Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

584

Nie żyje Andrzej Olechowski

Nie żyje Andrzej Olechowski

Nie żyje Andrzej Olechowski. Były minister finansów i były minister spraw zagranicznych, współzałożyciel Platformy Obywatelskiej. Miał 78 lat.

Czarnoksieznik
Czarnoksieznik
z
tvp.info
dodany: 25.04.2026, 10:57:47
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (123)

najlepsze

sajmonm
sajmonm
25.04.2026, 11:54:29 via Android
  • 350
Pamiętam jak podczas wywiadu w TVN powiedział Pieńkowskiej otwartym tekstem, że program Platformy "3x15" to było takie "baju baju dla frajerów", i od początku nie mieli zamiaru tego realizować. Myślałem że będą karetkę wzywać na żywo na wizji do niej, jeszcze ona sama próbowała go tłumaczyć że pewnie się pomylił xD

#klamstwatuska #koalicjaobywatelska #platformaobywatelska
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TupacSzakur
TupacSzakur
25.04.2026, 12:02:43 via Wypiek
  • 168
@sajmonm jeszcze mówił, że próba zorganizowana przez Platformę referendum w 2004 roku to były tylko ćwiczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sajmonm
sajmonm
25.04.2026, 12:25:47 via Android
  • 164
@TupacSzakur: o to, to dokładnie! Chyba mówił ze chcieli sprawdzić lojalność i oddanie partii samych dołów i najmłodszych działaczy?
Co muszą myśleć o szarym plebsie, skoro o swoich działaczach mają takie zdanie? Dla nich jesteśmy tylko biomasą...
I pomyśleć, że są ludzie co za jednych czy drugich są gotów sobie skakać do oczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dziacha
dziacha
dziacha
25.04.2026, 11:10:08 via Wykop
  • 177
Kolejni umierają, a raportu z likwidacji WSI wciąż nie odtajniono.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

emerytowany_emeryt
emerytowany_emeryt
25.04.2026, 19:46:53 via Wykop
  • 17
@dziacha: tego raportu co zimny lech zakazał publikować? też jestem ciekawy co tam na TW Balbinę znaleźli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
shaa-dy
shaa-dy
shaa-dy
25.04.2026, 20:59:20 via Wykop
  • 3
@emerytowany_emeryt: zaciekawiłeś mnie, czy mógłbyś sprecyzować ?
  • Odpowiedz
maxPL
maxPL
25.04.2026, 14:11:16 via Wykop
  • 162
Został odsunięty chyba po tym jak przyznał, ze KLD protoplasta PO został założony za kasę z Niemiec przywożona w reklamówkach. https://www.fakt.pl/polityka/niemcy-oplacali-partie-tuska-byly-torby-z-pieniedzmi/jw533k6
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
25.04.2026, 15:05:40 via Android
  • 56
@maxPL: o ty parszywy faszysto - putinisto ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jan_Nowak
Jan_Nowak
Jan_Nowak
25.04.2026, 17:27:57 via Wykop
  • 40
@maxPL: Później już się nauczyli i nie wozili w reklamówkach tylko rozdawali dmuchane stanowiska w radzie europy :)
  • Odpowiedz

zdzisiu196
zdzisiu196
25.04.2026, 11:20:09 via Wykop
  • 101
Z trzech założycieli PO został tylko jeden Donald Tusk.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kinlej
kinlej
kinlej
25.04.2026, 11:53:29 via Wykop
  • 84
@zdzisiu196: Szybko ich wywalił żeby mu nie zagrażali
  • Odpowiedz
Bulgo
Bulgo
25.04.2026, 15:24:44 via Wykop
  • 20
@zdzisiu196: wolałbym, żeby kolejność była inna.
  • Odpowiedz
debiec
debiec
25.04.2026, 11:51:05 via Wykop
  • 81
Agentura powoli się wykrusza bo lata lecą. Mimo to jeszcze sporo jest jej na wiejskiej, w świecie mediów, biznesu i wielu innych dziedzinach.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
25.04.2026, 13:43:00 via Wykop
  • 69
Agentura powoli się wykrusza bo lata lecą.


@debiec: Ale agentura ma dzieci, kolegów i nowy narybek. Nie martw się, polsza nie będzie suwerenna.
  • Odpowiedz
krzysztof2033
krzysztof2033
26.04.2026, 07:22:59 via Wykop
  • 7
@debiec: nie martw się Niemcy mają już młody narybek chociażby trzaskowskiego, upośledzeni umysłowo Polacy dalej będą mogli głosować na popis
  • Odpowiedz
UznanyEkspert
UznanyEkspert
25.04.2026, 16:45:08 via Wykop
  • 63
Przynajmniej dobrze żył całe życie przy korycie bezstresowo. Nie to co normalny obywatel.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xaviivax
xaviivax
25.04.2026, 12:14:54 via Wykop
  • 61
Co by o nim nie mówić, to na pewno człowiek wielu talentów: minister, agent, doręczyciel. Umiał przejąć transformację ustrojową.
xaviivax - Co by o nim nie mówić, to na pewno człowiek wielu talentów: minister, agen...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pirat_Barnaba
Pirat_Barnaba
25.04.2026, 14:31:33 via Wykop
  • 44
@xaviivax: W 89 miał 42 lata. Na dzisiejsze standardy wyglądana 62.
  • Odpowiedz
lekarz_operator_kolonoskopu
lekarz_operator_kolonoskopu
25.04.2026, 14:35:47 via Wykop
  • 23
@xaviivax: prawie jak Pijanowski ;]
Ten wąs niekednym biurem trząsł.
  • Odpowiedz
Sidkwa
Sidkwa
25.04.2026, 13:05:05 via Wykop
  • 48
Współtwórca imperium zła PO dziś znanego jako KO.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ruut
ruut
25.04.2026, 19:32:35 via Wykop
  • -11
@Sidkwa: xddd
  • Odpowiedz
retzev
retzev
25.04.2026, 16:28:00 via Android
  • 36
O zmarłych dobrze albo wcale. No to wcale.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kanusz_Morwin_Jikke
Kanusz_Morwin_Jikke
25.04.2026, 16:32:00 via Wykop
  • 4
@retzev: A.H. kochał zwierzęta.
  • Odpowiedz
brajanusz84
brajanusz84
25.04.2026, 19:12:24 via Wykop
  • 11
@retzev: o zmarłych prawdę albo wcale
  • Odpowiedz

paczajki
paczajki
paczajki
25.04.2026, 20:47:58 via Wykop
  • 29
Świetny był to wywiad, nie zapomnę go nigdy. Baba miała jaja w TVN.
https://www.youtube.com/watch?v=dZQjhe5ZJ-U
paczajki - Świetny był to wywiad, nie zapomnę go nigdy. Baba miała jaja w TVN.
https:...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
26.04.2026, 00:57:04 via Wykop
  • 7
Baba miała jaja w TVN.


@paczajki: Jolanta Pieńkowska
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4230
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3157
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3083
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2648
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2357
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking