Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AdiLDZ

AdiLDZ

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49476
  • Znaleziska 29396
  • Mikroblog 20080
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 34
  • Dodane (342)
  • Komentowane (959)
  • Plusowane (18779)
josedra52
josedra52
wczoraj, 12:19:29
  • 72
Sami jesteście polityczni. Kanał Zero jest w 100% neutralny.

#latwogang #polityka
josedra52 - Sami jesteście polityczni. Kanał Zero jest w 100% neutralny.

#latwogang ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mershi
Mershi
wczoraj, 13:52:26 via Wykop
  • 20
@josedra52: Where aureola aniołka u Nawrockiego
  • Odpowiedz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
19 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@MateMizu: Polecam się zapoznać: https://niebezpiecznik.pl/post/spoofing-rozmow-telefonicznych/
  • Odpowiedz
Neto
Neto
16.05.2026, 23:34:50
  • 53
Lista szabesgojów została zaktualizowana

Eliza Orzechowska - reżyserka, prezenterka TVP Kultura. Nakręciła dokument o Germeku ;)
Filip Kuncewicz - 46 lat - kompozytor, muzyk
Viki Gabor - 18 lat - piosenkarka
Stasiek Kukulski - 18 lat - wokalista i skrzypek, Szansa na Sukces
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janina-janina
janina-janina
janina-janina
16.05.2026, 23:38:25 via Wykop
  • 19
@Neto: ta już to widzę jak takim szczylom najbardziej spodobał się rzymiański występ
  • Odpowiedz
PoteznaDukielka
PoteznaDukielka
16.05.2026, 23:40:35 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Glock9212
Glock9212
16.05.2026, 22:26:11
  • 282
#eurowizja
12 pktów dla Izraela od Polski
Glock9212 - #eurowizja 
12 pktów dla Izraela od Polski

źródło: images (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
16.05.2026, 23:24:39
  • 442
Większość jury to gównażeria: Viki Gabor (18 lat), Staś Kukulski (18 lat), Wiktoria Kida (23 lata), Jasiek Piwowarczyk (27 lat), Maurycy Żółtański (wiek nieznany ale wygląda też na 20 paro latka, kolega maty więc pewnie w jego wieku mniej więcej). Ja myślałem, że w takim jury który ocenia umiejętności wokalne, konstrukcje utworu, jak jest napisany itd. powinni siedzieć specjaliści branży, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, a nie gówniarze XD #eurowizja
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEATHSTROKEBACK
DEATHSTROKEBACK
16.05.2026, 23:25:33 via Android
  • 296
@isrin22: pewnie TVP wzięło swoich ulubieńców żeby załatwić im darmową wycieczkę do Wiednia
  • Odpowiedz
MistrzCietejRiposty
MistrzCietejRiposty
MistrzCietejRiposty
16.05.2026, 23:26:24 via Android
  • 383
@isrin22: pewnie to miały być orły które wyczują trendy. Wyczuły, tyle że szekle.
  • Odpowiedz
doggaz
doggaz
16.05.2026, 22:29:43
  • 1337
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael
16.05.2026, 22:31:13 via Wykop
  • 258
@doggaz: perfekcyjne striggerowanie wykopków xD
  • Odpowiedz
genburson
genburson
16.05.2026, 23:22:47 via Android
  • 436
@Cadfael: 24 od niemiaszków jak się weźmie pod uwagę Austrię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kajelu
kajelu
16.05.2026, 22:29:05
  • 1651
Obrady polskiego jury
#eurowizja
kajelu - Obrady polskiego jury
#eurowizja

źródło: 1000025758

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serghio
Serghio
16.05.2026, 22:30:15 via Wykop
  • 167
@kajelu: Kto zasiada w polskim jury na Eurowizję 2026? Ta informacja zostanie upubliczniona dopiero po wielkim finale 70. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wedle regulaminu członkowie komisji są wybierani przez nadawcę publicznego z danego kraju. Muszą być to profesjonaliści z branży muzycznej np. muzycy, producenci czy też dziennikarze.
  • Odpowiedz
asunez
asunez
16.05.2026, 23:22:26 via Wypiek
  • 308
@Serghio a w tym roku:
Eliza Orzechowska;
Filip Kuncewicz;
Viki Gabor;
Staś Kukulski;
Wiktoria
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
14.05.2026, 16:35:34
  • 3
Zabawa w portfel publiczny.
Co miesiąc dokładam 10k do wora i jazda. Zobaczymy gdzie z tym dolecę.

Śmieci jak żabka,pkpcargo,kernel sprzedałem. Kiszenie tego nie miało sensu, największy śmieć dino zostaje z nami na dłużej chyba, że będzie jeszcze większa zwała. Ch.. wie. Większej logiki w tym nie ma.

#gielda
DoktorMorela - Zabawa w portfel publiczny.
Co miesiąc dokładam 10k do wora i jazda. Z...

źródło: Screenshot 2026-05-14 at 18-33-05 Portfel – Inwestycje – mBank serwis transakcyjny

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KMDZ
KMDZ
KMDZ
14.05.2026, 19:37:09 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: ok, to jak tak to jeszcze akceptowalnie.

Choć według mnie za dużo rozdrabniania masz jtore niekoniecznie jest optymalne
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
Autor
14.05.2026, 20:46:31 via Wykop
  • 1
@KMDZ: Też o tym myslałem, że zbyt wiele spółek. Z drugiej strony mógłbym walić w etfy bo przy większych sumach będę zmuszony albo 50k mieć w jednej firmie albo dalej się rozdrabniać. Z drugiej strony kiedyś na xtb miałem prawie 50 spółek na chybił trafił i i tak zrobiły 25% w rok. Ale ogólnie tak, idę w ETFy są pewniejsze ale lubie czuć adrenalinę xD
  • Odpowiedz
budep
budep
12.05.2026, 10:09:27
  • 1899
Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie wynoszącą kilka procent, magicznie się wykurował, jeździ jak gdyby nic po świecie i jeszcze chętnie występuje w telewizji jako korespondent (XD), mając podobno wielkie problemy z mówieniem.

Jaka to jest parszywa jednostka, zwykły kłamca i człowiek zgniły moralnie, do tego uwielbiający się powoływać na religię i miłosierdzie. Ktokolwiek go broni pod kopułą musi mieć siano i IQ ameby. A o przekrętach
budep - Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie ...

źródło: f_8k9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy80YWRmNGZjMWI1NTRmN2E5ODY0YWU2ZmRhM2VhZDEwMy5qcGeSlQMAzQH7zRdwzQ0vkwXNBszNA9TeAAKhMAehMQQ

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
12.05.2026, 11:02:29 via Wykop
  • 356
@tellet: Nie no, totalnie to samo XD
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
12.05.2026, 11:06:16 via Wykop
  • 963
@budep: Mówisz o tej samej pisowskiej socjotechnice, która wcześniej wmówiła połowie Polski, że Obajtek na nagranie klął jak szewc, bo miał Tourette'a. Który jest nieuleczalny, ale Obajtek cudownie z niego wyzdrowiał i już nie przeklina, a przynajmniej nie publicznie.
Nie wspominając już o lekarzach, którzy byli zgodni że prawdziwy Tourette to losowe, niekontrolowane przeklinanie. A nie takie w kontekście zdania, jak to robił Obajtek.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
09.05.2026, 20:28:42
  • 310
#ukraina #rosja #wojna #bekazpisu #heheszki

Oszustka Dorotka nadaje jedyne prawdziwie prawdziwe informacje (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #bekazpisu #heheszki 

Oszustka Dorotka nadaje jedyne...

źródło: 1000077720

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
09.05.2026, 20:34:11 via Wykop
  • 31
@Kempes:
https://wykop.pl/wpis/86050719/dorota-kania-autorka-publikacji-resortowe-dzieci-g
@janekplaskacz +381
Dorota Kania, autorka publikacji: Resortowe dzieci, Gry tajnych służb, Wschodni gambit. Pisowska elita intelektualna. Ta elita próbuje nas przekonać, że w warmińsko-mazurskim w maju leży jeszcze mnóstwo śniegu na polach.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvpis
więcej
  • Odpowiedz
Hexenbrenner
Hexenbrenner
09.05.2026, 20:59:16 via Wykop
  • 141
@Kempes: Kanie, Sumlińskie, Rachonie...
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
09.05.2026, 14:04:55
  • 57
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #czarnyhumor #chiny #historia
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #czarnyhumor #chiny #historia

źródło: dbf461417a1550d27776b93b12e68b30 (1)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
09.05.2026, 14:11:43 via Wykop
  • 27
@ZarodziecMalaryczny997: To jest pol bidy. Czytalem/widzialem kiedys ze koles kupowal wlasnie te ksiazki "znajdz wally", profesjonalnie je przerabial (usuwajac wallyego), po czym oddawal do ksiegarni na polke.

To dopiero wysoki lvl :D
  • Odpowiedz
losewos
losewos
losewos
09.05.2026, 16:54:54 via Wykop
  • 16
@ZarodziecMalaryczny997: Bez sensu. Co za problem go znaleźć na pustym placu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
HadrzanMosambista
HadrzanMosambista
23.04.2026, 07:24:20
  • 61
Zaczynam już mieć po prostu wyje&ane, ciągły wyścig, ciągle ucz się, AI Cię zastąpi, zwolenienia, bla bla bla

Ja chcę tylko przyjść do pracy, wyjść , mieć pewne zatrudnienie i sobie żyć. Składam papiery do służb, bo to co się dzieje na rynku pracy to jest po prostu jeden wielki żart
#pracbaza #praca #korposwiat #januszebiznesu #niebieskiepaski #rozowepaski #rynekpracy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mathas
Mathas
23.04.2026, 07:29:32 via Wykop
  • 31
@HadrzanMosambista: Czasy naszych starych i dziadków już się skończyły - robota 8-16 i koniec się kończy. Dzisiaj albo się rozwijasz albo cofasz.
  • Odpowiedz
HadrzanMosambista
HadrzanMosambista
Autor
23.04.2026, 07:33:32 via Wykop
  • 63
@Mathas: jaki rozwój? Bo ja tu widzę rozwój w stronę fizycznej roboty bo na tym można najwięcej zarobić obecnie. Praca biurowa przestaje istnieć
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
24.04.2026, 00:08:28
  • 302
#rozrywka #humorobrazkowy #heheszki #logikarozowychpaskow #praca
chlopiec_kucyk - #rozrywka #humorobrazkowy #heheszki #logikarozowychpaskow #praca

źródło: 17769891878204036685246833178590

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simpiara
simpiara
simpiara
24.04.2026, 00:09:59 via Wykop
  • 22
@chlopiec_kucyk: prosze pana to nocna jest
  • Odpowiedz
kingcel
kingcel
24.04.2026, 00:31:44 via Wykop
  • 25
@vulcanitu: na szczęście jest już legalna więc mogę ją ukuć
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
04.05.2026, 14:03:28
  • 5
#gielda Czy AI potrafi inwestować? Nie wiem ale na pewno nie przewali 90 tys na ropie jak Michael Angel( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam na drugi odcinek portfela, w którym to najpopularniejsze AI decydują o zakupach na giełdzie
https://youtu.be/1MRdDkJpYTo?si=oYFjjJU7itU97zsx
ParadygmatYT - #gielda Czy AI potrafi inwestować? Nie wiem ale na pewno nie przewali ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm
04.05.2026, 12:26:43
  • 33
Najwyraźniej aplikacja XTB odmówiła posłuszeństwa, bo Bóg tak chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
manlet185cm - Najwyraźniej aplikacja XTB odmówiła posłuszeństwa, bo Bóg tak chciał ( ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
04.05.2026, 12:28:18 via Wykop
  • 9
@manlet185cm: czasem po prostu Bug się rodzi w kodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm
Autor
04.05.2026, 12:28:59 via Wykop
  • 5
@manlet185cm: jest nawet numer telefonu do Michael Angel jakby ktos chcial wspomoc psychicznie XD
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi
04.05.2026, 12:35:31
  • 24
#gielda Wincyj
JohnFugazi - #gielda Wincyj

źródło: grok-image-99252d96-525a-40a4-a424-2fd7eef6b530

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi
04.05.2026, 12:46:45
  • 31
#gielda
JohnFugazi - #gielda

źródło: grok-image-1f98f0a4-5d48-4e22-8cf2-5d234097b275

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brian_Carroll
Brian_Carroll
04.05.2026, 13:12:11 via Wykop
  • 5
@JohnFugazi: dlatego w dzisiejszych czasach ni c---a bym nie wstawił w internetach swojego zdjęcia xD
  • Odpowiedz
tcement
tcement
tcement
04.05.2026, 12:48:46
  • 34
Widzę na tagu #gielda fanatyzm #meta jakoby miało to rosnąć tu de mun, pomimo że c---a robią, a wydają pkb Polski na zabawy w AI, jednocześnie chwaląc się ile to użytkownicy (zabawne że boty nazywają słowem 'użytkownicy') zwiększają czas wpatrywania się w reklamy. Więc jazda, robię #rozdajo dla 2 osób kuponu na pyszne.pl o wartości 50zł każdy, jeśli #meta zrobi ATH w 2026 roku.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm
04.05.2026, 12:50:01 via Wykop
  • 14
@tcement: czy fanatyzm #meta jest z nami na tagu?
  • Odpowiedz
milpl
milpl
04.05.2026, 12:50:28 via Wykop
  • 3
@tcement: a widziales logo jakie fajne ?
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
04.05.2026, 11:26:07
  • 16
#gielda #xtb

To mąż pani Karoliny z dzisiejszego paszkwila na wyborczej - który nagonił ją na kupno ropy a teraz biega z nią po sądach xD

Powiem tak - po tym co tam usłyszałem; a tylko przewijałem - to jestem zdziwiony że xtb dostało tylko 20 mln. kary xDD

"Początkujący inwestor powinien liczyć się z tym, że straci nawet 15 razy... POD RZĄD"
kwiat_pustyni626 - #gielda #xtb

To mąż pani Karoliny z dzisiejszego paszkwila na wyb...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
Autor
04.05.2026, 11:27:52 via Android
  • 5
@SamiecCzlowiekaNierozumnego:

Za 15 razem powinieneś "wygrać" i być "in plus" XDDDDD
  • Odpowiedz
ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl
04.05.2026, 11:34:20 via Wykop
  • 9
@kwiat_pustyni626: No popatrz, a ja założyłem konto na XTB i jakoś nic nie straciłem. Ale za to potrafię czytać i wiem, że h----d urywa łapki. Jak ktoś sobie gra na ropie to jego sprawa. Możesz szybko zarobić albo szybko stracić.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 949
  • Strona 1 z 949
  • >
  • www.trading212.com/invite/FMEqy1ZJ Zarejestruj się z mojego reflinka i otrzymaj darmową akcję o wartości do $100 :) W razie pytań bądź potrzebnej pomocy zapraszam na priv

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.05.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking