Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AlienStalker
AlienStalker

AlienStalker

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 159
  • Znaleziska 20
  • Mikroblog 139
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
M.....n
konto usunięte 05.04.2024, 09:07:55
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 05.04.2024, 09:34:11 via Wykop
  • 1
@Mlody_jeczmien: Przy takiej ilości kilogramów na kiju to chude szczury już uciekają przed chuopem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
05.04.2024, 09:27:04
  • 0
Ile mniej więcej kilogramow trzeba schudnąć żeby zredukować z 15% tkanki tłuszczowej na 10% przy wadze 90kg? #mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 05.04.2024, 09:31:21 via Wykop
  • 11
@anonanonimowy321: Zaangażowałem w celu udzielenia odpowiedzi najmocniejszy superkomputer obecny na planecie Ziemia i po latach obliczeń (podróż w czasie) przybywam w celu udzielenia odpowiedzi.

Jeżeli przy wadze 90kg masz 15% tkanki tłuszczowej, tj. 13,5kg to 10% uzyskasz przy 9kg tkanki tłuszczowej. Z powyższego możemy wyciągnąć wniosek, że musisz zgubić 4,5kg tkanki tłuszczowej.
  • Odpowiedz
hellyea
hellyea
04.04.2024, 12:51:54
  • 0
Zakwasy- są dobre czy złe?
Rozciągać się na zakwasy? Przeczekać? Zatrenować?
Jak zakwasy mają się do regeneracji?

Otwieram temat i słuvham Państwa.

#silownia #mikrokoksy #pytanie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 04.04.2024, 13:02:51 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
M.....n
konto usunięte 04.04.2024, 08:58:11
  • 11
Nie mam z kim rozmawiać o takich rzeczach to napiszę na wykopie eh

Raport po pierwszym treningu nowym planem.
Wyciskanie na siedząco 3 serie po 8-10 powtórzeń, RIR 8-9
Podciąganie 3 serie powtórzeń ile da radę w zakresie RIR 8-9
Wyciskanie na maszynie (na siedząco) 3 serie 8-10 powtórzeń RIR 8-9 (jedną serię zrobiłem przez zachłanność do upadku)
M.....n - Nie mam z kim rozmawiać o takich rzeczach to napiszę na wykopie eh

Raport ...

źródło: dcefadbc7a09e712208c1e45658cbc0b

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 04.04.2024, 10:57:20 via Wykop
  • 1
@MamMalegoSiurka: Co Ty za pierdoły młodemu odpowiadasz? Jak się będzie od początku do wszystkiego przywiązywał to nigdy nie poprawi siły chwytu, a to początek do problemów z postawą w różnych ćwiczeniach jak np. martwy ciąg (ciężar wisi na paskach zamiast być trzymany w dłoni i cała pozycja idzie w p---u).

Kolega @vv4vv4 dobrze mówi o maszynach, ale kalistenike jak podciąganie (najpierw bez, potem z obciążeniem) rób jak najbardziej bo
  • Odpowiedz
Salixu
Salixu
31.03.2024, 20:06:35
  • 0
Siemka #mikrokoksy polecicie jakieś fbw średniozaawansowany dla osoby powracającej po 2 letniej przerwie, dzięki z gory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 01.04.2024, 11:42:59 via Wykop
  • 2
@Salixu: Takie same jak przed przerwą tylko na mniejszym obciążeniu.
  • Odpowiedz
ronin88666
ronin88666
01.04.2024, 05:51:24
  • 0
Hej, gdzie w Warszawie znajdę miejsce na zrobienie analizę składu ciała (m.in. body fat). Mam co prawda możliwość rejestracji w Medicover na Inflanckiej, ale nie wiem na jakiej aparaturze robą testy. Polecicie coś? #silownia #mikrokoksy #odchudzanie #ronintrenuje
ronin88666 - Hej, gdzie w Warszawie znajdę miejsce na zrobienie analizę składu ciała ...

źródło: monitor-858x1024

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 01.04.2024, 11:42:00 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nerff
nerff
nerff
01.04.2024, 10:56:06
  • 2
Hejka, bardzo bym prosił o wypełnienie ankiety potrzebnej mi na studia. Dzięki niej będę mógł zmienić świat na lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dotyczy ona trenerów personalnych.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1PVZn5tdsDd0ICxkAlpeLX6vx9-S3aCAGUoi-v4ncfwSXDQ/viewform
#mikrokoksy #silownia #studbaza #studia #szkola #mikrokoksy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 01.04.2024, 11:39:17 via Wykop
  • 9
@nerff: Zrobiłem, ale 95% (jak nie więcej) "trenerów personalnych" na siłowni to szkodniki, więc brakuje odpowiedzi "nie korzystam i nie chce korzystać z usług trenera personalnego".
  • Odpowiedz
Kasahara
Kasahara
04.03.2024, 17:10:34
  • 10
Nowy podcast tym razem w moim kolegą Mateuszem

0:00 - Start
0:26 - Programowanie treningowe
8:05 - Interpretacja gotowych planów treningowych
17:22 - Split, FBW, push pull legs czy góra - dół?
Kasahara - Nowy podcast tym razem w moim kolegą Mateuszem 

0:00 - Start
0:26 - Progr...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 04.03.2024, 18:01:10 via Wykop
  • 2
Mateusz: Może nam przyjść płeć męska, żeńska więc po prostu zatrzymam się na tej masie mięśniowej.
Borsuk: Ok, to teraz wejdźmy trochę w taką osobę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AlienStalker - Mateusz: Może nam przyjść płeć męska, żeńska więc po prostu zatrzymam ...

źródło: IMG_20240304_185802

Pobierz
  • Odpowiedz
exyvL
exyvL
exyvL
09.02.2024, 09:06:26
  • 2
Chcę spróbować ashwagandhy, aby obniżyć kortyzol i uczucia zmęczenia, ale nie wiem jaką wybrać

Podobno najlepsza jest KSM-66, ale one mają tylko 5% witanolidów (zazwyczaj 10-15mg)
Natomiast jest na rynku np aliness który ma około 8% witanolidów przy 590 mg ekstraktu co daje nam okolo 47mg w jednej tabletce

Jak to się ma w rzeczywistości? Czy faktycznie KSM-66 mimo mniejszej zawartości witanolidów działa tak samo albo i lepiej niż taki aliness?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 09.02.2024, 13:00:42 via Wykop
  • 0
@exyvL: https://podkowa.eu/pl/p/Ashwagandha-tabletki-500-mg-100-szt.-Ashwaganda/1752

Jak nie chcesz od @Damian_TS bo faktycznie często w magazynie nie ma.
  • Odpowiedz
Kasahara
Kasahara
06.02.2024, 09:39:20
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 07.02.2024, 14:31:00 via Wykop
  • 1
@Kasahara: Okres czasu, cofnijmy się wstecz...

Dałem suba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
D.....r
D.....r
konto usunięte 14.10.2022, 20:07:13
  • 66
Wisła Płock [2]:1 Legia Warszawa - Łukasz Sekulski

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #legia #wislaplock #golgif #golgifpl
D.....r - Wisła Płock [2]:1 Legia Warszawa - Łukasz Sekulski

#mecz #pilkanozna #ek...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 14.10.2022, 21:38:12
  • 13
@kfiatek_na_parapecie @Devhar
Stadion jest w przebudowie i na ten moment jest dopuszczone 4300 miejsc do użytku, na meczu był komplet.
  • Odpowiedz
slythepanda
slythepanda
10.10.2022, 07:51:37
  • 26
#heheszki #humorobrazkowy #apustaja #codziennypepe 154/?
slythepanda - #heheszki #humorobrazkowy #apustaja #codziennypepe 154/?

źródło: comment_166538829282wFvA6WhOEiySkOqgnCmE.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 10.10.2022, 12:35:07
  • 1
@plusujemny: Battle Brothers
  • Odpowiedz

5

Grzegorz Braun vs demonstranci

Pokaż treści 18+

Grzegorz Braun vs demonstranci

Pan Grzegorz wita *demonstrantów (pomyłka w tytule).

AlienStalker
z
youtube.com
dodany: 26.10.2020, 17:33:39
  • 3
  • #
    warszawa
  • #
    protest
Macanos
Macanos
Macanos
20.11.2018, 01:38:38
  • 2
Jest jakiś porządny "Zagrajmy w " #baldursgate
taki bardziej do posłuchania, gracz narrator na poziomie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 14.12.2018, 11:26:33
  • 0
@Macanos: https://www.youtube.com/channel/UCKyqtqkMUpne_yW1jRdGHtA

Jest, Polak nagrywający po angielsku jeśli Ci to nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
wykopek_44
wykopek_44
01.03.2018, 20:08:28 via Android
  • 11
Był dzisiaj na mirko wpis w którą stronę czytać chinskiebajki to mi się przypomniało że też mam. Kto jeszcze zbierał za gowniaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komiks #dragonball
wykopek_44 - Był dzisiaj na mirko wpis w którą stronę czytać chinskiebajki to mi się ...

źródło: comment_linBleXczxW5s8NYkCO3urSIWGrzUL87.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 02.03.2018, 22:16:44
  • 1
W prawym górnym rogu na pierwszym zdjęciu odlew OP-a. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
m.....2
m.....2
konto usunięte 13.10.2017, 12:02:51
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 15.10.2017, 14:08:52
  • 0
@margarete92 Miałaś czas cały dzień siedzieć w domu i czekać na kuriera, a nie mogłaś podjechać do placówki banku i mieć konto aktywne i do użytku w 15 minut? Logika różowych pasków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 07.08.2017, 13:44:37
  • 4
#chili #papryczki #habanero #papryka

Czy te jasnobiałe owoce white habanero są już dobre do spożycia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AlienStalker - #chili #papryczki #habanero #papryka

Czy te jasnobiałe owoce white ...

źródło: comment_z9kUZp4qCkrY3SF9NtIO6S4vioqqts15.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gobi12
gobi12
08.08.2017, 08:59:16 via Android
  • 1
@AlienStalker Jak złapią taki żółty kolor to poczekaj z 5 dni i możesz się rozkoszować :-)
  • Odpowiedz
gobi12
gobi12
20.08.2017, 20:45:17
  • 1
@HighlandCattle: Sosy z jasnymi warzywami/owocami ;) Ktoś może nie zajarzyć, że to ostry sos ;D
  • Odpowiedz
AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker 01.08.2017, 15:14:38
  • 4
Piripiri, niedługo będzie jedzone. ^^

#chili #papryczki #habanero #papryka
AlienStalker - Piripiri, niedługo będzie jedzone. ^^

#chili #papryczki #habanero #...

źródło: comment_8gPTubFtMNCTz5CGstRBJY4kt4BpACtG.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker
Autor
01.08.2017, 15:15:19
  • 0
I pytanie mam do was - czy tego lemondrop-a, to można już jeść?!
AlienStalker - I pytanie mam do was - czy tego lemondrop-a, to można już jeść?!

źródło: comment_DT0Tixho8ybie5EkH49tnKrzCplKpTo2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker
Autor
01.08.2017, 18:03:22
  • 0
@kujol 14 czerwca miałem pierwsze owoce, a pierwsze zaczerwienienie było około ~27 lipca.

A tak to jem sobie wcześniejsze odmiany, najwcześniej wybarwiło się explosive ember, później kilka owoców z miliona little elf-a (ale dużo ciągle jest zielonych na krzaku, bardzo wolno im to idzie, nie polecam - po tym roku chyba pójdzie na zlikwidowanie, mimo, że ładna), a teraz jem candlefire. ^^
Teoretycznie powinny być tak samo ostre, ale candlefire ewidentnie
  • Odpowiedz
AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker
Autor
02.08.2017, 17:14:41
  • 0
@lechita:
Wszystkie miały takie same warunki, a nie zrobisz przecież z Explosive Ember Carolina Reaper choćbyś nie wiem jak się starał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Katalogowo ich ostrości są
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking