Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 747
Nieironicznie jak można słuchać takiej muzyki jak np Kizo XD. Zero melodii, tekst bez sensu, ale dobra to jeszcze może zależeć od gustu, natomiast chłop przecież wogole nie umie śpiewać tylko leci jakiś śmieszny przester głosu XD. Przecież to nawet muzyka nie jest XD ja jak słyszę to gdzieś w radiu na mieście to czuję jak umierają moje szare komórki. To równie dobrze mój stary mógłby się wybazgrolic, żeby udawać potężnego gangstera, a ja bym go nagrał jak coś mówi i dał przester #pytanie #gownowpis #zalesie #niepopularnaopinia #muzyka
Anon2139 - Nieironicznie jak można słuchać takiej muzyki jak np Kizo XD. Zero melodii...

źródło: comment_1652806796wbAo7zEbUL2Mlb8c38NFgI.jpg

Pobierz
  • 127
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anon2139: poza tym że zgadzam się z Tobą odnośnie tego typu muzyki, to miałeś na myśli autotune a nie przester ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i stety czy niestety, to jest muzyka, tak jak rock, blues, jazz czy disco polo. Tylko skierowana do innego typu słuchaczy.
Ogólnie jakieś 90% tego obecnego rapu to jest tak samo brzmiące gowno na jedno kopyto, a ten bambus to kwintesencja tej bylejakości


Niedługo was zawołam, żebyście mnie też mogli #!$%@?ć, jak ktoś jeszcze by chciał, to niech zostawi plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dzikikubon @bvrvn @Anon2139