Wpis z mikrobloga

K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to jest klasa

Wchodzisz za darmo, czyściutko a wręcz pachnąco XD
Wychodzisz i nie boisz się, że mogłeś się zarazić jakimś syfilisem

Po kilku przejazdach samochodem przez Niemcy, Francję czy Włochy na prawdę docenia się Polskie autostrady i tą całą infrastrukturę.

U nas masz dosłownie co parę minut zjazd lub stację i za darmo korzystasz z czystych toalet.

U takiego Niemca zdarza się, że jadę na ciśnieniu ze szczochem pół godziny i nie ma k---a gdzie zjechać XD
A jak już się coś znajdzie to albo syf jak c--j albo pełno jakichś arabusow ze upewniasz się czy wziąłeś ze sobą gaz.
Nie wspominając że musisz zapłacić eurasa żeby przejść przez bramkę do kibla XD
W zeszłym roku we Włoszech to w ogóle spotkałem się z kiblem, gdzie wchodzisz do kabiny a tam tylko dziura w podłodze XDDD

Dorastałem w takich czasach, że pamiętam jak wszyscy hejtowali stan polskich dróg i kręciło się z tego beke, ale po przygotowaniach do EURO chyba na prawdę jesteśmy w TOP #europa jeśli chodzi o całą infrastrukturę drogową
Bartekgkw - K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to...

źródło: image_picker_6767F5EC-D85F-4C90-90B1-61D97DC471A4-45287-0000111E3901E778

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartekgkw: na Euro to kolego Tfuks się prawie z niczym nie wyrobił xDD Sprawdź ile inwestycji drogowych zrealizowano w latach 2015-2023 i kto wtedy rządził xD
  • Odpowiedz
Nie wspominając że musisz zapłacić eurasa żeby przejść przez bramkę do kibla XD


@Bartekgkw: Ostatnio jak bylem to bylo to 0,25E (zwracane jak cos kupiles na stacji)
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: wow! Wykopek odkrywa że nowe inwestycje wyglądają jak nowe a te niemieckie budowane 40-50 lat temu są zniszczone i stare xDddd
Jak Niemcy mieli nowe i pachnące kible na autostradach to w Polsce połowa mieszkańców chodziła do latryny ( )
  • Odpowiedz
nowe inwestycje wyglądają jak nowe a te niemieckie budowane 40-50 lat temu są zniszczone i stare


@Notes: w sensie że jak raz wybudujesz takiego MOPa to już to nie wolno ruszyć jak piramidy w Egipcie? XD
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: Oprócz tego, co mówili inni, czyli że w Polsce są nowe, a na Zachodzie to infrastruktura budowana lata temu, to jest jeszcze inny powód.

W takich Niemczech pod koniec lat 90. zaczęto masową prywatyzację MOP-ów, która doprowadziła do tego, że dzisiaj 90% z nich jest w rękach jednej firmy Tank & Rast, która jest w rękach wszelkiego rodzaju funduszy inwestycyjnych z całego świata, od Niemiec przez Kanadę po Abu Dhabi
  • Odpowiedz
@szynall:raz postawisz i czekasz aż nastąpi biodegradacja i dopiero następnego stawiasz sracza xD czyli za około kilka tysięcy lat, bo ceramika praktycznie w ogóle nie ulega biodegradacji. Ja mam mieszkanie po pradziadku i niestety jeszcze remontu nie mogę robić, bo wszystko stoi
  • Odpowiedz
@gorzki99: no aktualnie jest tak że masz 1euro oddają Ci ten bon w całości ale w stosunku do starych zasad jest taka zmiana że nie możesz sumować bonów. A wszystko co było na stacjach jest droższe o te jedno euro więc i tak się nie opłaca korzystać z tego . Wcześniejszy model był o wiele lepszy bo i tak się korzystało z toalety ale bony się sumowaly i można było
  • Odpowiedz
@K-S-: @conamirko @szynall kible które płaci się 1-2€ są czyste i przeważnie wyremontowane.
Tee darmowe które preferują śmierdzący kuweciarze z Europy wschodniej (w tym Polski) wyglądają tak a nie inaczej dzięki ich użytkownikom ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: uh potwierdzam, we Francji taki sam syf, wali szambem nawet z umywalek, do których szczają i srają imigranci nawet jak jest wolny kibel xD autentyk, nie zmyślam xD

Politycy mówią że nie możemy dopuścić żeby nasze miasta tak wyglądały jak na zachodzie, ale moim zdaniem to my nie możemy dopuścić żeby drogi do tych miast tak wyglądały. Miasto to pół biedy, bo najwyżej nie pójdziesz do jakiejś dzielnicy, ale
  • Odpowiedz