Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skyworld

Skyworld

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14439
  • Znaleziska 5162
  • Mikroblog 9277
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 102
reniuuu5
reniuuu5
reniuuu5
20.06.2026, 07:30:18
  • 118
Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i Polaków - plusujesz #polska #polityka #wojna #wojsko
reniuuu5 - Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i ...

źródło: IMG_1139

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 20.06.2026, 21:44:16 via Wykop
  • 0
@patrycja-hotala: Przecież wykop to wylęgarnia szmateckiego i botów.
Napisz cokolwiek co niezgodnego z aktualną linią przyjetą przez najgłośniejszych szczekaczy i zyskasz same minusy.
Ukraińcy mieli być znienawidzeni w polsce tymczasem poza twitterowo facebooką bańką sebiksów ludzie dalej sie cieszą do ich gruzowania orków.
  • Odpowiedz

523

Przestępca seksualny chce zamieszkać w UK. Sąd przyznał mu rację

Sąd przyznał jamajskiemu skazanemu przestępcy seksualnemu prawo do wjazdu do Wielkiej Brytanii, argumentując, że zakaz narusza jego prawa człowieka. Oniel Spence, skazany za przestępstwo seksualne w USA, chce dołączyć do żony i dziecka w UK.

MagicznyMariusz
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 09:09:26
  • 69
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
Skyworld
Skyworld 18.06.2026, 13:27:55 via Wykop
  • -4
Najlepsze jest to że gdyby gość nie był czarny to wykopki by wrzeszczały że koleś nie jest pdf. Ale kto by czytał artykuły co nie elito internetu?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1733

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
Skyworld
Skyworld 09.06.2026, 12:30:51 via Wykop
  • -3
Konfiarze po prostu potrafią w propagandę dla debili. Konfa to najbardziej antymęska i spermiarska partia jaka istnieje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qoop
qoop
05.06.2026, 13:51:34
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 06.06.2026, 11:55:53 via Wykop
  • 0
@Arivederczi: Bo w opisie nie ma że niektóre kobiet. Tylko kobiety.
Do tego jak męzczyzna robi te rzeczy w związku to są artykuły że to robi czy jakoś c--j w------e?

Od kiedy sprzątanie to praca? Chcesz to żyj se w syfie.
Gotowanie? Chcesz żryj suchy chleb.
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
30.05.2026, 08:00:07
  • 669
Nie znam się, więc pytam - dlaczego Prezydent RP dr Karol Nawrocki może (o ile może) odebrać odznaczenie prezydentowi Ukrainy, a nie może tej 17 latce co fejkowała z uczelniami i wynalazkami?

#polityka #prezydent
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 30.05.2026, 22:41:04 via Wykop
  • 0
@GOHAN:

Bo zabranie dziewczynie orderu najprawdopodobniej skończy się jej samobójem

Chlip chlip. Nie róbmy nic oszustom bo sobie coś zrobią.
  • Odpowiedz
Skyworld
Skyworld 31.05.2026, 11:52:59 via Wykop
  • 0
@GOHAN: 17 lat. Gdzie jest magiczna granica wieku gdzie można a gdzie nie.
Na 18 się całkowicie zmieni? Czy dalej nie. 19?
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
19.05.2026, 17:38:18
  • 65
Nie mieszkam w #warszawa więc mnie to nie dotyczy, ale czy serio jest tam aż taki nadmiar ulic, że część przerabia się na parki xD?

#polska #ciekawostki
czerstwy_swierszcz - Nie mieszkam w #warszawa więc mnie to nie dotyczy, ale czy serio...

źródło: 702298822_122362218386225590_7635830142896026446_n

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 19.05.2026, 23:23:55 via Wykop
  • 2
@czerstwy_swierszcz: Najbardziej absurdalne że z przerabianie ulic przez czaskoskiego największy ból d--y o to mają ludzie nie mieszkajacy w warszawie XDDDD.
Póki co warszawa jest do zycia dla szaraka właśnie przez pomysły czaskoskiego. Dlatego ciągle tam wygrywa a te biedne upadajace lokale gdzie nikt nie ma jak dojechać po jego zmianach to właśnie mają nonstop kolejki.
  • Odpowiedz
AndrzejTrapper
AndrzejTrapper
13.05.2026, 10:11:12
  • 1185
dlaczego posty o tym że Berkowicz jest złodziejem spadają i są usuwane? przecież gość jest najprawdziwszym złodziejem jacy istnieją xD
#polityka
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 13.05.2026, 16:49:42 via Wykop
  • 1
@Mexiii:

Straty za 500zl vs kradzież miliardów z KPO na kluby dla swingersow xD ale to już lewactwo nie widzi problemu, przykre.


Akurat to mityczne lewactwo widzi, ale pamięta też te potężne prawackie faktury berkowitza na usługi informatyczne dla swojej g---o partii. Ile tam wyciągnął z kasy państwowej? Dalej 500 zł?
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
23.04.2026, 15:52:06
  • 1117
Zgaduje. Chodzi o TVPinfo?
#bekazpisu
mleko3-2procent - Zgaduje. Chodzi o TVPinfo?
#bekazpisu

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-23 165029

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 24.04.2026, 06:13:24 via Wykop
  • 0
@Plp_: Ale tak się nie stało. Powody są nieistotne.
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
20.03.2026, 13:44:50
  • 590
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 21.03.2026, 12:28:27 via Wykop
  • 0
@Logytaze:

Niektórym chyba strony konfliktu się pomyliły i nie potrafią merytorycznie określić polskiej racji stanu.

USA przestało być naszym wiarygodnym sojusznikiem więc ich obecne zachowanie słusznie wywołuje zażenowanie i po prostu śmiech.
Tak Iran to sojusznik matiuszki ale na chwile obecną to oglądanie walki tego jak neutralne państwo które nas atakowało gospodarczo szczeka i gryzie naszego wroga i sie poniża bo nie potrafi ugryzć mocno.
  • Odpowiedz
Skyworld
Skyworld 21.03.2026, 18:01:55 via Wykop
  • 0
@Logytaze:

No ba - atakowanie sojusznika Rosji

A wspominamy powód tego ataku? Bo rozumiem że izrael nagle jest naszym wielkim przyjacielem bo zaatakowali iran dokładnie dlatego że to sojusznik rosji?

wymiana handlowa, sprzedaż zaawansowanego sprzętu wojskowego to bardzo niesojusznicze działania ( ͡
  • Odpowiedz
Njal
Njal
19.03.2026, 06:46:01
  • 304
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 19.03.2026, 15:03:22 via Wykop
  • 1
@paulina-bubicz: xD
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
16.03.2026, 21:05:40
  • 569
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 17.03.2026, 10:03:46 via Wykop
  • 0
@Cztero0404:

Ja nie jestem za żadnym i taka jest między nami rożnica

Ależ z ciebie freethinker.
Ciekawe dlaczego mówimy o różnicy między jednym a drugim w momencie gdy obaj byli w drugiej turze.
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
10.03.2026, 07:24:26
  • 561
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 10.03.2026, 15:06:49 via Wykop
  • 0
@PowiatowyBanan:

przecież włąśnie z tego powodu Trump wygrał tak wysoko. Bo lewicę od demokratów odkleiło i za bardzo gnoili zwykłego huopa.

Wskaż to gnojenie zwykłego chłopa i co w tej perspektywie zmienił czitos
  • Odpowiedz
Markotny_Marek
Markotny_Marek
08.03.2026, 07:10:11
  • 857
Casus debilli xD #polityka
Markotny_Marek - Casus debilli xD #polityka

źródło: 6754

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 08.03.2026, 16:54:27 via Wykop
  • 0
@helghast: Musi.
Jak coś sie stanie to zrobią z niego mesjasza i ikone, Niech żyje i r---------i usa politycznie do końca
  • Odpowiedz
Manio1199
Manio1199
Manio1199
08.03.2026, 06:46:03
  • 1014
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 08.03.2026, 16:13:11 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lazysoul
lazysoul
22.02.2026, 13:57:28
  • 307
XD dobrze jest
#systemkaucyjny
lazysoul - XD dobrze jest
#systemkaucyjny

źródło: image_picker_7731C819-9B18-4B6D-A698-6DC4121AE8BA-27921-0000093DF8F5D936

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 22.02.2026, 19:50:38 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
08.02.2026, 13:36:18
  • 305
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 09.02.2026, 13:39:19 via Wykop
  • 0
@Pucios87:

nie ważne w jaki sposób ale z Napoleonem wygrali. Z hitlerem też i to raczej alianci zachodni nie wygrali by bez zsrr niz odwrotnie.

kacapow nienawidze ale na historie to jednak trzeba spojrzeć obiektywnie

Kompletna bzdura. ZSRR by sie w------o bez zachodu, zachód by wygrał bez ZSRR po prostu wojna by trwała dłużej, niemcy nie dali rady wygrać z UK i w tym momencie przegrali wojne bo dominacja aliantów
  • Odpowiedz
szychun
szychun
07.02.2026, 15:13:35
  • 404
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 08.02.2026, 14:12:20 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: część prawaków go opuściła po kamratach, teraz jeszcze akcja z wybielaniem ruskiej swołoczy. ciekawe co następne da
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
07.02.2026, 05:30:55
  • 848
#szuryzglownej stabilnie jak zawsze #polityka
Placi - #szuryzglownej stabilnie jak zawsze #polityka

źródło: 1000007906

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyworld
Skyworld 07.02.2026, 09:30:36 via Wykop
  • 7
@Khaine: Ja tylko przypominam że to był skrajny lewak swego czasu XD. Ja nie wierze że to nie jest porzucone konto które ktoś przejął
  • Odpowiedz
Skyworld
Skyworld 07.02.2026, 10:17:01 via Wykop
  • 0
@KochanekAdmina:

nikogo nie ma poza mną i może paru innymi wolnościowaki

Tak, tak kochanku. Trafna analiza jak zawsze.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.03.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.07.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking