Aktywne Wpisy

arturooo000 +66
#gielda LOL, Polacy tylko 3-5% swoich oszczędności (gotówki) lokują na giełdzie. Okolo 73% leży sobie na kontach albo lokatach XD.
Pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej gdyby w tych wyliczeniach brać pod uwagę betonowe złoto.
Pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej gdyby w tych wyliczeniach brać pod uwagę betonowe złoto.

wezsepigulke +185
źródło: 1000036730
Pobierz




Mirki, gdzie teraz kupujecie (najtaniej) Yohimbine?
#mikrokoksy #mirkokoksy #suplementy #silownia #trening #redukcja #yohimbine
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
Wymyślony procent na potwierdzenie tezy, miał na celu uświadomienie ludziom, że walenie chorych ilości kofeiny jest bardziej szkodliwe, niż użycie 5-10mg johimbiny.
Ja sam rzadko kiedy używam przedtreningowki i to takiej z której łyknę 200-250mg kofeiny. (Niecała miarka)