Kupiłem sobie mgs peace Walker na stare PSP, które wygrzebałem z szuflady i okazało się sprawne, zawsze chciałem zagrać w ta część. Zapłaciłem 100 zł (chyba dobra cena) na allegro i przyszła do mnie nówka wogole zapakowana w folię XD zastanawiam się czy rozpakowywać to czy lepiej nie ruszać bo w stanie kolekcjonerskim sprzedam za parę lat bardzo drogo. Na allegro widziałem że używane w kiepskim stanie były za 100 zł #
Anon2139 via Wykop Mobilny (Android)
























@Anon2139: Nie kupuj iphona