Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chekatomba

Chekatomba

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11157
  • Znaleziska 4981
  • Mikroblog 6176
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 102
Chekatomba
Chekatomba 01.04.2020, 10:17:46 via iOS
  • 0
#bieganie #prawo
Hej Mircy,
Biegać czy nie? Co na to prawo i gownokonferencje?
Zanim zacznie się hejt na nieodpowiedzialność i ocena mojego IQ, pozwólcie ze dopowiem, ze mieszkam w mieście, ale na jego obrzeżach. Dom jednorodzinny. 300m do lasu. Mam zwyczaj biegać raczej w godzinach wieczornych. W czasach przedwirusowych na trasie mijałem może jedna osobę na dwa tygodnie. Dojście do lasu ulicochodnikiem, tez zerowy ruch o 21.
Nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
01.04.2020, 11:06:37
  • 1
Biegać czy nie?


@Chekatomba: Tak, ale szybciej od policjantów.
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba
Autor
01.04.2020, 11:22:13 via iOS
  • 1
@powsinogaszszlaja: Nie no, szkoda by mi ich było. Nie dość ze by się mogli spocić, to jeszcze po nocy w lesie by się zgubili. Trudne czasy, trzeba być wyrozumiałym. Nie ich wina, ze dla debili latają.
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba 23.03.2020, 17:39:26 via iOS
  • 1
Mirasy, szukam sensownego pasa do pomiary tętna. Dzisiaj mam suunto trainera z pomiarem w nadgarstku. To co mi się w nim nie podoba to ze po 30 min na rowerze pokazuje mi tętno w okolicach 80, kiedy rzeczywiste jest koło 140. Mam tez stary pas z czujnikiem tez suunto i ten znowu wariuje w druga stronę. Pierwsze minuty pokazuje ok, ale później 220. Idzie do mnie właśnie fenix 5 ale bez pasa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortal84
Mortal84
23.03.2020, 18:55:59
  • 1
@Chekatomba: Również polecam pulsometr z Decathlonu.
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba
Autor
23.03.2020, 19:04:49 via iOS
  • 1
@Mortal84: @chlebnaszpowszedni: @WuERA: dzięki, tak chyba zrobię.
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba 22.03.2020, 08:48:36 via iOS
  • 0
Cześć Mirki pedalarze, w obawie przed zamknięciem zastanawiam się nad trenazerem do mieszkania. Mam stary na rolce, ale jest za głośny, szczególnie do wczesnych porannych lub wieczornych treningów. Padło wiec na fluxa. W deca widzę ze jest za 2300. Czy wiecie jaka jest różnica między fluxem smart a smart s, ewentualnie między nim a 2
#rower #trenazer
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Im_from_alaska
Im_from_alaska
22.03.2020, 10:38:39 via iOS
  • 1
@Chekatomba: @klark: mam suito i jest spoko
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba
Autor
22.03.2020, 11:16:38 via iOS
  • 0
@jestemtrolem: dzięki. Rolkowe mam już przerobione i do mieszkania to jednak lipa. Hałas, guma się sypie, więcej miejsca zajmuje i to czego zawsze się bałem ze dziecko które mnie od tylu zajdzie i palucha w koło wsadzi.
  • Odpowiedz

Chekatomba
Chekatomba 23.02.2020, 01:56:11 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2

Wyborcza jątrzy. Nie podziękuj, źle, podziękuj, jeszcze gorzej.Skromnosc ich wkr

Jak zdenerwować antypolakow?

Chekatomba
z
rzeszow.wyborcza.pl
dodany: 29.10.2019, 16:17:28
  • 6
  • #
    polska
  • #
    patriotyzm
  • #
    polityka
  • #
    zlodzieje
  • #
    kurwa
  • #
    sexzapieniadze
Chekatomba
Chekatomba 13.10.2019, 18:45:00 via iOS
  • 0
#mecz
Przynajmniej milik nie strzeli jak na wieczor wyborczy się przełączy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chekatomba
Chekatomba 10.10.2019, 20:25:44 via iOS
  • 0
#mecz pewnie już było, ale ile tam narodu jest na trybunach? Tam są w ogóle trybuny jakieś?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1

USA: Pierwsza śmiertelna ofiara choroby płuc związanej z używaniem...

uwaga artykuł sponsorowanyAmerykańskie instytucje publiczne ds. zdrowia zostały zaalarmowane doniesieniami na temat zachorowań, które mogą wiązać się z paleniem e-papierosów. Kilka dni temu władze stanu Illinois poinformowały, że zmarł pacjent, który cierpiał na poważną chorobę płuc. Był palaczem e-

Chekatomba
z
zdrowie.gazeta.pl
dodany: 02.09.2019, 16:17:22
  • 1
  • #
    papierosy
  • #
    pie

0

Mieczysław Tracz nie żyje

Nie żyje Mieczysław Tracz, który w latach 80. był czołowym zapaśnikiem świata. O śmierci byłego sportowca poinformował Polski Związek Zapaśniczy. Tracz miał 56 lat.

Chekatomba
z
sport.onet.pl
dodany: 02.09.2019, 12:27:27
  • 0
  • #
    trac

4

Trump nakazuje amerykańskim firmom wycofanie się z Chin. "USA poradzą...

Po tym, jak Chiny zapowiedziały nałożenie ceł odwetowych, Donald Trump zabrał głos na Twitterze. Napisał, że nakazuje amerykańskim firmom natychmiastowe porzucenie Chin i poszukanie alternatywy. Na słowa Trumpa zareagowała giełda. Dow Jones Industrial spadł o ponad 500 punktów, po tym jak...

Chekatomba
z
businessinsider.com.pl
dodany: 23.08.2019, 20:44:53
  • 6
  • #
    trump

0

no grubo! Edyta Górniak wyróżniona przez Miley Cyrus. Nie każdego to spotyka

Edyta Górniak ma powód do radości. Miley Cyrus udostępniła na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 100 mln osób, filmik, na którym Edyta Górniak buja się w rytm piosenki międzynarodowej gwiazdy. Takie wyróżnienie nie spotyka każdego.

Chekatomba
z
plejada.pl
dodany: 14.07.2019, 00:18:19
  • 0
  • #
    kurw

0

awaria ogrzewania w Kielcach

awaria ogrzewania w Kielcach

Kielce- Radom świętokrzyskiego

Chekatomba
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.01.2019, 17:16:17
  • 1
  • #
    polska
  • #
    kielce
  • #
    trzeciswiat

33

coś nie tak z logiką! za podwyżki zapłacą Ci co podnieśli ceny.

coś nie tak z logiką! za podwyżki zapłacą Ci co podnieśli ceny.

Ponosisz dodatkowe koszty? Podnosisz cenę. Podnosisz cenę trzeba to zrekompensować. Nie ma z czego rekompensowac? Ale, ale państwo jest właścicielem spółek, które wnioskowały o podwyżkę, wiec nagle spółki te znalazły oszczędności żeby zrekompensować podwyżkę. Jaja!

Chekatomba
z
m.bankier.pl
dodany: 10.12.2018, 18:35:37
  • 3
  • #
    polityka
  • #
    gpw

53

PO proponuje nowelizację ustawy o OFE

PO proponuje nowelizację ustawy o OFE

co za cynizm! Najpierw ukradli, a później krzyczą, żeby innym kraść zabronili.

Chekatomba
z
m.bankier.pl
dodany: 19.09.2018, 22:16:28
  • 12
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    schetyneiro
  • <
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Strona 25 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking