Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1076

Dopłacimy do emerytur dla Hindusów? Ta umowa już czeka

Dopłacimy do emerytur dla Hindusów? Ta umowa już czeka

W ubiegłym roku Polska podpisała z Indiami umowę o zabezpieczeniu społecznym. Podobnie jak inne tego typu umowy zakłada

blobbix
blobbix
z
gazetaprawna.pl
dodany: 24.04.2025, 13:33:08
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    polska
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Podpisał Sebastian Gajewski Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
KasparHauser
z legallysmart.pl
  • 23

Komentarze (141)

najlepsze

Cyb_pl
Cyb_pl
Cyb_pl
24.04.2025, 14:54:55 via Wykop
  • 363
Cóż, jak widać dla naszych polityków nawet Hindusi są ważniejsi niż obywatele - bo rozdają kasę na prawo i lewo wszystkim chętnym...

Niech wyrównanie do minimalnej emerytury średnio będzie 1000 zł / miesiąc / osobę. Na 20 000 osób to daje rocznie kwotę 240 milionów - no ale wiadomo, naszych polityków stać na takie wydatki bo przecież polski podatnik jak zwykle zapłaci :( Co to dla nich 240 milionów?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

luxkms78
luxkms78
24.04.2025, 15:17:05 via Wykop
  • 35
Cóż, jak widać dla naszych polityków nawet Hindusi są ważniejsi niż obywatele


@Cyb_pl: Niestety
  • Odpowiedz
Dbr86
Dbr86
Dbr86
24.04.2025, 18:16:31 via Wykop
  • 70
@Cyb_pl: Naszych polityków interesuje wyłącznie najbliższe 10 lat przy korycie.
  • Odpowiedz
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec
24.04.2025, 18:36:35 via Wykop
  • 293
Czyli obywatele obcego państwa będą wyciągać z naszego systemu więcej, niż do niego kiedykolwiek wpłacili?
Kto dobrowolnie coś takiego podpisuje?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FFFFUUUU
FFFFUUUU
24.04.2025, 18:40:42 via Wykop
  • 102
@Z_d--y_strzelec: a bo to oni pierwsi (jeszcze wukraincy)
  • Odpowiedz
Z.....l
Z.....l
konto usunięte 24.04.2025, 21:44:46 via Wykop
  • 53
@Z_d--y_strzelec: obcy agenci
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
24.04.2025, 17:37:04 via Android
  • 226
Jesteśmy na ostatniej prostej do rozyebania naszego społeczeństwa i zniszczenia budżetów przeciętnego obywatela. Cześć, giniemy.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
24.04.2025, 19:56:02 via Wykop
  • 82
@malkontent: to niewielka cena za takiego prezydenta jak bążur
  • Odpowiedz
wolepiwo
wolepiwo
wolepiwo
24.04.2025, 20:44:51 via Wykop
  • 52
@malkontent: nie smy tylko ci ludzie są z nazwiska i imienia kto się podpisuje pod tymi kwitami. W kraju mamy jakaś dziwna manierę chowania winnych za fasadą urzedow. To jest nowak i Kowalski którzy podpisują dane papierzyska a nie urząd czy też wydział
  • Odpowiedz
Bulgo
Bulgo
24.04.2025, 19:11:16 via Wykop
  • 213
Takiej umowy polskojęzyczny rząd nie ma z wieloma państwami UE, gdzie pracowały łącznie miliony Polaków np. z Włochami, gdzie pracując legalnie, ale 1 dzień za krótko Polacy nie mają prawa do jakiejkolwiek włoskiej emerytury, a wszystkie ich składki przepadają. Polska nie ma żadnego interesu w dopłacaniu do emerytur imigrantom z biedakrajów, natomiast powinna zadbać o Polaków pracujących za granicą i zmusić tamtejsze rządy albo do wypłacania ichniejszych emerytur albo do zwrotu skadek.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
24.04.2025, 19:42:39 via Android
  • 59
@Bulgo nie no tyle to nie. Z naszymi rządzącymi patałachami nikt się nie liczy i to od 40 lat. Jesteśmy państwem bez podmiotowości na arenie międzynarodowej, neokolonią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Bulgo
Bulgo
24.04.2025, 21:50:18 via Wykop
  • 25
@szurszur: znam osobiście osoby pracujące we Włoszech, które, gdy kilka lat temu przechodziły na emeryturę dostały figę z makiem, a nie zwrot składek.
  • Odpowiedz
TomPo75
TomPo75
TomPo75
24.04.2025, 20:00:26 via Wykop
  • 73
POPISowo...
TomPo75 - POPISowo...

źródło: POPIS

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArtyQ
ArtyQ
25.04.2025, 06:14:38 via Wykop
  • 19
@TomPo75: Przeceniłeś wyborców, toż to są ameby zwyczajne.
ArtyQ - @TomPo75: Przeceniłeś wyborców, toż to są ameby zwyczajne.

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2025-04-24 o 14.25.15_30531897

Pobierz
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC
25.04.2025, 14:39:31 via Wykop
  • 2
@Alinous: Był Kukiz ale posypał się jak domek z piasku. Alternatywy nie ma i nie będzie. Chyba że Japończycy się w końcu wściekną i założą partię.
  • Odpowiedz
SimDriftingHaze
SimDriftingHaze
24.04.2025, 20:27:39 via Wykop
  • 60
A ta Polska ma jakieś imię i nazwisko? Tego który to przyklepał do dołu z wapnem i nie ma co dyskutowac.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
24.04.2025, 23:48:29 via Wykop
  • 17
@SimDriftingHaze: O dokładnie, jakoś nigdy nie podaje się informacji kto to dokładnie przyklepał.
  • Odpowiedz
KasparHauser
KasparHauser
KasparHauser
25.04.2025, 05:58:34 via Wykop
  • 22
@kocimietka_BB: Sebastian Gajewski lewica; źródło: https://legallysmart.pl/umowa-o-zabezpieczeniu-spolecznym-pomiedzy-rzeczpospolita-polska-a-republika-indii-podpisana/
  • Odpowiedz
Matias_de_Bur
Matias_de_Bur
25.04.2025, 03:36:27 via Wykop
  • 56
Ciekawie, co kieruje ludźmi podpisującymi takie niekorzystne dla państwa umowy. Ja przez 30 będę płacił składki, a Pajet popracuje sobie miesiąc przy zbieraniu jabłek, załatwi sobie papiery, że przebywa w Polsce, wróci do Indii i będzie żył jak król w swoim chlewie za moje pieniądze. Chyba ZUS nie będzie cyklicznie sprawdzał czy Hinduski emeryt siedzi w domu xd. Zabrakło mi info, czy wiek emerytalny będzie od 65 czy zaliczać będzie się ten
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

daniel700
daniel700
daniel700
25.04.2025, 06:59:42 via Wykop
  • 24
@Marek_Licyniusz_Krassus: mowione bylo ze jak przepracuje u siebie 25 lat i przyjedzie do nas przepracuje miesiac to dostanie minimalna 1800 cos a moja matka po 40 latach tyle dostanie
  • Odpowiedz
dave8
dave8
25.04.2025, 07:32:18 via Wykop
  • 9
@Matias_de_Bur: rozkazy i agenda od mocodawców
  • Odpowiedz
dave8
dave8
25.04.2025, 00:01:32 via Wykop
  • 36
trzeba robić dobrze każdemu imigrantowi, a polaczka trzeba trzymać pod butem, coraz mocniej...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marek_s80
marek_s80
marek_s80
25.04.2025, 04:11:56 via Wykop
  • 14
@dave8: mam nadzieję że w kolejnych wyborach wygra ktoś kto ultra prawicowe zapędy i zacznie wszystkich wywalać, trzeba się spieszyć zanim ONI zaczną głosować na siebie i przejmą władzę
  • Odpowiedz
dave8
dave8
25.04.2025, 07:33:30 via Wykop
  • 1
@marek_s80: Polacy są za głupi, zasłużyli sobie na taki los tak samo jak cały zlewaczały zachód. Uśmiechajmy sie, na złość PIS!
  • Odpowiedz
belzebup
belzebup
24.04.2025, 23:45:34 via Android
  • 36
Donek przechodzi sam siebie. Masakra :( To już raczej koniec tego państwa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pablo103
pablo103
24.04.2025, 23:58:56 via Wykop
  • 32
Jak jeszcze niedawno wykopki skandowały, że w Polsce nie będzie jak na zachodzie a tu małymi kroczkami jak nie ośrodek dla emigrantów to ustawa dla hindusa a to dopiero początek XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hunteriarz
hunteriarz
hunteriarz
25.04.2025, 12:40:06 via Wykop
  • 11
@pablo103: to potwierdza, że Polacy jako społeczeństwo chorują na rozdwojenie jaźni. Śmieją się z zalanego dzikusami zachodu, w międzyczasie zgadzają się na ich przymusową relokację do siebie, odrzucając kartę referendum. Nie starcza im na własne emerytury, w tym samym czasie rozdają je jakimś obsrancom z drugiego końca świata XD. Narzekają na brak pieniędzy w budżecie na własne potrzeby, jednoczesnie stać ich na utrzymywanie armii i ludności obcego kraju. Jednym słowem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3885
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3144
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3090
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2451
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
2274
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pracbaza
  • #korposwiat
  • #pracait
  • #pieniadze
  • #pytanie
  • #polska
  • #kolchoz
  • #gospodarka
  • #studia
  • #prawo
  • #zarobki
  • #heheszki
  • #bezrobocie
  • #programowanie
  • #ekonomia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking