Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #praca #pracait #pracbaza #it #korposwiat #medycyna #warszawa

Zachodnie kołchozy powoli wynoszą się z cebulandii. Gospodarka tego kraju z kartonu pierd0lnie kiedy hamerykańskie kołchozy pozamykają oddziały w polsce. Od weiścia polski do unii ten cebulacki kraj rozwiajał się dzięki kapitałowi zagranicznemu, pesje lekarzy rosły, bo programiści i korpokołchoźnicy płacili podatki od swoich wysokich na tamte czasy pensji. Tu nie ma żadnej firmy informatycznej. Do lekarza ludzie zapisują się na kartce.
Bezrobocie wśród nowych absolwentów informatyki wynosi 90%. Nikt nie potrzebuje już informatyków.

Hajs z podatków trzeba ładować w systemy usprawniające wizyty lekarskie. Bezrobotnych programistów zatrudniać do pisania oprogramowania do kontroli jak wydawane są pieniądze z NFZ.

Problemy w służbie zdrowia da się rozwiązać ładowaniem hajsu w Polskich Informatyków. Tylko systemy informatyczne są w stanie rozprawić się z łasą na hajs i leniwą kastą lekarską.
Nikt ich nie kontroluje. Gdyby lekrze pracoeali jak ludzie są poganiani w sprintach w korporacjach to średnia długość życia w Polsce wynosiłaby 90 lat.

2025 r. rakiety latają w kosmos a polacy muszą na telefon zapisywać się do lekarza i czekać pół roku w kojejkach. Kolejka do lekarza trwa pół roku ale pieprzony konował w 5 minut diagnozę postawi. Coś tu kurrwa jest nie tak. Lecą w choja konowały dawać hajs bezrobotnym programistom to napiszą takie systemy informatyczne że konowały będą chodzić jak w zegarku.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p0melo przeciez sluzba zdrowia jest zinformatyzowana, to, ze gdzies nie uzywaja oprogramowania, nie zmienia faktu, ze sa juz gotowe rozwiazania. Swiat informatyzuje sie od ponad 30 lat. To byla tylko kwestia czasu az zmniejszy sie zapotrzebowanie, w koncu ile softu mozna do tego samego zrobic, a pozniej tak znajdzie sie osoba co za darmo to zrobi. Aktualnie programy typowo biznesowe zmienia sie na AI, bo jedno i drugie to automatyzacja.
  • Odpowiedz
Gospodarka tego kraju z kartonu pierd0lnie kiedy hamerykańskie kołchozy pozamykają oddziały w polsc


@p0melo: i dobrze, może w końcu ludzie zrozumieją że dobrobyt nie buduje się poprzez zwiększanie liczby psich fryzjerów/m2
  • Odpowiedz
Zachodnie kołchozy powoli wynoszą się z cebulandii


@p0melo: Wynoszą się tylko korpo dla których polaczki zaczęli być zbyt drodzy. Duże i dobre firmy dopiero zaczęły się otwierać na polskę od jakiegoś czasu i zaczynają u nas zatrudniać.
  • Odpowiedz
@P-v-E: bardzo zinformatyzowana, zwłaszcza że nie ma możliwości odwołania wizyty przez apke w telefonie z czym sektor prywatny już dawno sobie poradził. A potem kwik, że tysiące wizyt na NFZ się nie odbyły.
  • Odpowiedz
Tu nie ma żadnej firmy informatycznej.


@p0melo: ja od dobrych 2 dekad się zastanawiałem, jak te software housy mogą funkcjonować xD
przecież struktura zarządzania tym to jakiś żart, tam 90% ludzi nic nie robi za kasę inwestora :D
  • Odpowiedz