Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2MSR

2MSR

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6197
  • Znaleziska 2328
  • Mikroblog 3869
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 21
  • Dodane (186)
  • Komentowane (644)
  • Plusowane (3039)
Bartekgkw
Bartekgkw
23.04.2026, 17:06:54
  • 1813
K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to jest klasa

Wchodzisz za darmo, czyściutko a wręcz pachnąco XD
Wychodzisz i nie boisz się, że mogłeś się zarazić jakimś syfilisem

Po kilku przejazdach samochodem przez Niemcy, Francję czy Włochy na prawdę docenia się Polskie autostrady i tą całą infrastrukturę.
Bartekgkw - K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to...

źródło: image_picker_6767F5EC-D85F-4C90-90B1-61D97DC471A4-45287-0000111E3901E778

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix
23.04.2026, 17:09:47 via iOS
  • 810
@Bartekgkw: to prawda
  • Odpowiedz
MistrzKowalski
MistrzKowalski
23.04.2026, 17:22:10 via Wykop
  • 309
@woj_st:
MistrzKowalski - @woj_st:

źródło: 9cb6851230_nie_zesraj_sie_

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.04.2026, 06:51:26
  • 35
Mega_Smieszek

źródło: 1000015753

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luke-dolla7
luke-dolla7
02.04.2026, 07:21:37 via Android
  • 7
@Mega_Smieszek:
Ciekawe czy ktoś wygrał ten komputer
  • Odpowiedz
Plp_
Plp_
Plp_
02.04.2026, 08:33:56 via Wykop
  • 35
@Mega_Smieszek:

Komputer multimedialny

Dobrze że napisali. Wtedy zawsze chciałem wygrać w chipsach komputer przemysłowy do zarządzania produkcyjnym interfejsem SIMATIC, ale jak zobaczyłem że chodzi o KOMPUTER MULTIMEDIALNY to zrezygnowałem z zakupu paczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konska-stulejka
konska-stulejka
10.03.2026, 16:14:25
  • 45
Byłem na #spierdotrip i zrobiłem fajne (moim zdaniem) zdjęcie to się pochwalę. #torun #przegryw #fotografia
konska-stulejka - Byłem na #spierdotrip i zrobiłem fajne (moim zdaniem) zdjęcie to si...

źródło: IMG_3293

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
10.03.2026, 18:10:19 via Wykop
  • 2
@konska-stulejka: ale chyba poznan jest najbardziej zbilansowany pod zarobki i koszty życia itd
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ
10.03.2026, 18:47:04 via Wykop
  • 4
@konska-stulejka: fajna praca za biurkiem a zdalna to juz w ogole marzenie dla mnie
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
W 2016 Przejechałem Meksyk cały rowerem w 4 miesiące.
Mimo że mi się nic nie stało to było to potężne szaleństwo.
Drogą którą ja jechałem w Chiapas do Palenque, 2 lata później Polakowi i Niemcowi ucięli głowy.
Były to typy z kartelu Jalisco new generation,
Tam nastolatki dostają "bojowe" zadanie i chrzest w kartelu że muszą zabić brutalnie przypadkowego człowieka.

Krew
adamsowaanon - W 2016 Przejechałem Meksyk cały rowerem w 4 miesiące.
Mimo że mi się n...

źródło: 1000021156

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
@Lardor: wtedy nie oglądałem sadistica, więc nie wiedziałem co właściwie robię.
Dodatkowo to że z kumplem jechaliśmy po 100-120km dziennie i mało co się integrowalismy z lokalnymi ludźmi to myślę że nas uratowało.
A od San Cristobal de las casas az do Ocosingo czułem jakaś dziwną atmosferę w powietrzu i wzrok podejrzany ludzi we wioskach, potem o tym zapomniałem.
I jak 2 lata później doczytałem tego newsa że tam ucięli
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
11.02.2026, 18:49:46
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12
11.02.2026, 18:52:28 via Android
  • 5
@vieniasn: czy oni są normalni?
domp12 - @vieniasn: czy oni są normalni?

źródło: 6493

Pobierz
  • Odpowiedz
d.....t
d.....t
konto usunięte 11.02.2026, 19:08:50 via Wykop
  • 5
@vieniasn: czy moglbys sie wypowiedziec do ktorego sklepu mam isc skoro i w biedronku i w lidlu sa paczki po 0.05 PLN?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
10.01.2026, 11:22:54
  • 30
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zolone
Zolone
Zolone
10.01.2026, 13:38:36 via Wykop
  • 5
@splinter96: Absolutnie obrzydliwe
  • Odpowiedz
matthew-joseph
matthew-joseph
10.01.2026, 14:19:46 via Wykop
  • 6
@splinter96: cudowne
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
31.12.2025, 07:19:00
  • 2289
#20latwykopu z takich jeszcze śmiesznych rzeczy to mi sie przypomniało jak taka laska co piątek wrzucała swoje zdjęcie z winem i działało jak lep na spermiarzy aż w końcu jakiś ziomek z wielkim brzuchem wrzucił foto jak leży przed kompem a w okół monitora wydrukowane wszystkie zdjęcia tej panny xd i laska tak sie poryła że skończyła publikować swój content
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
31.12.2025, 08:00:40 via Wykop
  • 2059
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
31.12.2025, 08:14:13 via Wykop
  • 696
@TavarishPiesov to najlepsze co sie przydarzylo wykopowi
  • Odpowiedz
S_T_A_L_K_E_R_
S_T_A_L_K_E_R_
13.12.2025, 18:17:40
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiszeCzasen
PiszeCzasen
13.12.2025, 18:40:45 via Wykop
  • 0
@S_T_A_L_K_E_R_: śmiechłem.
  • Odpowiedz
WilkMcQuey
WilkMcQuey
23.11.2025, 16:07:30
  • 802
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wutelgi
Wutelgi
23.11.2025, 16:30:25 via Wykop
  • 134

Komentarz usunięty przez moderatora

Aulus_Vitellius
Aulus_Vitellius
Aulus_Vitellius
23.11.2025, 16:34:52 via Wykop
  • 185
W polsce na pewno jest duża ciemna liczba, pewnie z 50% znając naturę naszych witaminek.
  • Odpowiedz
Oktawiusz
Oktawiusz
08.11.2025, 21:51:15
  • 2400
Baza z lego w piwnicy sie rozrasta, doszły nowe szufladki, niedługo bedzie 450k elementów ;)

Reszta zdjec w komentarzu

#lego #bricklink #hobby #piwnica #klocki
Oktawiusz - Baza z lego w piwnicy sie rozrasta, doszły nowe szufladki, niedługo bedzi...

źródło: 1000004444

Pobierz
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adisoniusz
adisoniusz
08.11.2025, 21:52:43 via Android
  • 1522
@Oktawiusz powinni Cie pokazac w Teleexpresie w tym dziale ludzi pozytywnie zakreconych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Oktawiusz
Oktawiusz
Autor
08.11.2025, 21:57:43 via Wykop
  • 1221
@PiszeCzasen: układam swoje MOCe, a nadwyżki sprzedaje na Bricklinku (co finansuje kolejne zakupy legowego surowca). Robie mocki głownie w tematyce postapo - kiedys juz wrzuycałem na mirko
Oktawiusz - @PiszeCzasen: układam swoje MOCe, a nadwyżki sprzedaje na Bricklinku (co ...

źródło: 485768094_2465154120500721_8172604078183845360_n

Pobierz
  • Odpowiedz
R2D2_z_Sosnowca
R2D2_z_Sosnowca
10.11.2025, 05:59:52
  • 59
Aby wyjście w teren stało się faktem musi się zgrać ze sobą kilka czynników. Musi być w miarę dobra pogoda, trzeba mieć trochę czasu, trzeba znać jakieś miejsce, dobrze jest mieć z kim wyjść oraz trzeba chcieć ruszyć tyłek z domu. Uprzejmie donoszę, że takie zjawisko miało miejsce i stary znowu przegonił to biedne dziecko po okolicy.
#r2d2zwiedza #natura #usa #connecticut
R2D2zSosnowca - Aby wyjście w teren stało się faktem musi się zgrać ze sobą kilka czy...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R2D2_z_Sosnowca
R2D2_z_Sosnowca
Autor
10.11.2025, 06:11:51 via iOS
  • 22
@R2D2_z_Sosnowca tak w ogóle to szlak którym się tu idzie wiedzie najpierw górą a później dołem w okół tego jeziora. Zdjęć z dołu nie mam po telefon padł ʕ•ᴥ•ʔ
R2D2zSosnowca - @R2D2zSosnowca tak w ogóle to szlak którym się tu idzie wiedzie najpi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
R2D2_z_Sosnowca
R2D2_z_Sosnowca
Autor
10.11.2025, 06:12:53 via iOS
  • 19
@R2D2_z_Sosnowca a jak się tam pójdzie za daleko to jest taki widok ᶘᵒᴥᵒᶅ
R2D2zSosnowca - @R2D2zSosnowca a jak się tam pójdzie za daleko to jest taki widok ᶘᵒᴥ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
R2D2_z_Sosnowca
R2D2_z_Sosnowca
27.10.2025, 04:15:23
  • 192
Weekend + pogoda = 13 km po górach
Tyle co dziś w nogach mamy to tylko my wiemy. Jak ktoś ma ochotę zobaczyć fajne widoki i dużo kolorów to zapraszam #r2d2zwiedza #natura #usa #connecticut
R2D2zSosnowca - Weekend + pogoda = 13 km po górach 
Tyle co dziś w nogach mamy to tyl...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R2D2_z_Sosnowca
R2D2_z_Sosnowca
Autor
27.10.2025, 04:18:16 via iOS
  • 69
@R2D2_z_Sosnowca Housatonic to największa rzeka regionu i większa w stanie jest tylko Connecticut River ale tylko Housatonic ma wodospady ʕ•ᴥ•ʔ
R2D2zSosnowca - @R2D2zSosnowca Housatonic to największa rzeka regionu i większa w sta...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
R2D2_z_Sosnowca
R2D2_z_Sosnowca
Autor
27.10.2025, 04:19:51 via iOS
  • 58
@R2D2_z_Sosnowca Appalachian Trail to liczący 2160 mil długości szlak górski który ciągnie się z Georgii do Maine i akurat u nas zalicza okrągłą bo 1500 milę długości
R2D2zSosnowca - @R2D2zSosnowca Appalachian Trail to liczący 2160 mil długości szlak g...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
pavlucco
pavlucco
pavlucco
20.10.2025, 07:06:52
  • 1042
Dostałem takie info od koleżanki z Wrocławia.

Jakaś typiara zobaczyła faceta z nożem w przy pasie (w lesie!) i napędza paranoję.

Mimo, że ktoś ją wytlumaczył, że to bushcraftowiec youtuber i pewnie nagrywa 543 sposób na rozpalenie ognia to ta ponoć idzie w zawarte odpowiadając, że przecież niedawno był przypadek zabicia nożem przez youtubera (bez podania więcej szczegółów kto kogo).

Trzymajcie
pavlucco - Dostałem takie info od koleżanki z Wrocławia. 

Jakaś typiara zobaczyła fa...

źródło: 1000015808

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przegrywultimate
Przegrywultimate
20.10.2025, 07:10:55 via Wykop
  • 1088

Komentarz usunięty przez moderatora

telemach20
telemach20
20.10.2025, 07:14:01 via Wykop
  • 1569
@pavlucco: Ciekawe jakby się zesrała w majtki jakby zobaczyła kogoś z klamką w kaburze idącego na strzelnicę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
blackghost
blackghost
blackghost
12.10.2025, 10:14:01
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_papieros
dr_papieros
12.10.2025, 10:24:57 via Wykop
  • 9
@blackghost: jestem chyba jedną z nielicznych osób, która uwielbia jesień i zimę. Baterie same się ładują, chęci do działania i życia osiągają maksymalny poziom. Może to dlatego, że praktycznie wszystko co najlepsze spotkało mnie właśnie w tym okresie i to budzi jakieś dobre wspomnienia.
  • Odpowiedz
mmmod
mmmod
12.10.2025, 10:31:21 via Wykop
  • 3
@blackghost: ale drzewka kolorowe
  • Odpowiedz
kaczoki
kaczoki
30.09.2025, 04:51:48
  • 1343
Oto Pan Okił Khamidov, który w kartach 90 skonstruować prototyp bardzo popularnego telewizora Okił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #kiepscy #ciekawostki
kaczoki - Oto Pan Okił Khamidov, który w kartach 90 skonstruować prototyp bardzo popu...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
30.09.2025, 04:57:54 via Wykop
  • 745
@kaczoki: chłop, który stworzył Kiepskich, Pierwszą Miłość, Trudne Sprawy, Dlaczego ja?, Pamiętniki z wakacji i masę innych paradokumentów, ale też teleturnieje z Ibiszem: Życiowa Szansa, Awantura o kasę, rosyjska ruletka i gra w ciemno
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
30.09.2025, 05:39:23 via Wykop
  • 779
@kaczoki: A tak wygląda Aleksander Sobiszewski - gość, który napisał scenariusze jakichś 60-70% wszystkich odcinków Kiepskich. Nie wiem, co ćpał, ale ja też to chcę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lolenson1888 - @kaczoki: A tak wygląda Aleksander Sobiszewski - gość, który napisał s...

źródło: B9A59DCC-0E15-43E6-9858-34EB8A41CB1E

Pobierz
  • Odpowiedz
askey
askey
askey
27.09.2025, 14:50:03
  • 1504
Zostalem okradziony metoda na blika - ktos wlamal sie na konto czlonka rodziny i poprosil o kod. Sytuacja, ktorych bylo setki, wiec nie wzbudzila zadnych podejrzen. Moja glupota, moja strata.
Ale co o--------a policja to ja nawet nie xD
1. Zadzwonilem do banku - pytam czy jest mozliwosc zatrzymania/anulowania transakcji bo to kradziez.
- Oo prosze pana, jakie anulowanie, blik to platnosc natychmiastowa, nie ma takiej opcji
- To prosze mi podac jakies id tej transakcji
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hieronimgieroslawski
hieronimgieroslawski
hieronimgieroslawski
27.09.2025, 14:54:28 via Android
  • 1408
@askey
hieronimgieroslawski - @askey

źródło: temp_file9115917808826358575

Pobierz
  • Odpowiedz
wladdan
wladdan
wladdan
27.09.2025, 15:22:32 via Wykop
  • 596
@askey: na obronę policji mogę powiedzieć ze mają za mało ludzi, i to jest główny powód ze olewają takie błachostki.
Jak weźmiesz z banku potwierdzenie transakcji to muszą przyjąć.
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
18.09.2025, 10:43:38
  • 40
kolekcja poważnych narzędzi które wyglądają niepoważnie oficjalnie zostaje uznana za kompletną
vieniasn - kolekcja poważnych narzędzi które wyglądają niepoważnie oficjalnie zostaje...

źródło: temp_file2327931174128715018

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybryk_natury
wybryk_natury
18.09.2025, 10:49:55 via iOS
  • 12
@vieniasn jak dla mnie wyglądają profesjonalnie, a kolorki same w sobie eleganckie
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
18.09.2025, 10:58:51 via Wykop
  • 22
@vieniasn: na gziby się wybierasz z tymi kozikami??(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
06.09.2025, 09:08:12
  • 20
znalazłem fajny kozik i prawie w budżecie jest bo 134zł kosztuje i już ma fajną stal i jest leciutki i jak już zdecyduję się na zakup to będzie musiał jeszcze poczekać w szufladzie na swoją kolej bo przecież dziadowski mózg nie pozwoli używać lepszego i dalej będę używał starego który już tak samo zmęczony jak ja
vieniasn - znalazłem fajny kozik i prawie w budżecie jest bo 134zł kosztuje i już ma ...

źródło: temp_file8840773555253957424

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
06.09.2025, 09:41:34 via Wykop
  • 5
za kolor to jest niemęskie zachowanie


@vieniasn: słusznie, ja mam taki o
Soothsayer - >za kolor to jest niemęskie zachowanie

@vieniasn: słusznie, ja mam taki...

źródło: Zrzut ekranu z 2025-09-06 11-40-53

Pobierz
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
Autor
06.09.2025, 09:51:17 via Android
  • 2
@Soothsayer NO KLASYCZEK
tylko mój już po dekadzie jest trochę zmęczony i działa to wszystko średnio te podkładki już zjechane i by się przydał nowy na kolejne 10-15 lat ale tego nadal bym używał w miejscach gdzie łatwo zgubić albo zepsuć bo ja to wrzucałem w błoto i używałem w jeziorze i on to przeżył
vieniasn - @Soothsayer NO KLASYCZEK 
tylko mój już po dekadzie jest trochę zmęczony i...

źródło: temp_file9070712596596889115

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 152
  • Strona 1 z 152
  • >

Damian

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.01.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking