepnąć i rozsypuje się w drzazgi oraz pył.

#przegryw #neet
Pan_Hieronim - Jestem jak to przewrócone drzewo w lesie.

Przegnite i spróchniałe od ...

źródło: fallen-sequoia-2-800x634

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salasamobojcow2000
Salasamobojcow2000
27.05.2026, 16:55:31 via Wykop
  • 4
@Pan_Hieronim: Współcześni poeci zamulają na wykopie, sadge
  • Odpowiedz
walokid
walokid
28.05.2026, 11:56:57
  • 36
Jak narazie dzień jest produktywny. Nie chce zapeszać ale jest szansa że zrobie wszystko co zaplanowałem i zakwalifikuje go do listy dni udanych

#frenpill
walokid - Jak narazie dzień jest produktywny. Nie chce zapeszać ale jest szansa że zr...

źródło: apuwork

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
28.05.2026, 12:39:14 via Wykop
  • 3
@walokid:
matixrr - @walokid:

źródło: fc15a986b9d6c0bbd6e6928589b9676a98772c74e8a2f81098c0f190bd0f4cb0

Pobierz
  • Odpowiedz
LRF1000W
LRF1000W
28.05.2026, 12:48:28 via Wykop
  • 3
@walokid: brawo
LRF1000W - @walokid: brawo

źródło: 8b31e136628e70d8ab1d73df3f38ceb9415fcb885ce5fdbbcab9f985672bf663

Pobierz
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
27.05.2026, 18:04:06
  • 123
Wciąż ubieram się w te same ciuchy, w których chodziłem do technikum, a kończyłem je dokładnie 10 lat temu.

#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vantablank
vantablank
27.05.2026, 18:05:28 via Wykop
  • 42
@Pan_Hieronim: rel
  • Odpowiedz
qew12
qew12
27.05.2026, 18:34:24 via Wykop
  • 31
@Pan_Hieronim: ja bym nosił nadal ciuchy z gimnazjum tylko że się zniszczyly
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
27.05.2026, 16:32:19
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
27.05.2026, 16:34:32 via iOS
  • 277
@krystian-stepaniak: tylko przypominam, spermiarze zgotowali los normalnym chłopom, bo zarywają do takiego tucznika właśnie takimi tekstami. Ona ma rację, prawda jest taka, że desperaci są najgorsi
  • Odpowiedz
morghul
morghul
27.05.2026, 18:10:55 via Wykop
  • 64
@krystian-stepaniak: przecież ona ma rację ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
chcialbymbycnormalny
chcialbymbycnormalny
27.05.2026, 16:41:56
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choochoomotherfucker
choochoomotherfucker
27.05.2026, 17:00:22 via Wykop
  • 2
Ja nie planowałem być mizoginem, świat mnie nim uczynił xD


@chcialbymbycnormalny: W sensie nienawidzisz wszystkich kobiet, bo jakieś atencjuszki z portalu randkowego oczekują, żebyś je zabawiał? Mnie się kilka razy zdarzyło, że faceci przestawali mi odpisywać, kiedy zobaczyli, jak wyglądam, czy to oznacza, że powinnam być mizoandryczką?
  • Odpowiedz
chcialbymbycnormalny
chcialbymbycnormalny
Autor
27.05.2026, 17:12:26 via Wykop
  • 6
@choochoomotherfucker:

Mnie się kilka razy zdarzyło, że faceci przestawali mi odpisywać, kiedy zobaczyli, jak wyglądam, czy to oznacza, że powinnam być mizoandryczką?

Nie wiem, bądź sobie kim chcesz. Ja tylko piszę, jaki mechanizm zauważyłem u siebie. Napisałem, że wystąpiło to po kilku latach obcowania z kobietami, tinder to zdecydowanie mniejsza część tego. Wśród tego były też normalne relacje koleżeńskie, możnaby się pokusić o określenie bliższe, z kobietami, które można uznać
  • Odpowiedz
bolson-boleslawowski98
bolson-boleslawowski98
bolson-boleslawowski98
16.05.2026, 13:28:30
  • 23
Kariera i związki są dla zarządu, dla pana jest śmierć w samotności i praca za najniższą krajową #depresja #samotnosc #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrzyzowiecAlfred
KrzyzowiecAlfred
16.05.2026, 14:37:35 via Wykop
  • 3
@bolson-boleslawowski98: ktoś musi mieć lepiej, żeby inni mieli gorzej
  • Odpowiedz
Synco
Synco
23.05.2026, 14:42:25
  • 12
I kolejny weekend wygląda dokładnie tak samo.

1. Chwilę posiedzę na telefonie
2. Chwilę wyjdę na słońce posiedzieć
3. Wracam do pokoju bo ciepło
4. Wracam posiedzieć na słońce
Synco - I kolejny weekend wygląda dokładnie tak samo. 

1. Chwilę posiedzę na telefon...

źródło: 1000039838

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choochoomotherfucker
choochoomotherfucker
23.05.2026, 17:31:08 via Wykop
  • 1
No można, ale po co, chyba tylko po to żeby myśli samobójczych dostać od widoku ładnych, młodych, szczęśliwych par i grupek uśmiechniętych znajomych.


@Synco: Dlatego szuka się odludnych miejsc, lasy, pola i tak dalej. Zapraszam na tag #spierdotrip.
  • Odpowiedz
krolowa_lodu
krolowa_lodu
krolowa_lodu
24.05.2026, 21:19:19 via Wykop
  • 0
@Synco: Ja mam rodzinę a dziś poszłam sama na rower bo oni nie chcieli. MORZNA :D
  • Odpowiedz
zupa_z_trupa
zupa_z_trupa
26.05.2026, 21:27:06
  • 45
Przecież to k---a oszaleć idzie. Istnieję tylko po to aby gnić przed kompem w samotności, bo s-------y ślepy los podarował mi na spawnie śmietnikowe geny przez które nigdy żadna samica nie pozwoli mi zakisić ogóra.
#przegryw #blackpill #depresja #samotnosc
zupaztrupa - Przecież to k---a oszaleć idzie. Istnieję tylko po to aby gnić przed kom...

źródło: comment_jxD0gn7iPHryyh5wc9MUjaAhcfZUuCEs

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_
26.05.2026, 21:32:19 via Wykop
  • 4

Komentarz usunięty przez moderatora

zupa_z_trupa
zupa_z_trupa
Autor
26.05.2026, 23:11:51 via Wykop
  • 11
@Quashtan: nie wiem nawet co ty p--------z. nara
  • Odpowiedz
bulbulator90
bulbulator90
bulbulator90
27.05.2026, 06:41:57
  • 8
Czuje sie pusty w srodku, jak wydmuszka. Pustka i nicosc, nie widze sensu w zyciu.

Gdyby sie dało, to caly czas bym pracował - i tak najczesciej moje mysli zaprzata praca. Nie zebym jakos wybitnie kochal swoja robote, ale przynajmniej wtedy mam zajeta głowe i czuje sie pozyteczny.

A jakby jeszcze za tym szlo wiecej kasy - to czul bym sie lepiej sam ze soba. Nie dlatego, by cos sobie za to
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bulbulator90
bulbulator90
bulbulator90
Autor
27.05.2026, 06:52:07 via Android
  • 2
@KolakPatolik2137: >Trzeba było się uczyć

:)

Ale ja nie robie na przysłowiowym magazynie. Wiekszosc zycia sie uczylem, pracuje umyslowo
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487
27.05.2026, 07:26:21 via Wykop
  • 3
@bulbulator90: czyli kapitalizm znalazł idealnego pracownika: pustka egzystencjalna, potrzeba kontroli i jeszcze sam sobie wmówi, że jak cyferka na koncie urośnie to będzie człowiekiem wyższej kategorii
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
27.05.2026, 09:05:00
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czykagobuls
czykagobuls
27.05.2026, 09:06:31 via Wykop
  • 198
@SlowSnake: Ta po prawo wstydu nie ma, zasłoniła by ten bęben dłuższą koszulką
  • Odpowiedz
727282771
727282771
27.05.2026, 09:06:40 via Wykop
  • 200
@SlowSnake: Chryste panie ale ponton
  • Odpowiedz
Asousino
Asousino
Asousino
27.05.2026, 09:50:12
  • 113
#primemma Katarzyna dobry chłopak Kubiak aboalutny numer jeden po odejściu Kaniowskiego jeśli chodzi o prowadzenie wydarzeń freakowych, estrogenowy Hubert to by mógł od Kazika trochę testosteronu nabyć drogą płciową, bo straszna to p---a jest przy pozytywnej Katarzynie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taktoperz
taktoperz
27.05.2026, 09:54:35 via Wykop
  • 43
@Asousino: Prawda. Kasia Kubiak to obecnie nr 1, jeśli chodzi o prowadzenie programów freakowych.
  • Odpowiedz
Boomzilla
Boomzilla
27.05.2026, 10:07:34 via Wypiek
  • 61
@Asousino w porównaniu do tych wszystkich ciotodronów jedyna która nie bała się wyjść do oktagonu i normalnie ubiła kotleta, jeszcze występując pod ksywą nadaną przez święty tag
Boomzilla - @Asousino w porównaniu do tych wszystkich ciotodronów jedyna która nie ba...

źródło: image_picker_6457A4EF-AD3A-47C4-A7BB-737C61EA592A-97571-00000ED6FE7A8073

Pobierz
  • Odpowiedz
downton
downton
downton
25.05.2026, 15:04:38
  • 77
kurde, jak to wszystko zapierdziela ʕ•ᴥ•ʔ #pokazkota #timonfanclub
downton - kurde, jak to wszystko zapierdziela ʕ•ᴥ•ʔ #pokazkota #timonfanclub

źródło: IMG_0984

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
25.05.2026, 15:08:44 via Wykop
  • 7
@downton: Co to za czary? Kot typu lewitujący se
Mr3nKi - @downton: Co to za czary? Kot typu lewitujący se

źródło: 58825124b04950979f908ff0c30b95afc0546be841bf314ac2b813b34c8bc986

Pobierz
  • Odpowiedz
downton
downton
downton
Autor
25.05.2026, 15:15:38 via iOS
  • 37
@Mr_3nKi_: Wingardium Leviosa ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
downton - @Mr3nKi:  Wingardium Leviosa ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

źródło: IMG_0981

Pobierz
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz
25.05.2026, 16:27:02
  • 24
#bezrobocie #neet #przegryw
Kolejny tydzień, kolejne wysyłanie sybi, kolejne porażki
evertoniarz - #bezrobocie #neet #przegryw
Kolejny tydzień, kolejne wysyłanie sybi, ko...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nikodem14
nikodem14
nikodem14
25.05.2026, 16:46:01 via Wykop
  • 3
@evertoniarz: szukaj aż znajdziesz ogółem
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
25.05.2026, 17:02:05 via Wykop
  • 3
@evertoniarz: powodzenia kolego (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 386
  • Strona 2 z 386
  • >
  • Jestem nikim:)

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking