Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko101
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chekatomba

Chekatomba

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11159
  • Znaleziska 4981
  • Mikroblog 6178
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 102
RandomNetUser
RandomNetUser
19 godz. i 58 min temu
  • 317
#musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dzieci w Afryce głodują bo koleś z RPA ma trylion jakby był jakimś Sknerusem Mckwaczem i wszystko miał w gotówce w skarbcu, a nie w formie cyferek na ekranie, które mogą w każdej chwili zniknąć tak szybko jak się pojawiły.
RandomNetUser - #musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dziec...

źródło: image

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 14 godz. temu via iOS
  • 3
@RandomNetUser: lewactwo, nie lewactwo, ale robienie gwiazd z miliarderów wykorzystujących w dużym stopniu wsparcie rządowe i kontrakty jest śmieszne. A sami najwięksi bogole bawią się w wielkich dobroczyńców i wizjonerów zmieniających świat na lepsze, a przy tym wykorzystują pozycje do stanowienia prawa pod siebie i nie płacą podatków. Ale media i oni sami robią z nich kogoś więcej niż sprawnych biznesmenów.

Ale oczywiście takie plakaty to odklejactwo, bo co niby
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba 13 godz. i 48 min temu via iOS
  • 0
@IlikeTrains: sęk w tym że jakby próbować coś zrobić z tym majątkiem to by się okazało że jest go 10%. Taki system kreowanego pieniadza
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
10.06.2026, 17:10:20
  • 456
Uwaga uwaga!!

Nowa jakość w polskiej polityce!

Ewa rzeżączkowska-wziernik zakłada 3 konfę, tego nam potrzeba xD

Zarejestrowała
ProstyKrzywy - Uwaga uwaga!! 

Nowa jakość w polskiej polityce! 

Ewa rzeżączkowska-w...

źródło: 1000136525

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 10.06.2026, 19:13:24 via iOS
  • 2
@gorzki99: nic nie zapomniała - chodzi o ruchanie
  • Odpowiedz

27

Polskie satelity PIAST gotowe do działania. Zdjęcia Warszawy z kosmosu

Polskie satelity PIAST gotowe do działania. Zdjęcia Warszawy z kosmosu

Polska konstelacja satelitarna PIAST osiągnęła pełną gotowość operacyjną. Zdjęcia z okresu luty-maj 2026 potwierdzają stabilność systemu. Na obrazach widać Warszawę, Czarnobyl i Madryt. Projekt WAT i Creotech zbudowany w całości na polskich technologiach.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 10.06.2026, 10:24:50
  • 12
  • #
    polska
  • #
    kosmos
  • #
    satelity
  • #
    technologia
  • #
    nauka
Chekatomba
Chekatomba 10.06.2026, 15:38:37 via iOS
  • -1
@szkutnik: oczywiście nie wziąłeś pod uwagę, że to zwykła pomyłka, tylko jebiesz człowieka, którego nie znasz.
Nie wspomnę, że w języku polskim nie stosuje się odstępu między otwarciem cudzysłowu a wyrazem.
A poza tym to jest jakiś dramat, że tak wiele osób nie stosuje przecinków lub nie wie gdzie je wstawiać ;)
Mam nadzieję, że sam nie głosujesz, bo masz problemy z interpunkcją przecież.
lukasz-lux
lukasz-lux
10.06.2026, 10:12:56
  • 815
ale combo, polski patriota pod prokuraturą wspiera Kaczyńskiego XDD

tak właśnie wyobrażam sobie pseudo prawaka

#bekazpisu #bekazprawakow
lukasz-lux - ale combo, polski patriota pod prokuraturą wspiera Kaczyńskiego XDD

tak...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 121048

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 10.06.2026, 12:20:34 via iOS
  • 0
@lukasz-lux: a co on tak w banderowskich barwach
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 05:54:14
  • 16
✨️ Polacy na giełdzie - czy to mądry ruch? Ⓘ
Co to za moda teraz że Polacy masowo przepalają kasę na #gielda i jeszcze dumnie chwalą się z bycia inwestorem? Nagle mariuszki bronią #xtb mimo że wciska cfd na siłę ludziom którzy nie mają żadnego pojęcia, bo myślą że sami będą bogaci xd? Z tagu robi się to samo co z tagiem perfumy, "patrzcie zaraz przewale pół wypłaty powstrzymajcie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 10.06.2026, 12:17:40 via iOS
  • 0
@mirko_anonim: „inwestuje” od lat, też na XTB, mam sporo znajomych, którzy też to robią, ale jeszcze się nie spotkałem (w sensie fizycznie wśród znajomych, a nie w necie), żeby ktoś się bawił CFD.
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
10.06.2026, 08:55:40
  • 380
Współczuję "kontrolowanym" zakładom użerania się z tą niekompetentną hołotą...
https://x.com/WarNewsPL1/status/2064580808560525762
#polityka #bekazpisu #bekazprawactwa #safe
Kieranz - Współczuję "kontrolowanym" zakładom użerania się z tą niekompetentną hołotą...

źródło: obraz

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 10.06.2026, 12:15:17 via iOS
  • 1
@Krs90: oni wiedzą. Problem z ich elektoratem, który łyka ten bełkot, jak młody pelikan kapsle.
Niestety, prawda jest taka, że klasa polityczna inwestuje w ogłupianie elektoratu, bo później nawet się nie muszą silić. A później to już wypadkowa ogólnego stanu intelektualnego wyborcy. Są może delikatne różnice i poziom wykształcenia i umiejętność krytycznego myślenia dają o sobie znać szczególnie w przypadku PiS i Brauna, ale wśród innych grup wiele lepiej nie
  • Odpowiedz

504

Śląska firma sprzedała do Rosji przez Białoruś 177 luksusowych aut 19 mln euro

firma sprzedała też jeden motocykl za łączną kwotę ponad 19 mln euro. KAS uznała, że przedsiębiorca wiedział, gdzie trafia towar, i nałożyła maksymalną karę 20 mln zł.

Pan_od_Internetu
z
infosecurity24.pl
dodany: 08.06.2026, 13:31:20
  • 74
  • #
    rosja
  • #
    bialorus
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    prawo
  • #
    biznes
Chekatomba
Chekatomba 08.06.2026, 20:26:06 via iOS
  • 10
@cycaty-fejm: na nic więcej nie zasługują. Chora nacja z mózgami wypranymi tak mocno, że normalnemu człowiekowi ciężko to sobie nawet wyobrazić. Znam kilka dziewczyn ze swojego korpo, niby normalne i sympatyczne, jak się gada o pracy czy dupie Maryny. Ale co chwile spod dywanu wychodzi ten szowinizm i poczucie bycia narodem wybranym, który kiedyś świat ratował przed faszyzmem a później stał się ostoją normalności. Kulki im się nie stykają, mimo
Mokkorichan
Mokkorichan
06.06.2026, 08:18:21
  • 266
#elfickidokturnauk dwóch pracowników AGH i obydwaj robiący filmy na jutubie.
Mokkorichan - #elfickidokturnauk dwóch pracowników AGH i obydwaj robiący filmy na jut...

źródło: Dudududududupa

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 06.06.2026, 12:51:52 via iOS
  • 5
@miloszy: k---a, ciężko się czyta. Albo musisz przetrzezwiec, albo masz za tłuste paluchy do pisania. Weź postaraj się po naszemu napisać.
  • Odpowiedz

32

Plastikowa czy drewniana - co nauka mówi o bezpieczeństwie mikrobiol. deski

Plastikowa czy drewniana - co nauka mówi o bezpieczeństwie mikrobiol. deski

Historia zaczyna się w latach 70. XX wieku, kiedy na rynku pojawiły się deski do krojenia z tworzyw sztucznych. Szybko stały się one synonimem nowoczesności i higieny. Logika takiego sposobu myślenia była prosta: drewno jest porowate, wchłania płyny, a więc musi zatrzymywać bakterie...

Lifelike
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 02.06.2026, 11:57:04
  • 54
  • #
    nauka
  • #
    mikrobiologia
  • #
    zdrowie
  • #
    kuchnia
  • #
    jedzenie
  • #
    ciekawostki
Chekatomba
Chekatomba 03.06.2026, 19:19:50 via iOS
  • 0
@br0da: przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz.
Chekatomba
Chekatomba 04.06.2026, 07:41:39 via iOS
  • 0
@br0da: tak, nie zrozumiałem Twojego wywodu o wygrzewaniu mikrobów na desce i temu jak niby jej przypalenie raz na czas miałoby eliminować ryzyko rozwoju bakterii
Kempes
Kempes
04.06.2026, 06:42:36
  • 385
#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #ukraina #rosja #wojna #heheszki

Tylko przypomnę, że Konfederosja uważa AfD za najbardziej propolską partię w Niemczech XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #ukrain...

źródło: 1000078849

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 04.06.2026, 07:28:49 via iOS
  • 3
@Kempes: Ale przynajmniej nie mieszka w lewicowych Niemczech, tylko żyje sobie z hinduską czy inną siną w szwajcarii
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
04.06.2026, 05:43:10
  • 818
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 04.06.2026, 07:08:08 via iOS
  • 9
@zielonawrona: ja j---e, napisz więcej jak definiujesz plucie w twarz przez społeczeństwo? Korzystanie z socjalu tak jak Polacy robili to w uk czy Niemczech? A może to że mają klasę polityczną zapatrzoną w wewnętrzne rozgrywki bardziej niż w prowadzenie konsekwentnej polityki międzynarodowej. A może chodzi obto że przyjeżdżają do Polski żyć zamiast walczyć u siebie?
Jak dla mnie zero preferencji, a jak którejś ma problem to w---------c do siebie. Do
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba 29.05.2026, 10:07:54
  • 1
P---------e. Prawda jest taka, że każde pokolenie ma lepiej niż poprzednie, co najmniej od 1945. Ale najważniejsze to wyimaginowane problemy. Nasi dziadkowie nie mogli liczyć na żadne mieszkanie i gnieździli się w 8 osób w dwóch pokojach w trzypokoleniowym gospodarstwie. Do tego w prawie każdej rodzinie była historia o dziecku lub kobiecie umierających w pierwszym roku po porodzie. Nie było też niczym dziwnym za mojej młodości, że lodówka nie widziała niczego, co
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba
Autor
30.05.2026, 10:32:42 via iOS
  • 0
@Pawulon_Dla_Starych: no to przecież ja piszę, że to nie jest przyczyna bo mieli ludzie gorzej a dzietność była wyższa i podaje na to przykłady poprzednich pokolen
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
30.05.2026, 06:45:53
  • 649
pech. 😊
baemaj - pech. 😊

źródło: IMG_0142

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 30.05.2026, 09:09:40 via iOS
  • 1
@baemaj: widocznie przedpłatę zrobiła
  • Odpowiedz
Rambo8_w_TV
Rambo8_w_TV
27.05.2026, 06:49:41
  • 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 27.05.2026, 08:44:21 via iOS
  • 2
@Rambo8_w_TV: po pierwsze to są dwie sprawy. Jedno to wpływ alko na zdrowie i tu pozytywny nie jest w żadnej ilości, nawet jednego piwa rocznie… ale oczywiści to podobna skala jak z fastfoodem, wiadomo że syf, ale umierać się od tego nie umiera jak się zje kebsa raz na kwartał. Problem się pojawi jeśli cała dieta składa się kebabów i 7daysow. Czyli już walenie czteropaka codziennie po robocie będzie miało
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba 27.05.2026, 09:13:19 via iOS
  • 2
@Cztero0404: Ale alko jest szkodliwe, tak samo jak zioło. Zioło co prawda ma aspekty pozytywne i dużo słabiej uzależnia. Jak porównasz p--o raz w miesiącu i parę buchow raz na miesiąc, to myślę że a-----l dla zdrowia gorszy.
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
26.05.2026, 14:04:15
  • 18
Zaraz bede sobie w takiej wsi pic aperola. Oby wytrztmac w robocie do czwartku
serniczekwiedensky - Zaraz bede sobie w takiej wsi pic aperola. Oby wytrztmac w roboc...

źródło: 1000044371

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 26.05.2026, 15:21:51 via iOS
  • 0
@serniczekwiedensky: c--j Ci po tym, jak i tak po kilku dniach wrócisz robić na Janusza, żeby on mógł tego aperola j---c codziennie
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba 27.05.2026, 09:10:54 via iOS
  • 0
@serniczekwiedensky: żeby codziennie j---c Aperola i Areczkow
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
26.05.2026, 13:11:30
  • 6
#gielda ciekawe kiedy będę w końcu tym mitycznym GrUbAsEm, ehhhh
PodniebnyMurzyn - #gielda ciekawe kiedy będę w końcu tym mitycznym GrUbAsEm, ehhhh

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 26.05.2026, 15:16:00 via iOS
  • 0
@PodniebnyMurzyn: albo plik coś nie teges, albo założenia są błędne. Rozumiem 7% plan, ale de facto nie bierze on pod uwagę inflacji. Ja fire obliczam zakładając 4%… ale ponad inflację. Czyli wypłata 4% nie uszczuplą kapitału indeksowanego inflacja.
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
13.05.2026, 16:12:54
  • 241
UK wprowadza z pełną determinacją postulaty prawicy.
FAFO

#bekazprawakow
#bekazpisu
#uk
#polityka
Davvs - UK wprowadza z pełną determinacją postulaty prawicy.
FAFO

#bekazprawakow
#be...

źródło: 1000010138

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 13.05.2026, 18:25:07 via iOS
  • 1
@Davvs: Ale to jest wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz

820

Skandynawska awantura w centrum Gdańska

Pokaż treści 18+

Skandynawska awantura w centrum Gdańska

Czterech "Szwedów" napadło z nożem na dwóch Norwegów. Warto spojrzeć na imiona obywateli Szwecji ;) Wielki świat dociera i tutaj.

DoubleAxxis
z
trojmiasto.pl
dodany: 11.05.2026, 10:22:00
  • 111
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
Chekatomba
Chekatomba 11.05.2026, 13:40:25 via iOS
  • -3
@miszczumsc: najlepiej to jakby zawsze było 20 stopni i lekki wiaterek. Tylko ciężko to przepisami ogarnąć.
Ale może pomożesz to skodyfikować. Np jak zamierzasz egzekwować konfiskatę majątku, jeśli funkcjonuje on w szwedzkim porządku prawnym?
Jeśli chcesz ich zapędzić do pracy, to rozumiem że masz też pomysł jak ogarnąć tłumacza, bo chyba nie będziemy zwiększać kosztu odsiadki o usługi tłumacza.
Chekatomba
Chekatomba 11.05.2026, 18:06:06 via iOS
  • 1
@miszczumsc: ja o jednym, Ty o drugim. Żeby ktoś wykonywał Twoje polecenia, musi je rozumieć. Inaczej jego praca przyniesie więcej strat niż korzyści. Dlatego będzie generowała koszt poprawek lub zasobów potrzebnych do zrozumienia polecenia (tłumacz, dodatkowy czas przełożonego/opiekuna)
DzonySiara
DzonySiara
11.05.2026, 12:59:27
  • 99
#heheszki
#humorobrazkowy
#bekazpisu
#ziobro
DzonySiara - #heheszki
#humorobrazkowy
#bekazpisu
#ziobro

źródło: 1000011385

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 11.05.2026, 15:23:05 via iOS
  • 4
@zimne_p--o: kto Ci tak powiedział? Zostawię tak tylko tutaj, że w ostatnich trzech latach obok Polski taka sytuacja miała miejsce w Szwecji, Francji i Hiszpanii. Oczywiście w USa też prezydentem zostaje nie koniecznie ten który zgromadził najwięcej obywatelskich głosów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking