@kasiknocheinmal: a wiesz, wydaje mi sie że akurat w komunikacji baby gadają częściej. Nie żeby faceci byli jakoś wybitnie lepsi, bo w saunie akurat jest przewaga gadających januszy, natomiast z mojego doswiadczenia anegdotycznego wynika że w zbiorkomie częściej gada baba
@mirko_anonim: i Polacy też. To jest ogólna jakaś moda.
@kasiknocheinmal: a wiesz, wydaje mi sie że akurat w komunikacji baby gadają częściej.
Nie żeby faceci byli jakoś wybitnie lepsi, bo w saunie akurat jest przewaga gadających januszy, natomiast z mojego doswiadczenia anegdotycznego wynika że w zbiorkomie częściej gada baba