Jest decyzja ws. stóp procentowych

"Rada Polityki Pieniężnej nie zmieniła wysokości stóp procentowych - poinformował Narodowy Bank Polski. To szósta z rzędu decyzja tego typu"
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 163
"Rada Polityki Pieniężnej nie zmieniła wysokości stóp procentowych - poinformował Narodowy Bank Polski. To szósta z rzędu decyzja tego typu"
Komentarze (163)
najlepsze
Oczywiście nie na hiperinflacji (i oby taka się w PL nie pojawiła), ale na wysokiej jak najbardziej. A jak ten mechanizm działa, można łatwo znaleźć nawet w Google.
Właśnie dlatego RPP powinna być niezależna - aby nie kusiło rządzących do manipulowania inflacją.
Ale w Polsce typowo - RPP jest tak samo "niezależna", jak sądy, różnego rodzaju rzecznicy, czy prezydent.
Polski
Odsetki od zaległości podatkowych
Procent rocznie 16,50%
dla obywateli 6 dla rządzących 16
5zł to już prawie bułka kosztuje xD
Oczywiście każdy, kto ma dużo więcej niż minimalna i rzeczywiście coś oszczędzał jest w bardzo głębokiej dupie, no ale takie osoby nie są DOCELOWYM WYBORCĄ więc kij im w oko, niech zapracowują się na śmierć i umierają
Pomijam już 20mln emerytów którzy dostaną i rewaloryzację i dodatki emerytalne!