Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

437

Strajk w Dino w sobotę 25 kwietnia

Strajk w Dino w sobotę 25 kwietnia

Dwugodzinne wstrzymanie pracy, wyjście przed sklepy i wspólny protest. Tak ma wyglądać strajk ostrzegawczy w Dino Polska.

PortalSpozywczy
PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 25.04.2026, 08:12:27
  • #
    dino
  • #
    strajk
  • #
    handel
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (119)

najlepsze

funkmess
funkmess
25.04.2026, 10:04:45 via Wykop
  • 163
Krótko za morde z Januszariatem, jak nie potrafi prowadzić biznesu to niech się za niego nie bierze
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funkmess
funkmess
25.04.2026, 14:09:55 via Wykop
  • 75
@Chris_Karczynski: Typowe komunistyczne podejście. Pracodawca i pracownik na wolnym rynku to równoprawne podmioty, jak Janusz nie potrafi się z tym pogodzić to droga na Białoruś wolna.
Precz z komuną!
funkmess - @Chris_Karczynski: Typowe komunistyczne podejście. Pracodawca i pracownik ...

źródło: 1635868028_ddsoeh_600

Pobierz
  • Odpowiedz
jakub-dolega
jakub-dolega
25.04.2026, 14:40:59 via Wykop
  • 17
@funkmess: Austriacka szkoła ekonomii zawsze na propsie
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
25.04.2026, 14:38:58 via Wykop
  • 72
Gadałem na ten temat z babkami z dino i to nie przejdzie. One po prostu boją się że stracą prace. Alternatywą są dojazdy 20-30km.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kitor_pl
kitor_pl
kitor_pl
25.04.2026, 16:17:21 via Wykop
  • 25
@K-S-: tak właśnie działa wolny rynek 🤷
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
25.04.2026, 17:38:30 via Wykop
  • 12
@kitor_pl: Jako spółka płacą mniejszy podatek, budując nowe sklepy omijają vat. To nie wolny rynek tylko monopol
  • Odpowiedz
TomdeX
TomdeX
25.04.2026, 12:52:46 via Wykop
  • 71
Miał być i nie było, u mnie 2 markety Dino i w obu normalnie pracowały.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dave8
dave8
25.04.2026, 12:59:23 via Wykop
  • 139
@TomdeX: tak jak było z wagarami w szkole, mieli iść wszyscy, a koniec końców zwiała połowa bo reszta sie zesrała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
25.04.2026, 13:22:50 via Wykop
  • 26
@TomdeX: bo wykopki nadal nie wymyślili, że to nie oddolny ruch pracowników tylko prywatny związek zawodowy chce ich przytulić za kilka milionów miesięcznie ze składek i robi imbę w mediach (a właściwie w jednym).
  • Odpowiedz
sirdam
sirdam
25.04.2026, 14:36:53 via Wykop
  • 36
Już widzę jak na zadupiach gdzie to jest jedyny sensowny pracodawca załoga strakuje....w dużych miastach gdzie jest alternatywa może tak.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
25.04.2026, 16:18:11 via Wykop
  • 8
@sirdam: na zadupiu minimalna to jest dużo kasy.
  • Odpowiedz
MagikTWD
MagikTWD
26.04.2026, 09:05:04 via Wykop
  • 1
@Aleale2: Ty zyjesz na zadupiu ze takie farmazony p--------z? Rozumiem ze ci z zadupia to maja za darmo wode, prad czy gaz?
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
25.04.2026, 14:20:19 via Wykop
  • 27
To jak tam ten dzisiejszy strajk? Zmalau? Urus?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ACM04
ACM04
ACM04
25.04.2026, 14:37:13 via Wykop
  • 12
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli:
Był.Najpierw byłem w Biedrze,zrobiłem zakupy,potem do Dino po inne rzeczy i tam pocałowałem drzwi.
Rozumiem ich więc nie protestowałem,tylko pojechałem, wróciłem o 13:57,poczekałem i wszedłem.
Czy w całej Polsce był nie wiem,ale u mnie na wiosce był.
  • Odpowiedz
lekarz_operator_kolonoskopu
lekarz_operator_kolonoskopu
25.04.2026, 14:40:13 via Wykop
  • 8
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: u mnie normalnie, godzina temu 10xNamysłów wjechał na promce i brykiet 2p@14,99 :P
  • Odpowiedz
Jednorenki_Bandyta
Jednorenki_Bandyta
25.04.2026, 12:59:39 via Wykop
  • 25
A ile było "ochów" i "achów" o tym sklepie na Wykopie, a tymczasem to zwykła januszerka.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
25.04.2026, 13:01:56 via Wykop
  • 15
@Jednorenki_Bandyta: bo to ostatni z polskich sklepow. w obecnych realiach ktore rzadzacy nam serwuja jest ciezko konkurowac z biedronka czy lidlem
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
25.04.2026, 14:42:47 via Wykop
  • 7
@jakub-dolega:
No właśnie niewiele ich, ale są.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
25.04.2026, 10:13:37 via Wykop
  • 23
U mnie w Dino nie strajkują, bo doskonale wiedzą, że to jedyne miejsce w promieniu 20 kilometrów gdzie możesz pracować legalnie, z pełną umową i na miejsce każdej z tych przemiłych Pań czeka 30 CV młodych i zdrowych dziewczyn.
Reszta to jakieś pseudo Januszexy na zleceniach i wypłatę pod stołem, głównie przy oborniku i rozbiorze kurczaków.
I nie, nie podoba mi się to, że płace są niskie, ale takie są realia Polski
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aigorkuglarz
aigorkuglarz
aigorkuglarz
25.04.2026, 13:34:35 via Wykop
  • 3
@Grtbooky: w---------j na Facebook trollu
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
25.04.2026, 15:33:37 via Wykop
  • 6
@Grtbooky:

wstawaj masz brudny ryj od spermy


Idź do okulisty, bo mylisz mnie ze swoją matką, to może być objaw ciężkiej choroby.
  • Odpowiedz
aigorkuglarz
aigorkuglarz
aigorkuglarz
25.04.2026, 09:49:33 via Wykop
  • 23
W niektórych miejscach Polski trzeba mieć wielkie plecy żeby się tam dostać do pracy i jest to dla babek jak wygrana w totolotka ponieważ lokalny Januszeks jest jeszcze gorszy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mietus-grzebidupa
mietus-grzebidupa
25.04.2026, 12:50:16 via Wykop
  • 33
@elo345: Fajnopolaczki Cię minusują, ale taka jest prawda. W wielu wsiach nie ma innej pracy niż Dino. Tym bardziej z taką pensją/umową.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
25.04.2026, 15:35:50 via Wykop
  • 16
Fajnopolaczki Cię minusują,


@mietus-grzebidupa: Dzieciaki, co na wsi byli jedynie przejazdem, a o realich życia w takich miejscach wiedzą tyle co zobaczą na tiktoku.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
25.04.2026, 18:13:49 via Wykop
  • 13
janusz oparł model biznesowy na pańszczyźnie i wyzysku pracowników, w miejscach gdzie nie ma innych opcji na zatrudnienie więc coś czuję, że nie za bardzo ten strajk wypalił xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pawloka1
pawloka1
pawloka1
25.04.2026, 20:45:30 via Wykop
  • 12
Model biznesowy polegający na lokalizowaniu sklepów w „totalnych dziurach” ma tę zaletę, że w takich miejscach brakuje pracy, więc łatwiej o tanią siłę roboczą. Jak zwolnią się ci to przyjdą następni i będą pracować za grosze, na tym to polega..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2372
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1961
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1774
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1713
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
1675
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #gielda
  • #handel
  • #biedronka
  • #meczennicydino
  • #polska
  • #januszebiznesu
  • #heheszki
  • #zakupy
  • #lidl
  • #biznes
  • #warszawa
  • #sklep
  • #piwo
  • #praca
  • #gpw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking