#gothic gra ktoś buildem pod łucznika ? Jakie wrażenia ? Bo nie wiem czy ryzykować pn na zreke

NathirMajster


Węgry też są naszymi przyjaciółmi a i tak kolaborowali najpierw z III Rzeszą a teraz z Rosją Putina xD
Problemem nie jest tutaj czego nie zrobiło KO, a co zrobił PatoPrezydent ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mikroblogger
od 12.08.2025
Rocznica
od 06.06.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking