Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IV_RP

IV_RP

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2208
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 2135
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 14
NathirMajster
NathirMajster
07.06.2026, 08:15:40
  • 0
#gothic gra ktoś buildem pod łucznika ? Jakie wrażenia ? Bo nie wiem czy ryzykować pn na zreke
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 07.06.2026, 09:33:56 via Wykop
  • 0
@NathirMajster: @Pwner mało bryłek jest dostępnych, bo kupcy mało mają, a strzały są po 2 bryłki, może być ciężko łukiem grać.
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
07.06.2026, 08:57:09
  • 1
Wiecie czym się różni remake od oryginału? W tym, że w oryginale na mod automatycznie otwierający skrzynki czekaliśmy jakieś 20 lat, a w przypadku remaku jeden dzień. I w sumie to wina twórców, że takich mechanizm wymyślili

Item Locator też już jest, więc jeszcze chwila i otrzymamy "przepisane" pozostałe Uniony
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 07.06.2026, 09:32:56 via Wykop
  • 4
Naucz sie otwierania zamków i nie potrzebujesz żadnego moda... najlepiej jakby gra się przechodziła sama :D


@Cenwargh: naucz się otwierania 10 minut skrzyni w której jest p--o, talerze i kubek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ponczkizcukrem
Ponczkizcukrem
Ponczkizcukrem
07.06.2026, 09:26:06
  • 0
Moze i otwieranie zamków jest skomplikowane i zeby było łatwiejsze trzeba wydać PN i bryłki na naukę, ale za to w skrzyniach nic nie ma. No serio o------m wszystkie pokoje magnatów i wieze i oprócz mikstur to tam nic pożytecznego nie ma. Oprócz śmieci jakis których i tak nie sprzedam bo handlarze nie maja bryłek albo dają mi 0
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 07.06.2026, 09:31:50 via Wykop
  • 0
@Ponczkizcukrem: to dokładnie jak w oryginale.
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 07.06.2026, 09:31:31
  • 14
Jest miecz dla użytkowników #przegryw.

#gothic
IV_RP - Jest miecz dla użytkowników #przegryw.

#gothic

źródło: chlopski

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
07.06.2026, 09:35:04 via Wykop
  • 2
@IV_RP: oskarkowy miecz obr. sieczne 1000
  • Odpowiedz
Marian_Pe
Marian_Pe
07.06.2026, 09:39:09 via Wykop
  • 2
@IV_RP: pewnie małe obrażenia
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
05.06.2026, 19:12:06
  • 8
Ale tak na serio, to po oglądaniu filmów na tę chwilę najbardziej do gry zniechęca mnie głos Bezimiennego. xD

Nie wiem jak oni mogli nie podumać, że Mikołajczak jest już za stary. Tyle osób narzeka na jego głos to oni podczas sesji nagraniowych nie widzieli, a raczej nie słyszeli, że coś jest nie tak? Naprawdę nie mogli zaprosić Mikołajczaka na jakieś próbne nagrania i stwierdzić, czy się nadaje czy nie? No chyba,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 05.06.2026, 19:45:29 via Wykop
  • 0
@maciorqa: podobno każdy wiedział, że nagrania są beznadziejne, ale ktoś z góry powiedział, że dla celów marketingowych ma być bezwzględnie Mikołajczak.
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 06.06.2026, 19:51:27 via Wykop
  • 0
@maciorqa: wiarygodny znajomy ma znajomego, który pracował przy nagraniach dubbingu i mu powiedział.
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 05.06.2026, 17:52:45
  • 7
Mod na oryginalny dubbing bezimiennego potrzebny na już. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ark00
Ark00
Ark00
05.06.2026, 17:57:23 via Wykop
  • 0
@IV_RP: niedługo wyjdzie pewnie gothic remake mod do oryginalnego gothica i wszystko będzie w porządku
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 05.06.2026, 17:46:51
  • 4
Kto przesłuchał te nagrania Mikołajczaka i puścił to do gry? XD
Przecież tak się grać nie da.

#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
05.06.2026, 17:47:39 via Wypiek
  • 0
@IV_RP Rysław
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
05.06.2026, 17:49:36 via Wykop
  • 5
@IV_RP: ale co mieli zrobić, jak to sytuacja beznadziejna? Mikołajczak od lat tak c-----o dubbinguje. Jakby go zmienili to by było zesranie, że to nie to samo, że to herezja xD
  • Odpowiedz
zapomnialem_hasla_do_konta
zapomnialem_hasla_do_konta
zapomnialem_hasla_do_konta
05.06.2026, 17:42:01
  • 5
Głos Beziego to z generatora AI jest?

#gothic #gothicremake
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 05.06.2026, 17:44:58 via Wykop
  • 0
@marv0oo: to jest wytłumaczenie dla beznadziejnego dubbingu? Jak nie dawał rady na nagraniach, to mogli wziąć innego aktora.
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 09.05.2026, 18:14:06
  • 10
Najbardziej znienawidzonym przeze mnie momentem wesela czy innych dużych imprez jest chwila, gdy orkiestra puści nasz znany, polski przebój zespołu Big C-c "Facet to świnia". To co się dzieje wtedy z kobietami potrafi przekroczyć ludzkie pojęcie. Odpala się w nich jakaś zwierzęca feministyczna natura i parkiet nie różni się za bardzo od wybiegu. Paluchy wskazujące niczym świdry niemal wbijają się w klatki, czoła, buzie i inne części ciała swoich partnerów oraz rzucają
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 09.05.2026, 18:16:45 via Wykop
  • 4
@IV_RP:
Wiem, że odpowiadam na pastę, ale większy cringe to gdy orgiersfra zaczyna grać "windę do nieba"... 😵‍💫
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 09.05.2026, 18:29:20 via Wykop
  • 0
@Pshybysz:
Ja w---------m jak najszybciej. A już na pewno przed północą... Te oczepiny. Nie wiem jak u was, ale tutaj na południu, też są takie w wersji, że kawalerów zapraszają do tych wygłupów, i kurde to jest żenada w c--j jak wyciągają 35 łatka do grona 18-22latkow. To tak jakby dostać mokrą scierką w mordę... Dlatego na weselach zasada prosta: życzenia, koperty, kolacja, ciastko i do domu...
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
19.04.2026, 18:41:13
  • 5
#kiszak #gothic

Czy #arkadikuss wiedzial o faktycznym stanie dziejow khorinis? Nie wiem, chociaż sie domyślam.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 20.04.2026, 11:48:07 via Wykop
  • 0
@Vezz: jak nie wiedział, to jest debilem, że firmował żebranie na Patronite swoim głosem i pseudonimem (bo się przedstawiał zawsze), przy projekcie który realnie nie istniał.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
01.03.2026, 11:01:21
  • 176
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 01.03.2026, 15:34:04 via Wykop
  • 1
@CzeczenCzeczenski: w tym opresyjnym dla kobiet Iranie, kobieta była wiceprezydentem przed USA. XD
  • Odpowiedz
banzi
banzi
01.03.2026, 12:41:03
  • 341
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 01.03.2026, 15:31:57 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
01.03.2026, 13:03:58
  • 188
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 01.03.2026, 15:29:26 via Wykop
  • 0
@Warcomx: ale co? Przecież akurat napisał jak jest, bez własnego komentarza.
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
28.02.2026, 13:06:29
  • 540
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 28.02.2026, 18:06:08 via Wykop
  • 1
Arabia Saudyjska i ZEA


@Hazzy90: oni są po stronie USA, bo nienawidzą szyitów bardziej niż Izraela.
  • Odpowiedz
PixelNomad
PixelNomad
28.02.2026, 10:11:01
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 28.02.2026, 13:02:23 via Wykop
  • 1
Węgry też są naszymi przyjaciółmi a i tak kolaborowali najpierw z III Rzeszą a teraz z Rosją Putina xD


@NaczelnyWoody: kolaborujące z III Rzeszą Węgry zrobiły dla nas więcej niż nasi sojusznicy, po za tym Węgry miały dobre powody, żeby wybrać stronę III Rzeszy - Traktat w Trianon był olbrzymią niesprawiedliwością.
  • Odpowiedz
silnikAtrakcyjny
silnikAtrakcyjny
28.02.2026, 11:22:53
  • 254
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 28.02.2026, 12:59:17 via Wykop
  • 1
chińczyków


@silnikAtrakcyjny: a od kiedy Polska ma jakieś złe relacje z Chinami?
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
16.02.2026, 08:43:03
  • 148
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 16.02.2026, 13:40:05 via Wykop
  • 0
@greedy_critic: obserwujesz Polską politykę od wczoraj? Przecież to oczywiste, że KO sama przepchnie tę ustawę, ale na rok przed wyborami, żeby wmawiać ludziom, że to OD NICH DOSTALI obniżki.
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 17.02.2026, 01:26:09 via Wykop
  • 0
Problemem nie jest tutaj czego nie zrobiło KO, a co zrobił PatoPrezydent ( ͡º ͜ʖ͡º)


@greedy_critic: i co zrobił Prezydent? Dał ustawę która obniży ceny energii, a koalicja mrozi, żeby sobie wprowadzić jak im będzie pasować, a nie żeby Prezydent spełnił swoją obietnicę - klasyczna Polska polityka, a nie whataboutism, przecież tak będzie.
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
16.02.2026, 11:28:02
  • 462
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 16.02.2026, 13:38:22 via Wykop
  • 0
@JAn2: aż tak dobrze pamiętasz o czym mówili w Republice w 2020 roku?
  • Odpowiedz
radkoski
radkoski
16.02.2026, 07:33:14
  • 193
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 16.02.2026, 13:37:05 via Wykop
  • 0
@radkoski: a to nie chodzi o to, że nie mają problemu z samym programem, a z częścią jego warunków?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Darek Matecki

  • kaczysta oświecony

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 12.08.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 06.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking