Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Croolick

Croolick

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1089
  • Znaleziska 659
  • Mikroblog 430
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 42

432

LibreWolf Browser, czyli Firefox bez jego wad

LibreWolf Browser, czyli Firefox bez jego wad

W związku z tym, że nawet firefox idzie w ślady coraz ściślejszej telemetrii i zbierania danych, warto przyjrzeć się jego forkowi, który zachowuje 100% użytkowości Firefoxa, z usunięciem wszystkich mankamentów wprowadzanych przez Mozillę w związku z prywatnością

Jarkendarion
z
librewolf.net
dodany: 28.02.2025, 17:18:35
  • 137
  • #
    librewolf
  • #
    firefox
  • #
    przegladarki
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
  • #
    prywatnosc
Croolick
Croolick 01.03.2025, 07:20:29 via Android
  • -3
@marpic a DuckDuck zbiera?
Croolick
Croolick 01.03.2025, 07:29:02 via Android
  • -1
@syn-bogdana hm, nie słyszałem. Muszę poszukać informacji.
Croolick
Croolick 09.03.2025, 05:43:29 via Android
  • 0
Ło, wykopki minusują nawet wtedy, jak się czegoś nie wie i się napisze że muszę znaleźć informacje na ten temat ( ͡º ͜ʖ͡º)

307

Nowa, darmowa wieża widokowa na Dzikowcu Wielkim.

Nowa, darmowa wieża widokowa na Dzikowcu Wielkim.

Na Dzikowcu Wielkim postawiono nową, całkowicie darmową wieżę widokową. Na jej 39. metr wysokości prowadzi kładka bez stopni. Może to sugerować, że jest dostępna dla wózków, ale 2,5-kilometrowe podejście do niej jest dość strome. Wieża stoi w Górach Kamiennych w pobliżu miejscowości Boguszów-Gorce.

lukasz-piernikarczyk
z
polskieszlaki.pl
dodany: 24.02.2025, 07:49:21
  • 101
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    gory
  • #
    polska
  • #
    sudety
  • #
    turystyka
Croolick
Croolick 24.02.2025, 15:41:21 via Android
  • 0
@lukasz-piernikarczyk ( ͡º ͜ʖ͡º)

685

Allegro wprowadza poważne zmiany bo Temu już dyszy do ucha

Allegro wprowadza poważne zmiany bo Temu już dyszy do ucha

Allegro chcąc walczyć z Temu wprowadza wyższe opłaty dla sprzedających przez zwiększenie swojej prowizji i wyższe opłaty za przesyłki smart, ale łaskawie usunie opłatę za wystawienie czyli biznes prowadzony po polsku.

enterprize
z
bezprawnik.pl
dodany: 31.01.2025, 09:15:41
  • 241
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
  • #
    januszebiznesu
  • #
    aliexpress
  • #
    temu
Croolick
Croolick 01.02.2025, 07:16:17 via Android
  • 0
@Codevein Serio? Ja nic o tym nie wiem, w sklepie taniej dokładnie o prowizję.

506

Czemu rzeczy dziś są gorszej jakości niż kiedyś?

Czemu rzeczy dziś są gorszej jakości niż kiedyś?

Setki tysięcy lodówek, pralek, telefonów, komputerów i drukarek co roku ląduje na wysypiskach śmieci. Do 2030 roku nawet 82 miliardy ton sprzętu, wartego miliardy dolarów, trafi na wysypiska. Nawet 75% sprzętów elektrycznych zepsuje się w przeciągu 10 lat od zużycia. Elektronika dosłownie rozpada si

snorli12
z
youtube.com
dodany: 20.01.2025, 18:44:27
  • 290
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    telefony
  • #
    majsterkowanie
  • #
    elektronika
  • #
    komputery
Croolick
Croolick 21.01.2025, 16:07:22 via Android
  • 0
@friesee Panie, nie koniecznie tańsze. To ma się psuć i trzeba kupować kolejne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Croolick
Croolick 16.01.2025, 17:09:11
  • 1
#rower Ma ktoś może geoid cc600? Jest to coś warte?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick
Autor
16.01.2025, 17:36:57 via Android
  • 0
@ujdzie Właśnie najbardziej mi chodzi o funkcje nawijacji a z filmików na yt wynika, że to akurat słabo działa
  • Odpowiedz
Croolick
Croolick
Autor
16.01.2025, 18:41:58 via Android
  • 0
@ujdzie Właśnie.. zastanawiam się czy w ogóle jest sens ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Croolick
Croolick
Autor
16.01.2025, 18:48:39 via Android
  • 0
Może też zaryzykuje, najwyżej się opchnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz

944

Aleksandra Mirosław sportowcem roku w Polsce!

Aleksandra Mirosław sportowcem roku w Polsce!

Aleksandra Mirosław została wybrana sportowcem roku 2024 w Polsce. W 90. edycji plebiscytu organizowanego przez "Przegląd Sportowy".

zdzisiu196
z
sport.tvp.pl
dodany: 04.01.2025, 22:03:35
  • 162
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    paryz2024
  • #
    plebiscyt
  • #
    przegladsportowy
Croolick
Croolick 05.01.2025, 08:28:36 via Android
  • -5
@zdzisiu196 Jakiego? Podobno nie tylko ja mam wrażenie że po prostu jest tylko w odpowiednim miejscu i czasie. A z grą to tak średnio bym powiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)
Croolick
Croolick 05.01.2025, 08:42:10 via Android
  • -4
@micelangeloB Nie mówię, że nie trzeba nic potrafić. Ale gdzie jest ten "błysk" prócz liczy bramek?
Croolick
Croolick 05.01.2025, 08:47:11 via Android
  • -5
@micelangeloB No to chyba serio nie wiesz o czym mowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Croolick
Croolick 05.01.2025, 09:16:34 via Android
  • -4
@misiauo No sorry, wpisałem przed chwilą w youtuba best of Lewandowski i best of Krzynówek i z pierwszego filmu zgadnij co było ładniejsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Croolick
Croolick 05.01.2025, 10:57:07 via Android
  • -4
@theximon No patrz, właśnie napisałeś to samo co ja powyżej.
jmuhha
jmuhha
04.01.2025, 15:49:38
  • 1
Jakim cudem Szwedzi są tak dobrzy w tworzeniu muzyki?

Avicii, Spotify... Etc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick 04.01.2025, 16:01:56 via Android
  • 1
@jmuhha Avici, SHM, Alesso.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jajecznica_z_dorszem
Jajecznica_z_dorszem
03.01.2025, 15:26:30
  • 686
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick 03.01.2025, 20:52:03 via Android
  • 0
@Jajecznica_z_dorszem Znajdź sobie pasję. W zeszłego święta zrobiłem sobie prezent i kupiłem sobie rower (ważyłem 90kg - miałem 15kg nadwagi po rzuceniu fajek). Założyłem sobie że przejadę na nim 3tys km i uwierz, że to nie była dla mnie męka, a na prawdę znalazłem w tym pasję. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
_lorem_ipsum_
_lorem_ipsum_
28.12.2024, 18:19:41
  • 63
Pytanie z cyklu: trudne się wylosowało.

Czy macie kontakt z osobami z pracy poza pracą?
Mam na myśli zapraszanie na domówki, wesela, wspólne wyjścia na piwko itd.

Do tej pory myślałem, że wszyscy mają tak jak u mnie w januszexie: przyjść, zrobić swoje w ciszy i po 8 godzinach do domu. Jednak czytam trochę m.in. na wykopie i co jakiś czas ktoś pisze "znajomi z pracy zaprosili mnie na domówkę" albo "kolega z pracy zaproponował
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick 29.12.2024, 11:36:50 via Android
  • 0
Jeżeli nie macie znajomych w pracy to... znaczy że nie jesteście w jednej drużynie. Współczuję, szczególnie w korporacjach nastawia się ludzi przeciwko sobie.
  • Odpowiedz
bezi
bezi
24.12.2024, 09:33:29
  • 26
Ho Ho Ho ! Teraz czas na moją wykoPAKE ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim mikołajem okazał się @Croolick
Super paczka Mireczku, pomysł i realizacja torpeda !
Kalendarz na pewno się przyda, żeby było wiadome kiedy mnie nie ma, bo idę na ryby xd a sam pomysł na niego TOP
Deska i nożyk idealnie się sprawdzą na wypadach w
bezi - Ho Ho Ho ! Teraz czas na moją wykoPAKE ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim mikołajem okazał si...

źródło: wykoPAKAPAKA

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick 24.12.2024, 09:48:27 via Android
  • 5
@bezi Już myślałem, że nie ma się czym chwalić i nie wrzucisz zdjęcia (╥﹏╥). Cieszę się że mój debiut w #wykopaka się udał (。◕‿‿◕。). Również Mireczku Wesołych, sprawiłeś mi tym postem dużo radości (ʘ‿ʘ)(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz

2306

Mlekovita wprowadza Bovaer w Polsce

Dodatek paszowy mający zmniejszyć wydzielanie metanu przez krowy -Bovaer jest wprowadzany w Polsce w pierwszym i największym projekcie przy udziale Mlekovity i Interfood, wg informacji na stronie grupy Mars

marzena-p
z
wykop.pl
dodany: 18.12.2024, 16:46:31
  • 325
  • #
    zywienie
  • #
    klimat
Croolick
Croolick 18.12.2024, 19:45:18 via Android
  • 1
No i kupuje swoją krowę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DywanTv
DywanTv
11.12.2024, 18:25:07
  • 8
Z kodem KARTA wysyłacie paczkę paczkomatem za 5,99 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warto pamiętać

#wykopaka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick 11.12.2024, 19:26:56 via Android
  • 0
@Hitmonlee Trzeba zwykłym plastikiem zapłacić. Mastercard albo Visa, nie jakieś googlepaye czy virtuale.
  • Odpowiedz
Croolick
Croolick 11.12.2024, 19:39:13 via Android
  • 0
@Hitmonlee Dziwne, u mnie działa
  • Odpowiedz
FuczaQ
FuczaQ
11.12.2024, 14:53:28
  • 58
Jest i ona ( ͡º ͜ʖ͡º) #wykopaka #pokapake
FuczaQ - Jest i ona ( ͡º ͜ʖ͡º) #wykopaka #pokapake

źródło: temp_file1852224400495493262

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick 11.12.2024, 15:08:49 via Android
  • 0
@FuczaQ Kurde chyba tylko ja nie spakowałem tak ładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

478

Siedlce: Były policjant zabił żonę, trwa obława.

Pokaż treści 18+

Siedlce: Były policjant zabił żonę, trwa obława.

Funkcjonariusze z KMP w Siedlcach poszukują 53-letniego Bogdana Czaplickiego podejrzanego o zabójstwo żony. Poszukiwany może poruszać się samochodem Toyota Rav4 koloru szarego, nr rej. WS3800H. Mężczyzna może posiadać przy sobie broń.

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 05.12.2024, 11:27:02
  • 178
  • #
    siedlce
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    poszukiwanipolicja
  • #
    mordercy
  • #
    kryminalnyczwartek
Croolick
Croolick 05.12.2024, 15:08:58 via Android
  • 0
Zygmunt Chajzer? Czy to Ty?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

733

W Polsce brakuje kierowców ciężarówek. Unia ściągnie nam ich z... Afryki

W Polsce brakuje kierowców ciężarówek. Unia ściągnie nam ich z... Afryki

W Europie brakuje kierowców ciężarówek. Unia Europejska w ramach walki z problemem planuje pozyskać kierowców spoza UE. Program skoncentruje się na sprowadzaniu kierowców z ośmiu wybranych afrykańskich i azjatyckich krajów.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 04.12.2024, 09:22:01
  • 432
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    kryzys
  • #
    zycietruckera
Croolick
Croolick 04.12.2024, 14:39:25 via Android
  • 4
@MichaS_LwK Mam ce, nawet miałem iść do pracy jako kierowca bo "podobno" można zarobić.. Po rozmowach o pracę zrezygnowałem. Tu nie ma urlopu, stawka godzinowa suma sumarum to śmiech na sali. "Dniówka" mniejsza niż w biurze za 8h ( ͡º ͜ʖ͡º)
Croolick
Croolick 04.12.2024, 17:25:02 via Android
  • 0
@BigSW Jak się postarasz to dostaniesz.
Croolick
Croolick 04.12.2024, 17:53:27 via Android
  • 0
@BigSW Nie.. uwierz mi że są ludzie z którymi da się normalnie dogadać. Jak już masz doświadczenie w jakiejś branży to jest łatwo.
Croolick
Croolick 04.12.2024, 18:01:59 via Android
  • 0
@BigSW Też mnie to już męczy i uważam że jazda jest ciekawsza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Croolick
Croolick 05.12.2024, 11:10:25 via Android
  • 0
@jerzu70 tak to już chyba jest że zmiany są potrzebne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Voltaire
Voltaire
03.12.2024, 16:25:13
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick 03.12.2024, 20:08:29 via Android
  • 0
Srebrna taśma. Koszmar rozcinającego (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Croolick
Croolick 03.12.2024, 20:00:00
  • 7
#wykopaka Jakby ktoś ze sklepu wszystko wykupił to tu też mają. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Croolick - #wykopaka Jakby ktoś ze sklepu wszystko wykupił to tu też mają. ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file4652605335279928376

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2553

Korea Południowa ogłasza stan wojenny

Pokaż treści 18+

Korea Południowa ogłasza stan wojenny

Prezydent Korei Południowej w dzisiejszym przemówieniu ogłosił wprowadzenie stanu wojennego.

2Girls_1Cup
z
defence24.pl
dodany: 03.12.2024, 14:05:43
  • 431
  • #
    wojna
  • #
    korea
  • #
    koreapoludniowa
  • #
    stanwojenny
Croolick
Croolick 03.12.2024, 15:18:27 via Android
  • 0
Kurde... przewijałem, przewijałem i nie ma! Gdzie jest zakop bo: pilne itp?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • Strona 3 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.08.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.11.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 19.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking