Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Anon2139

Anon2139

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2673
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 2650
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
Anon2139
Anon2139 30.10.2021, 19:07:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy do robota mi vacuum mop pro mogę kupić dedykowany płyn do mycia podłóg do wlewania do pojemnika na wodę? Bo mam wrażenie że lanie na mopa zwykłego plynu słabo działa, a na pojemniku na wodę i instrukcji jest napisane żeby lać wyłącznie wodę do pojemnika bo może się coś uszkodzić. Chciałbym żeby dokładnie mył podłogę. #pytanie #xiaomi #pytaniedoeksperta
Anon2139 - Czy do robota mi vacuum mop pro mogę kupić dedykowany płyn do mycia podłóg...

źródło: comment_1635620837GWRSY6annl26dW4at3NkzU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avira
avira
10.04.2023, 21:57:24 via Wykop
  • 0
@Anon2139: i jaki efekt?
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139
Autor
10.04.2023, 23:32:36 via Android
  • 1
@avira ciężko mi powiedzieć, kupiłem w media expert jakiś uniwersalny płyn do odkurzaczy i lepiej trochę mył, ale chyba się od niego uszkodził, bo za trzecim myciem nagle wylała się z niego cała woda i zrobił wielką kałuże. Na szczęście nic się nie zepsuło i odkurza dalej, ale już wody do niego wcale nie nalewam i mówię p------e idę po mopa
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 29.10.2021, 09:40:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy to prawda że kiedyś #revolut dało się założyć na kartę selgrosa? XD #pytanie #banki #bankowosc #gielda #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JcL
JcL
29.10.2021, 10:50:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anon2139: co?
  • Odpowiedz
ZarabiajnaBankach
ZarabiajnaBankach
29.10.2021, 11:44:19
  • 1
@Anon2139: Czy na kartę segrosa to nie wiemy ale na Paszport Polsatu tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 26.10.2021, 16:48:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 213
Uwielbiam patrzeć jak mój niewolnik sprząta #xiaomi #chwalesie #heheszki #wygryw #
Anon2139 - Uwielbiam patrzeć jak mój niewolnik sprząta #xiaomi #chwalesie #heheszki #...

źródło: comment_1635266937K5UPx0HHfjCYyaLqAoDvwx.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiQ27
MiQ27
26.10.2021, 16:51:01
  • 107
mój niewolnik sprząta


@Anon2139: kolor jakby niewłaściwy ( σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
Tank1991
Tank1991
26.10.2021, 17:18:51
  • 258
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 21.10.2021, 16:44:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co to jest XD nawet nie interesuje mnie piłka nożna, a poza tym w jakim to jest języku wogole? Jak to wyłączyć? #pytanie #telefony #android
Anon2139 - Co to jest XD nawet nie interesuje mnie piłka nożna, a poza tym w jakim to...

źródło: comment_1634834696F5gBjlKkv6AYlz0lQfLvnk.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....a
n.....a
konto usunięte 21.10.2021, 16:46:11
  • 0
@Anon2139: przesun paluchem w lewo i wylacz
  • Odpowiedz
szuleer
szuleer
21.10.2021, 16:46:15
  • 1
@Anon2139: Polskim, masz włączone powiadomienia google a grają turecki klub z chyba belgijskim
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 09.10.2021, 07:41:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Polecacie mi vacuum mop pro? Zastanawiam się nad zakupem, recenzje ma bardzo przychylne i para znajomych również chwali. Poza tym mam pytanie, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi, mam stolik z dodatkowa półka na wysokości 10 cm a odkurzacz ma 9,5 cm wysokości, wjedzie pod ten stół czy nie? #xiaomi #odkurzacz #elektronika #pytanie #zakupy
Anon2139 - Polecacie mi vacuum mop pro? Zastanawiam się nad zakupem, recenzje ma bard...

źródło: comment_1633765287Ul4oBByROrVaVmpH8sudTq.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rybeczka
rybeczka
09.10.2021, 07:49:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anon2139: #nieelektronika
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper
09.10.2021, 17:40:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anon2139: nie wiem, nie miałem innych odkurzaczy
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 18.09.2021, 11:35:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak robić finishery w wiedźminie? W sensie irytuje mnie fakt, że rzadko się one zdarzają, a najrzadziej te w slow motion i nie wiem od czego to zależy. Zawsze mam dużo adrenaliny. Również jeżeli się zdarzają to zazwyczaj te najsłabsze, np geralt wbija w typa miecz a on się przewraca i tyle XD, a taki że uciął typowi nogi zdarzył mi się chyba tylko 2 razy. Można też jakoś zmienić, żeby nie
Anon2139 - Jak robić finishery w wiedźminie? W sensie irytuje mnie fakt, że rzadko si...

źródło: comment_1631964914kujR4opCSHLOeISmYDVgFF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....t
L.....t
konto usunięte 18.09.2021, 12:34:24
  • 0
@Anon2139: jak chcesz chłopa na raz ciachać to musisz go aksji ogłuszyć i wtedy zrobi ładny finiszer z ciachaniem go, nawet jeśli jest mocny i normalnie potrzeba by kilku uderzeń do zabicia go, ale nie jestem pewny czy zwykłe aksji czy musi być ulepszone, dawno nie grałem :)
  • Odpowiedz
r0bs0n
r0bs0n
18.09.2021, 13:57:15
  • 1
@Anon2139: każde jedno mam z finisherem i slowmo. to zależy od umiejętności w drzewku
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 13.09.2021, 10:06:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wkręciłem te końcówki w kran z całej epy i coś cieknie z tyłu. Dlaczego? Da się coś z tym zrobić? Przejmować się tym wogole? #hydraulika #mechanika #pytanie #pytaniedoeksperta
Anon2139 - Wkręciłem te końcówki w kran z całej epy i coś cieknie z tyłu. Dlaczego? D...

źródło: comment_1631527616yE4KfGAaOSjGkLpAPNfX8T.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jatael
Jatael
Jatael
13.09.2021, 10:10:30
  • 2
@Anon2139: nie zapomniałeś o uszczelce?, okręć gwint taśmą teflonową powinno uszczelnić i będzie git
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139
Autor
13.09.2021, 13:22:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beekeeper: ręka XD, potem próbowałem kluczem docisnąć i wydaje mi się że jest gorzej
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 07.09.2021, 19:12:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak rozwiązać problem tego, że #messenger w tle się zawiesza i wiadomości wogole nie dochodzą. Jest tak jakbym miał wyłączony internet w telefonie. Odcina się dopiero jak włączę aplikacje. Wcześniej miałem xperie Z3 i nigdy się tak nie działo. #pytanie #smartfon #telefony #android #xiaomi #miui
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikiedbp
Mikiedbp
Mikiedbp
07.09.2021, 20:36:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikiedbp
Mikiedbp
Mikiedbp
07.09.2021, 20:55:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anon2139: 3. To było Pierwsze co zrobiłem po zakupie każdego Xiaomi, niestety wiele to nie zmienia co możesz w każdej chwili sprawdzić instalując obojętne jaka apke udająca vpn do blokowania reklam i śledzenia i zerknąć w logi z czym się łączy twoje urządzenie.

Niestety po tym gdy okazało się że kupując telefon który przeleżał dwa lata w szufladzie za 200zł nie mam tych problemów ja tej firmie więcej nie zaufam
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 07.09.2021, 08:18:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Wyjaśni ktoś o co chodzi w zakończeniu ostatniego odcinka i ta spiralą? Nic nie zrozumiałem mam za niskie IQ
#rickandmorty
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saif3r
saif3r
07.09.2021, 08:22:17
  • 25
@Anon2139: https://www.reddit.com/r/rickandmorty/comments/pismof/spoilerfilled_explanation_s5ep10/
saif3r - @Anon2139: https://www.reddit.com/r/rickandmorty/comments/pismof/spoilerfill...

źródło: comment_1631002831IWr7vE0gJY3VHqYJoE1nK3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
papaj42
papaj42
papaj42
07.09.2021, 08:37:58
  • 42
@Anon2139: Ok no więc...


  • Odpowiedz

3788

Firma która wydzwania do Polaków z użyciem autobotów doczeka się kontroli UKE

Firma która wydzwania do Polaków z użyciem autobotów doczeka się kontroli UKE

Udało się, ta firma co wydzwania robocollami z reklamami fotowoltaiki doczeka się kontroli ze strony UKE.

zjadlbymbanana
z
101010.pl
dodany: 31.08.2021, 09:02:22
  • 196
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uke
  • #
    oszukujo
  • #
    technologia
  • #
    afera
Anon2139
Anon2139 31.08.2021, 10:41:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • -4
Takie trudne pobrać aplikację telefon od Google i włączyć blokowanie reklam i spamu? XD do mnie nie zadzwonili ani razu, a odkąd używam telefonu z tą apka to przez rok chyba tylko 3 telefony z reklamami się trafiły które jeszcze nie były dodane na czarną listę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anon2139
Anon2139 20.08.2021, 12:23:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wprowadziłem się do nowego mieszkania i znalazłem takie coś, czy ktoś może powiedzieć co to i do czego służy? Myślałem że to radio, ale po włączeniu nie gra muzyka. #pytanie #cotojest #niewiemjaktootagowac #kiciochpyta #zagadka
Anon2139 - Wprowadziłem się do nowego mieszkania i znalazłem takie coś, czy ktoś może...

źródło: comment_1629462210K2xOPo9pnqdaMsgNbhxPrx.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....k
konto usunięte 20.08.2021, 12:31:02
  • 50
@Anon2139: Wow, to już to pokolenie, które nie wie jak wygląda wejście antenowe xd
  • Odpowiedz
T.....z
T.....z
konto usunięte 20.08.2021, 13:11:03
  • 14
Dzisiaj posiadając JEDYNIE telewizor z podłączoną wyżej wspomnianą przez OPa anteną nie odbierzesz żadnej telewizji naziemnej. Co ty p--------z o jakichś dekoderach?


@PomidorovaLova: Słyszałaś o telewizorach z wbudowanym tunerem DVB-T? Taki standard od ładnych kilku-kilkunastu lat
  • Odpowiedz

1905

***** *** w kreskówce Rick and Morty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż treści 18+

***** *** w kreskówce Rick and Morty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To się posuwa za daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

agent89
z
streamable.com
dodany: 14.08.2021, 08:46:01
  • 346
  • #
    rozrywka
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    heheszki
Anon2139
Anon2139 14.08.2021, 14:31:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • -5
Od kiedy nowy sezon ma dubbing i gdzie? Z tego co mi wiadomo są na HBO go i tam oglądam, ale są tylko napisy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anon2139
Anon2139 29.07.2021, 08:20:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
O co chodzi? To jakieś oszustwo? Tyle zamawiam do paczkomatu i pierwszy raz takie coś. #inpost #paczkomaty #kurier #zakupy #oszukujo
Anon2139 - O co chodzi? To jakieś oszustwo? Tyle zamawiam do paczkomatu i pierwszy ra...

źródło: comment_162754685705EEJZVeHBuUnGB0WSFgP0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej
29.07.2021, 08:21:56 via iOS
  • 1
@Anon2139: Nie to normalne, paczkomat mógł się zepsuć lub zostać uszkodzony czy utracił połączenie z internetem. Zazwyczaj w ciągu 24h jest już ok.
  • Odpowiedz
sirgorn
sirgorn
29.07.2021, 08:22:48
  • 1
@Anon2139: wiadomość w stylu paczkomatów, nie dali żadnego linka wiec póki co nie widzę tu scamu. Mi wczoraj przekierowali paczkę do jakiegoś punktu odbioru w sklepie, może nie ma w twojej okolicy żadnego
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 21.07.2021, 09:39:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 330
Zobaczcie takie zdjęcie lasu mi wyszło ostatnio, ładne? #xiaomi #heheszki #humorobrazkowy #humor #telefony
Anon2139 - Zobaczcie takie zdjęcie lasu mi wyszło ostatnio, ładne? #xiaomi #heheszki ...

źródło: comment_1626860351SCWYhasrfVOLX1JCPUvbmv.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....3
a.....3
konto usunięte 21.07.2021, 09:40:23
  • 111
@Anon2139: kolejny dzien, kolejny swietny zart tego typu benc
  • Odpowiedz
PanKracy582
PanKracy582
21.07.2021, 09:41:35
  • 142
@Anon2139:
serio bawi takie mielenie w kółko tego samego?
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 20.07.2021, 23:00:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Anon2139

źródło: comment_1626822016LEyH3dtvZDVTTKjDacsCYE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1650

Ćwiczenia (10 min dziennie) korygujące złą postawę ciała.

Ćwiczenia (10 min dziennie) korygujące złą postawę ciała.

Siedzenie przez większość dnia może prowadzić do rozwoju postawy, w której głowa wysuwa się do przodu,plecy i ramiona zaokrąglają się do przodu,a dolna część pleców jest nadmirnie wygięta z przechyleniem miednicy do przodu,co może powodwać ból Można włączyć napisy pl,automat w miarę dobrze tłumaczy

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 18.07.2021, 10:12:56
  • 123
  • #
    sport
  • #
    fizjoterapia
  • #
    zdrowie
  • #
    masaz
  • #
    fizykoterapia
Anon2139
Anon2139 18.07.2021, 19:58:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Lepiej nie robić żadnych tego typu ćwiczeń bez konsultacji z fizjoterapeutą/lekarzem czy trenerem. Ja kiedyś trafiłem tutaj na magiczne ćwiczenia na garbienie i wystające łopatki. Jedyny efekt to zerwany mięsień podlopatkowy i przewlekły ból barku.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anon2139
Anon2139 09.07.2021, 18:23:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felonious_Gru
Felonious_Gru
09.07.2021, 18:25:41
  • 4
@Anon2139: jebnij się w czoło, będzie wesoło xD
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139
Autor
09.07.2021, 18:26:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anon2139: oddam przecież
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 18.06.2021, 17:10:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy na Romie MIUI Polska działają płatności NFC w google pay? Ogólnie warto go instalować? #xiaomi #miui #pytanie #telefony #smartfon #bankowosc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anon2139
Anon2139
Autor
18.06.2021, 17:26:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HaPPe: ale tak po prostu jak na oficjalnym romie czy wymaga to jakiegoś kombinowania?
  • Odpowiedz
Orjon_MIUI
Orjon_MIUI
20.06.2021, 12:49:01
  • 0
@Anon2139: Działają normalnie
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 16.06.2021, 12:02:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 206
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....t
d.....t
konto usunięte 16.06.2021, 12:04:17
  • 153
@Anon2139: coooo
  • Odpowiedz
jadalny_kasztan
jadalny_kasztan
16.06.2021, 12:07:48
  • 208
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Anon2139
Anon2139 09.04.2021, 14:41:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Komputerowe mirki mam takie może głupie pytanie, jak usunąłem partycje wydzielona z głównego dysku przez narzędzie systemowe to ta ilość GB z tej usuniętej partycji jest wcielana do dysku głównego czy tak jakby "znika" i jest marnowana i trzeba coś jeszcze zrobić żeby dodać to wolne miejsce do głównego? #pytanie #komputery #pytaniedoeksperta #windows10 #windows
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anon2139
Anon2139
Autor
09.04.2021, 15:06:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@balrog84: no właśnie przy pomocy tego ja usunąłem całkowicie, więc co teraz? Muszę format zrobić?
  • Odpowiedz
balrog84
balrog84
09.04.2021, 15:09:53
  • 0
@Anon2139: Po pierwsze co to za dysk, są tam jakieś partycje? Co chcesz uzyskać? Format to jest właśnie ustalenie na partycji systemu plików jaki ma być używany - w Twoim przypadku NTFS, po to aby dało się zapisywać pliki. Najprościej daj screena i napisz ile chcesz partycji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 10 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking