Aktywne Wpisy

lubie-sernik +177
źródło: 1000056240
Pobierz
scarecrov +52
Wołam plusujących poniższy wpis
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
źródło: image
Pobierz




Moja dziewczyna regularnie wraca z pracy z dużymi emocjami, które wylewa na mnie. Przykład z dzisiaj: od otworzenia drzwi zaczyna podniesionym głosem, właściwie krzykiem opowiadać o jakiejś sytuacji z pracy. Strasznie męczą mnie te wybuchy bo po skończonej pracy chce odpocząć i spędzić czas spokojnie bez nadmiernych emocji i krzyku. Jednocześnie wiem że ona potrzebuje tego “wylania się”. Jak to pogodzić? Totalnie nie radzę sobie z tymi momentami bo krzyk i podniesiony głos włącza we mnie mechanizm obronny w którym się izoluje z tej rozmowy i nie chce jej kontynuować co z kolei ją doprowadza do płaczu bo znowu mam w------e i jej nie słucham.
#zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
Co Ci ten mireczek zrobił że na taką minę go wysyłasz :D
@mirko_anonim:
Po prostu z nią pogadaj. Powiedz że chciałbyś żeby Ci opowiadała o swoim dniu i mogła się wyżalić ze wszystkiego, ale podniesiony głos przeszkadza w komunikacji.
W rozładowaniu złych emocji z pracy bardzo pomaga wysiłek fizyczny. Może zaproponuj jej wspólną siłownię? Kup jej bieżnie lub trenażer do roweru jeśli masz miejsce w mieszkaniu.
Moja najlepsza z małżonek gdy jest w-------a po pracy, to od razu jedzie na basen.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
@mirko_anonim:
1. wprowadzasz zakaz mówienia do ciebie krzykiem. jeśli się zapomni to ją upominasz. jeśli ma to w dupie to wypad. to jest podstawa niepatologicznego związku.
2. wprowadzasz zakaz narzekania od razu po przyjściu z pracy. najpierw czas na czułości i pozytywne sprawy. słuchanie narzekania możecie zostawić na czas obierania ziemniaków czy coś.
3. musisz dać jej do zrozumienia że tworzy zbyt dużo negatywnej energii ( ͡° ͜ʖ ͡°