Wpis z mikrobloga

czasem wam kacapki wyjdzie coś śmiesznego, ale póki co czarno-czerwona flaga kojarzy się z Moskwą bo czarno na niebie a na dole czerwone mordy z przepicia, w--------a i poglądów. xD


@Adolf_HODLer: przecież to zwykle trollowanie jak z generałem Kuf Drahrepus a ty od razu z kacapami wyskakujesz xD
  • Odpowiedz