Dziś do wygrania 45 mln złotych Wśród pulsujących wybiorę 10 osób, którym rozdam 💥💥💥4,5mln złotych💥💥💥 w przypadku wygranej głównej nagrody. TO AŻ 450K GWARANTOWANYCH POLSKICH ZLOTYCH DLA KAZDEGO Z WAS 🧨🧨ZAGRAJ DZISIAJ, ZAPLUSUJ🧨🧨 💫CZAS DZISIAJ DO 20:00💫 #rozdajo
@krystian-stepaniak: tylko przypominam, spermiarze zgotowali los normalnym chłopom, bo zarywają do takiego tucznika właśnie takimi tekstami. Ona ma rację, prawda jest taka, że desperaci są najgorsi
Ja nie planowałem być mizoginem, świat mnie nim uczynił xD
@chcialbymbycnormalny: W sensie nienawidzisz wszystkich kobiet, bo jakieś atencjuszki z portalu randkowego oczekują, żebyś je zabawiał? Mnie się kilka razy zdarzyło, że faceci przestawali mi odpisywać, kiedy zobaczyli, jak wyglądam, czy to oznacza, że powinnam być mizoandryczką?
Mnie się kilka razy zdarzyło, że faceci przestawali mi odpisywać, kiedy zobaczyli, jak wyglądam, czy to oznacza, że powinnam być mizoandryczką?
Nie wiem, bądź sobie kim chcesz. Ja tylko piszę, jaki mechanizm zauważyłem u siebie. Napisałem, że wystąpiło to po kilku latach obcowania z kobietami, tinder to zdecydowanie mniejsza część tego. Wśród tego były też normalne relacje koleżeńskie, możnaby się pokusić o określenie bliższe, z kobietami, które można uznać
Przecież to k---a oszaleć idzie. Istnieję tylko po to aby gnić przed kompem w samotności, bo s-------y ślepy los podarował mi na spawnie śmietnikowe geny przez które nigdy żadna samica nie pozwoli mi zakisić ogóra. #przegryw #blackpill #depresja #samotnosc
Czuje sie pusty w srodku, jak wydmuszka. Pustka i nicosc, nie widze sensu w zyciu.
Gdyby sie dało, to caly czas bym pracował - i tak najczesciej moje mysli zaprzata praca. Nie zebym jakos wybitnie kochal swoja robote, ale przynajmniej wtedy mam zajeta głowe i czuje sie pozyteczny.
A jakby jeszcze za tym szlo wiecej kasy - to czul bym sie lepiej sam ze soba. Nie dlatego, by cos sobie za to
@bulbulator90: czyli kapitalizm znalazł idealnego pracownika: pustka egzystencjalna, potrzeba kontroli i jeszcze sam sobie wmówi, że jak cyferka na koncie urośnie to będzie człowiekiem wyższej kategorii
#primemma Katarzyna dobry chłopak Kubiak aboalutny numer jeden po odejściu Kaniowskiego jeśli chodzi o prowadzenie wydarzeń freakowych, estrogenowy Hubert to by mógł od Kazika trochę testosteronu nabyć drogą płciową, bo straszna to p---a jest przy pozytywnej Katarzynie
@Asousino w porównaniu do tych wszystkich ciotodronów jedyna która nie bała się wyjść do oktagonu i normalnie ubiła kotleta, jeszcze występując pod ksywą nadaną przez święty tag
#przegryw #zalesie #samotnosc #depresja #znieczulica