Aktywne Wpisy
kankes +94
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: p0lka
Pobierz
InnyWymiar90 +74





źródło: Bez tytułu
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@Wujek_McKwacz: czyli zapłacisz 800-900 zł podatku. Chyba, że mocno dużo więcej zarabiasz na rynku to wtedy zaczyna się to opłacać. Kupujesz jakieś "pewniaczki" co urosną o ogromne % i wtedy to może mieć sens.
Owszem, jeśli będziesz cały czas na stracie, to wtedy rzeczywiście
@vladi_putin: dlatego w cudzysłowiu to jest.
@mk321: to nowa oferta MF OKI https://www.money.pl/gospodarka/nie-zmiana-a-korekta-podatku-belki-w-koncu-znamy-szczegoly-7185941148523264a.html
Ech znowu jakieś ZUSy, OFE, filary, IKE, IKZE... Czemu nie usuną po prostu tej belki. Na wszystkim państwo musi położyć łapę i nawet jak w teorii konto nie jest u nich, to jest trzeba przez państwo i każdy broker będzie musiał się dostosowywać. Czemu nie upraszczają tylko jeszcze bardziej komplikują :/