Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BLEBLEBLEX1

BLEBLEBLEX1

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7336
  • Znaleziska 5027
  • Mikroblog 2309
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8

492

Umowa handlowa UE-USA zawieszona po nowych cłach Trumpa

Umowa handlowa UE-USA zawieszona po nowych cłach Trumpa

Przełomowa umowa handlowa pomiedzy UE a USA nie zostanie zatwierdzona po tym, jak prezydent USA Donald Trump nałożył na kraje europejskie nowe cła w ramach starań o odebranie Danii kontroli nad Grenlandią ... [EN]

ssakul
z
politico.eu
dodany: 18.01.2026, 10:15:44
  • 173
  • #
    grenlandia
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    ue
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 18.01.2026, 15:03:14 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

twoj_starrry
twoj_starrry
18.01.2026, 12:55:37
  • 24
Może niektórzy z tagu #fallout pamietają jeszcze #kiepskievegas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OSTATNIE WYDARZENIA POLITYCZNE MNIE ZAINSPIROWAŁY DO TAKIEGO MEMIKA

MIŁEJ NIEDZIELI

#falloutnv #falloutnewvegas
twoj_starrry - Może niektórzy z tagu #fallout pamietają jeszcze #kiepskievegas ( ͡° ͜...

źródło: ART OF THE DEAL

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 18.01.2026, 13:06:15 via Wykop
  • 4
@twoj_starrry: A spróbuj mu nie dać chipa to wyśle za tobą Sekuritrony z mordą Vanca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

513

Wolność słowa w USA.

Krytyka państwa położonego w Palestynie oznacza zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA.

Maudiun
z
youtube.com
dodany: 17.01.2026, 13:31:35
  • 57
  • #
    rzymianie
  • #
    usa
  • #
    usarmy
  • #
    wolnoscslowa
  • #
    palestyna
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 18.01.2026, 10:17:08 via Wykop
  • -1
@Grubby: Dmuchali na zimne ukrywając cichą ewakuacje Negev
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 18.01.2026, 11:48:54 via Wykop
  • 3
@BLEBLEBLEX1: A i widzę że ktoś nie skumał OCB już podaje link
https://en.wikipedia.org/wiki/Shimon_Peres_Negev_Nuclear_Research_Center
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 16.01.2026, 18:57:20
  • 0
#muzyka Lubicie Jean Michele żara i Daft Punk to polubicie to ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=x07oJlC2tSo
BLEBLEBLEX1 - #muzyka Lubicie Jean Michele żara i Daft Punk to polubicie to ( ͡° ͜ʖ ͡...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
16.01.2026, 15:05:37
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 16.01.2026, 15:41:31 via Wykop
  • 0
@wjtk123: A 330MRRT i AWACS,y ze Szwecji to co ? dodatkowo zaimplementujemy IBCS więc z Himarsa można będzie jebnąć w S-300/400 jeżeli będzie w zasięgu a F-35 wykryje baterie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 16.01.2026, 15:58:36 via Wykop
  • 0
@wjtk123: 20 ATACMS wystarczy na przełamanie opl z AGM88G a w perspektywie +/- kilku lat i tak kupimy PrSM K239 będzie na szczeblu batalionu w dywizji jako artyleria rakietowa a HIMARS jako substytut Iskanderów do uderzeń taktycznych
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 16.01.2026, 16:07:23 via Wykop
  • 0
@wjtk123: A i zapomniałem jeżeli będzie opcja na Aim-260 dla naszych F35 to ruskie tracą atuty R37 odpalanych z MIG,ów-31 i Su-35
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 16.01.2026, 16:57:06 via Wykop
  • 1
Z czym do ludzi


@wjtk123: Gdybyś powiedział że Niemcy lub Francuzi na spółkę z Hiszpanią Włochami UK i beneluksem sie na nas zesrają to bym zrozumiał. Nie zapominaj o tym że w tej sytuacji masz p---------ą Skandynawie i Bałkany wiec dodatkowe 35 gripenów+ oraz 20-25 F35 z Norwegii i Finlandii oraz podobnie jak my 10-12 F-35 z Rumunii
  • Odpowiedz

927

Polscy astronomowie dokonali odkrycia? Odciąć im środki na istnienie XD

Polscy astronomowie dokonali odkrycia? Odciąć im środki na istnienie XD

Polscy astronomowie dokonali przełomowego odkrycia. Ministerstwo obcięło im środki na istnienie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 16.01.2026, 13:50:20
  • 120
  • #
    astronomia
  • #
    kosmos
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 16.01.2026, 16:49:34 via Wykop
  • -1
#pdk Agenci systemu oraz UFO wpływają na rzad aby populacja nie poznała prawdy, odkrycie może spowodować że zrozumiemy iż żyjemy w symulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

28

Ukraina: Rzeź psów przed Euro 2012

Pokaż treści 18+

Ukraina: Rzeź psów przed Euro 2012

Przypominam "europejskie wartości", jakimi Ukraina kierowała się jeszcze nie tak dawno. Na Ukrainie dokonywano eksterminacji bezdomnych psów. Zwierzęta były odstrzeliwane lub trute. Zabite psy wrzucano do dołów na wysypiskach, a w niektórych miastach stosowano przenośne krematoria.

rrepo
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 16.01.2026, 09:27:55
  • 21
  • #
    ukraina
  • #
    zwierzeta
  • #
    zwierzaczki
  • #
    psy
  • #
    wydarzenia
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 16.01.2026, 09:52:20 via Wykop
  • 0
Wścieklizna...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Polska wyśle żołnierzy na Grenlandię?

Polska wyśle żołnierzy na Grenlandię?

Polska nie planuje wysłać swoich żołnierzy na Grenlandię - poinformował premier Donald Tusk w czwartek. Zdaniem szefa rz

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 15.01.2026, 12:41:01
  • 6
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    tusk
  • #
    grenlandia
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 15.01.2026, 12:54:47 via Wykop
  • 1
Technicznie rzecz biorąc nie mamy jak ... marynarka dopiero się tworzy a te C-130 od USA są w złym stanie wiec prędzej bylibyśmy kulą u nogi a nawet gdybyśmy się uparli to jest ciężko ze szpejem indywidualnym na warunki arktyczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

440

Nie uwierzysz, ilu żołnierzy Norwegia wyśle na Grenlandię - dwóch!

Pokaż treści 18+

Nie uwierzysz, ilu żołnierzy Norwegia wyśle na Grenlandię - dwóch!

W obliczu sporu ze Stanami Zjednoczonymi o Grenlandię, największą wyspę świata, Dania może liczyć na pomoc ze strony swoich sąsiadów ze Skandynawii - Szwecję i Norwegię. Problem w tym, że chyba nie w takim stopniu, jak myśleli w Kopenhadze...

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 15.01.2026, 02:16:00
  • 203
  • #
    geopolityka
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    heheszki
  • #
    wojsko
  • #
    grenlandia
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 15.01.2026, 09:46:02 via Wykop
  • 12
To jest dwójka która ma określić warunki na miejscu i zdać raport odnośnie wymagań
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

64

Fuzja jądrowa na naszych oczach. Chiny dokonały niemożliwego

Fuzja jądrowa na naszych oczach. Chiny dokonały niemożliwego

Chiński reaktor EAST osiągnął gęstość plazmy uznawaną za fizycznie niemożliwą...

bylem_bordo
z
national-geographic.pl
dodany: 13.01.2026, 15:04:35
  • 64
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    nauka
  • #
    energetyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    chiny
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 13.01.2026, 23:08:25 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Służby USA zdobyły tajemnicze urządzenie. Wraca temat "syndromu hawańskiego"

Pokaż treści 18+

Służby USA zdobyły tajemnicze urządzenie. Wraca temat "syndromu hawańskiego"

Jak informuje CNN, amerykańskie służby od roku testują urządzenie, które może być przyczyną tajemniczych dolegliwości wś

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 13.01.2026, 21:28:46
  • 3
  • #
    usa
  • #
    syndromhawanski
  • #
    bron
  • #
    tajemnice
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 13.01.2026, 22:34:17 via Wykop
  • -1
Ciekawy temat ludzki mózg "taktuje" od 0.5-1 do 30 Hz słuch mamy od 20 Hz do 20kHz więc coś jak LRAD działające w niskich tonach może wpływać na prace umysłu jeżeli masz antenę kierunkowa dającą dużo decybeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Apaturia
Apaturia
13.01.2026, 06:46:59
  • 608
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 13.01.2026, 17:23:59 via Wykop
  • 1
@Apaturia: Podobnie wygląda Azbest ale nie materiał a minerał ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://en.wikipedia.org/wiki/Asbestos
  • Odpowiedz

318

40 lat temu Kukuczka i Wielicki jako pierwsi zimą zdobyli trzeci szczyt świata

40 lat temu Kukuczka i Wielicki jako pierwsi zimą zdobyli trzeci szczyt świata

Czterdzieści lat temu, 11 stycznia 1986 roku, Jerzy Kukuczka i Krzysztof Wielicki jako pierwsi alpiniści w historii weszli zimą na trzecią pod względem wysokości górę globu Kanczendzongę (8586 m) w Himalajach. Było to piąty ośmiotysięcznik zdobyty zimą i piąty przez Polaków.

Bobito
z
pap.pl
dodany: 11.01.2026, 14:47:07
  • 57
  • #
    gory
  • #
    himalaje
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    historia
  • #
    historiapolski
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 12.01.2026, 01:02:39 via Wykop
  • -1
Jak jest tu jakiś kozak to niech ogarnie Gaszerbrum IV przez świetlista ścianę a potem szczyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 12.01.2026, 00:30:44
  • 0
#grenlandia Jako strateg powiem tak wystarczy kontrola Keflavík International Airport
po tym desant batalionu piechoty górskiej na Thule airport ucinający logistykę USA z kierunku Islandii oraz kwarantanna ich baz w europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wykonane poprawnie zadziała lepiej niż przemianowanie Grenlandii na wyspa Epsteina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 11.01.2026, 21:42:19
  • 0
#polityka https://www.youtube.com/watch?v=saCdvAp5cow
Czekam na inwazje https://pl.wikipedia.org/wiki/Batalion_Telemark
BLEBLEBLEX1 - #polityka https://www.youtube.com/watch?v=saCdvAp5cow 
Czekam na inwazj...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 11.01.2026, 20:07:01
  • 2
#mecz Jeżeli 2 połowa będzie podobna to będzie to jeden z lepszych klasyków w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
11.01.2026, 20:09:53 via Wykop
  • 1
@BLEBLEBLEX1: nie bedzie. Ile tu bylo dobrych minut? Nie zartujmy :)
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 11.01.2026, 15:28:57
  • 1
#szachy Blitz 3+0 czarnymi z Ruskim 1971 FIDE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BLEBLEBLEX1 - #szachy Blitz 3+0 czarnymi z Ruskim 1971 FIDE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: chess-game

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
Autor
11.01.2026, 16:08:29 via Wykop
  • 0
@Blondas: Jedna z lepszych gier biorąc pod uwagę ranking FIDE tu moim potwierdzonym rekordem było zwycięstwo z Christianem Depauw w 2020 wtedy miał gdzieś 2050 +/- ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
Autor
11.01.2026, 16:25:50 via Wykop
  • 0
@Blondas: Też czarne
BLEBLEBLEX1 - @Blondas: Też czarne

źródło: chess-game(1)

Pobierz
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
10.01.2026, 21:50:54
  • 0
Polityk zielonych chce żeby Bundeswehra przeprowadziła manewry na Grenlandii.

Trump się pewnie boi i trzęsie :)

#usa #niemcy #polityka #grenlandia
marcelus - Polityk zielonych chce żeby Bundeswehra przeprowadziła manewry na Grenland...

źródło: 1000034140

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 11.01.2026, 10:38:07 via Wykop
  • 0
@marcelus: Niemców się nie boją ale batalion Telemark i szwedzkie u-boty budzą ich respekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

47

Airbus proponuje Polsce samoloty wojskowe. Skorzystać miałby także nasz przemysł

Pokaż treści 18+

Airbus proponuje Polsce samoloty wojskowe. Skorzystać miałby także nasz przemysł

Europejski koncern Airbus zgłosił swoją ofertę w przetargu na dostawę nowych samolotów transportowych dla polskiego wojska. Propozycja obejmuje zakup 10-14 maszyn A400M Atlas wraz z pakietem szkoleniowym i serwisowym.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 09.01.2026, 11:30:44
  • 12
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
  • #
    airbus
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 10.01.2026, 20:04:41 via Wykop
  • -1
@3wolny: W razie W z A330MRTT byłbyś w stanie ewakuować 1000 osób na strzała w promieniu 7000km ( ͡° ͜ʖ ͡°)

625

Nowogard: Wszyscy policjanci wezwani na testy narkotykowe.

Pokaż treści 18+

Nowogard: Wszyscy policjanci wezwani na testy narkotykowe.

Nowogard: Obowiązkowe testy na narkotyki po tym, jak w jednym z radiowozów znaleziono młynek do marihuany.

Teone420
z
weednews.pl
dodany: 08.01.2026, 12:54:09
  • 118
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wykopjointclub
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 08.01.2026, 19:24:36 via Wykop
  • -1
Za narzędzie diagnostyczne do testów przejętego towaru aż taka afera, no nie wieże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • Strona 3 z 25
  • >

Marek

  • Quasi ekspert kamieniologi kwasowo zasadowego metamorfizmu w sumie to rockhound na tropie Tytanitu Anatazu i Allanitu-Ce :P
  • Dolny Śląsk-Masyw Ślęży
  • https://www.mindat.org/user-69998.html

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.05.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 10.11.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.06.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia