Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

559

Nowa grupa z wcześniejszą emeryturą? Tego chcą posłowie

Nowa grupa z wcześniejszą emeryturą? Tego chcą posłowie

Obniżenie wieku emerytalnego dla strażników miejskich - to inicjatywa grupy parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej. O wprowadzenie zmian w ustawie o emeryturach pomostowych i możliwość wcześniejszego przechodzenia na emeryturę posłowie zaapelowali do Ministerstwa.

VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
z
biznes.interia.pl
dodany: 31.01.2025, 19:36:12
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    praca
  • #
    bekazpo
  • #
    strazmiejska
  • #
    polityka
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (126)

najlepsze

Pan_krecik
Pan_krecik
Pan_krecik
31.01.2025, 19:38:56 via Android
  • 317
To jest prawdziwa kiełbasa wyborcza.. i kupowanie resortów siłowych..
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nighthuntero
Nighthuntero
31.01.2025, 20:11:57 via Wykop
  • 185
@Pan_krecik: Żeby oni chociaż siłowi byli, a to raczej grupa inwalidzka
  • Odpowiedz
MegaZU0
MegaZU0
MegaZU0
31.01.2025, 20:19:54 via Wykop
  • 30
@Nighthuntero: w większości to swoi ludzie.
  • Odpowiedz
Blackorange
Blackorange
31.01.2025, 19:51:22 via Wykop
  • 223
Kogoś tu zdrowo ..........................
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
31.01.2025, 21:01:59 via Wykop
  • 90
@Blackorange: dokładnie, i to jeszcze tych nierobów?
Przecież oni tylko spisują studentów za picie piwka. Idę o zakład że zwykła babka na nocnej zmianie monopola, albo ratownik medyczny ma 100x bardziej p--------e. Jak pisałem "zgon strażnik miejski" to mi tylko jakiegoś starego dziadka z Krakowa wyrzuciło xD
  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
01.02.2025, 12:14:33 via Wykop
  • 6
@Blackorange: lepiej to zlikwidowac, nieznam sytuacji ani nie bylem swiadkiem slusznej i potrzebnej interwencji SM, przewalnie kasy podatnikow na najmniej istotna sluzbe juz lepiej dofinansowac Policje.
  • Odpowiedz
MondayPL
MondayPL
MondayPL
31.01.2025, 19:56:18 via iOS
  • 136
Nie ma mojej zgody aby oni za moje składki szli na wcześniejszą.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pisk
pisk
31.01.2025, 20:32:15 via Wykop
  • 29
@MondayPL: Szkoda tylko, że decydenty* mają to w pompie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
falconiforme
falconiforme
31.01.2025, 21:39:32 via Wykop
  • 30
Nie ma mojej zgody aby oni za moje składki szli na wcześniejszą.


@MondayPL: Demokraci mają swoją ulubioną formę dialogu. Zawsze możesz z nimi porozmawiać na ich poziomie.
falconiforme - >Nie ma mojej zgody aby oni za moje składki szli na wcześniejszą.

@Mo...

źródło: guillotine-instrument-for-inflicting-capital-punishment-by-decapitation-1096626924-c712b602aff44aff995c41fbbc0aff33

Pobierz
  • Odpowiedz
niepodaje
niepodaje
niepodaje
31.01.2025, 21:27:25 via Wykop
  • 70
Wszyscy idźcie na wcześniejsze emerytury w pis-du. Informatycy z budowlańcami będą na was łożyć nieroby. ¯\(ツ)/¯
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StaraSzopa
StaraSzopa
31.01.2025, 23:59:05 via Wypiek
  • 19
@niepodaje informatycy na kreatywnej księgowości i budowlańcy z szarej strefy xDD
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
01.02.2025, 09:15:03 via Wykop
  • 8
@StaraSzopa: tylko że ten programista później dostaje emeryturę na którą zapracował - głodową. Resortowe dziecko na wcześniejszej ma takie przeliczniki że opłaca mu się odejść wcześnie
  • Odpowiedz
advcron
advcron
31.01.2025, 20:16:00 via Android
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pisk
pisk
31.01.2025, 20:37:00 via Wykop
  • 19
@advcron: Ja bym jeszcze podczepił pod to ochroniarzy z biedronki, ratowników na basenach, kelnerów i organistów... bo co?
  • Odpowiedz
Multipurpose_Labels
Multipurpose_Labels
01.02.2025, 06:38:43 via Android
  • 2
@pisk koniecznie pracowników służby cywilnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
T.....n
T.....n
konto usunięte 31.01.2025, 21:10:14 via Wykop
  • 47
Czy SM za bardzo się przemęcza na spacerach i wystawianiu mandatów auto oraz staruszkom, że mają szybciej iść na emeryturę? Czy ten rząd ma jakiekolwiek dobre pomysły?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3majmipiwo
3majmipiwo
31.01.2025, 22:30:04 via Android
  • 5
@Skyworld

@3majmipiwo: PO za dawnych lat. Wiek emerytalny i pobór. Ale społeczeństwo im potem pokazało że nie jest zzainteresowane dobrymi pomysłami.

No i komu najbardziej oni ten wiek emerytalny podnieśli? Tym którzy mieli 65 lat a tym którym powinni podnieść a w zasadzie zrównać z innymi ledwo ich pogilgotali.
  • Odpowiedz
Hunga_tonga
Hunga_tonga
Hunga_tonga
31.01.2025, 22:47:16 via Wykop
  • 6
Czy SM za bardzo się przemęcza na spacerach i wystawianiu mandatów auto oraz staruszkom


@Thaiphoon: w sumie bardziej niż policjant za biurkiem 8h dziennie. Ale oboje jednak nie powinni iść na wcześniejszą emeryturę, co najwyżej policjant z prewencji ale to z przyczyn praktycznych..
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
31.01.2025, 22:22:39 via Wykop
  • 37
Jedyna rzecz którą można i trzeba zrobić dla straży miejskiej jest jej rozwiązanie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marqsk
marqsk
marqsk
31.01.2025, 23:18:16 via Wypiek
  • 10
@MisterMinister SM powinna zostać wcielona w struktury policji. Powinni nazwać to Policja Lokalna - podobnie jak w Hiszpanii czy we Włoszech.
I niech się na co dzień zajmują drobnymi wykroczeniami.
  • Odpowiedz
11mariom
11mariom
01.02.2025, 08:43:48 via Wykop
  • 1
Ostatecznie nic z tego nie wyszło bo to problem lokalnych samorządów więc duża polityka ma to w dupie.


@D00D00: no i niech emerytury wcześniejsze będą problem lokalnych samorządów.

Przeprowadzę się tam gdzie nie będę na to płacił ;)
  • Odpowiedz
falconiforme
falconiforme
31.01.2025, 21:23:47 via Wykop
  • 28
falconiforme

źródło: 14763,wszystkie-zwierzeta-sa-rowne-ale-swinie-sa-rowniejsze

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bropek
bropek
31.01.2025, 21:04:26 via Android
  • 22
Podpis pod dokumentem złożyło sześcioro posłów, m.in. Alicja Łuczak i Marcin Józefaciuk


Wyborco PO, masz tu wszystko podane na tacy kogo następnym razem "nagrodzić", bo to, że zagłosujesz na JEDYNĄ partię, to nie mam złudzeń, ale chociaż może wykrzesasz z siebie resztki zdrowego rozsądku i nie będziesz wysyłał na wakacje w Sejmie ludzi szalonych.
Czemu szalonych? Bo emerytury już dzisiaj są prognozowane na 25% wynagrodzenia (czyli będzie gorzej), mamy najniższą dzietność w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nixodus
nixodus
nixodus
31.01.2025, 21:10:53 via Wykop
  • 18
Jeszcze kolejna grupa nierobów będzie pasożytować na ludziach pracujących.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
3146
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
2692
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
2667
Prima aprilis
Prima aprilis
2650

Pokaż 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
2368
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking