Aktywne Wpisy

Piottix +738
Boli mnie że jakieś popularne grupki celebrytów oddają 0,01% swojego miesięcznego dochodu charytatywnei i wszyscy biją im brawo. A kiedy ja oddaje połowę w podatkach i ledwo wiążę koniec z końcem to nikt plusa nawet nie da
#latwogang
#latwogang

OddajButa123 +628
364 dni w roku influencerzy jebia panstwo na "optymalizacji podatkowej" i innych wymysłach, ale wystarczy ze raz na rok wpłacą jakieś grosze na zbiórke i fajnopolacy klaszczą uszami z radości.
Ten kraj to raj dla wszelkiej masci cwaniakow - influenserow, deweloperow i politykow
#latwogang #bekazlibka
Ten kraj to raj dla wszelkiej masci cwaniakow - influenserow, deweloperow i politykow
#latwogang #bekazlibka




Mam podejrzenie że moja dziewczyna mnie zdradza. Niedługo zaczynamy kolejny rok studiów ona psychologię zwierząt na Fryczu w Krakowie ja cyber bezpieczeństwo w Warszawie. Nie mogłem się przeprowadzić tam bo mam dobry układ na WAT i propozycję pracy marzeń jak ukoncze te konkretne studia. Ona pojechała w tamtym tygodniu na swoje mieszkanie w Krakowie i dowiedziałem się że w weekend przyjeżdża do niej jej kolega z roku z Katowic bo mają integrację ze swoim rokiem. Niby nic złego ale on ma u niej nocować. Kilka razy już się to zdarzyło w tamtym roku i zauważyłem ma wspólnych wakacjach że często z nim piszę ale zapiera się że to jej przyjaciel. Mam się martwić? Jak reagować w takiej sytuacji? Na wakacjach żartowałem że może mnie z nim zdradza ale reagowała śmiechem i szybko zmieniała temat #zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
I zapoznaj sie z nia, bo pewnie niedługo i tak zostaniesz zostawiony dla kogos innego przez ta swoja psycholozke psieckow
źródło: obraz
PobierzCzy zdradza, to nie wiem, ale wg mnie nie jest to w porządku. Ja bym nie była zadowolona na twoim miejscu, więc ci się nie dziwię.
No chyba że ten kolega to gej - wtedy spoko.
Twoja dziewczyna może spać w jednym łóżku ze swoim byłym i być Ci wierna jak pies. A żona, która nie wychodzi z domu, może przy pierwszej okazji przespać się z byle kim. Nie ma zasady.
Zasady są za to inne:
1. Nie musisz zgadzać się na jakiekolwiek zachowanie swojego partnera. Jeśli nie pasuje Ci to, że często pisze z jakimś typem - nie musisz z nią
@mirko_anonim: Odpowiem chodzisz wygląda na bait.
Jak pod Twoją nieobecność u twojej laski śpi jakiś obcy facet po imprezie to ty już dawno przegrałeś. Jeżeli cię nawet nie zdrada to nie ma do ciebie za grosz szacunku a ty nie umiesz stawiać granic i zobaczymy gdzie dalej ci je przesunie.
Nie wierzysz?
Poinformuj ją, że twoja koleżanka wpadnie do ciebie na noc i sprawdź reakcje ¯\(ツ)/¯
Możesz też na jakimś kobiecym forum na FB stworzyć analogiczne zapytanie jak tutaj, ale z odwrotnym przekazem i zobacz jak grono kobiet oceni "nocowanie koleżanki przez chłopaka".
@H_266: xd
MIAŁEM dokładnie taką samą sytuację ze swoją dziewczyną i okazało się że jednak mnie zdradza.
No ale jak ktoś mieszka w piwnicy, to tak później własnie to wygląda. Każdy post o relacjach babsko chłopskich, to dla was bait ¯\(ツ)/¯
@mirko_anonim: over, ja jestem prosty chłop, wierzę w ufo, ale w przyjaźń damsko-męską nie ¯\(ツ)/¯