Wpis z mikrobloga

ZazdroszczΔ™ wam ΕΌe jesteΕ›cie w stanie piΔ‡ te napoje zero πŸ˜” ja tych sΕ‚odzikΓ³w nie jestem w stanie zdzierΕΌyΔ‡, zostaje po nich na podniebieniu paskudny, mdΕ‚y posmak ktΓ³rego nie mogΔ™ siΔ™ pozbyΔ‡ przez wiele godzin. A co gorsza te napoje bez cukru sΔ… o wiele sΕ‚odsze niΕΌ odpowiedniki z cukrem.

#zdrowie #kuchnia
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alzena: a co mam pić jak ja mam po 1000 kalorii deficytu dziennie to pije energetyki zero żeby nie pasc na ryj( ͑° ʖ̯ ͑°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Damianowski nie odchudzam sie xD ja przez wiΔ™kszoΕ›Δ‡ czasu nie pijΔ™ niczego sΕ‚odkiego ale raz na jakiΕ› czas, gΕ‚Γ³wnie przed okresem, kupiΔ™ sobie colΔ™ bo mam ochotΔ™. MyΕ›lΔ™ ΕΌe od tego nawet w dΕ‚ugiej perspektywie nic mi nie bΔ™dzie xD
  • Odpowiedz
@Alzena: DziΕ› patrzΔ™ na butelkΔ™ Pepsi (zwykΕ‚a niebieska, nie max) a tam podejrzanie maΕ‚o kalorii. Czytam skΕ‚ad i oczywiΕ›cie jest cukier ale rΓ³wnieΕΌ acesfulam i sukraloza. 70 kcal / 250 ml.
  • Odpowiedz
@Alzena: zazdroΕ›cisz im psucia sobie zdrowia?
w ogΓ³le hitem jest przekonanie ludu, ΕΌe ten syf jest zdrowszy od cukru, ale dobrze, niech chlejΔ… litrami, nawet powiem im: na zdrowie!
  • Odpowiedz
Te napoje pokroju Monstera Zero są obrzydliwie słodkie, to fakt ale Cola, Lipton lemon/green zero to są kozaki, rozchodzi się tu o kalorie, picie tego z cukrem ma zazwyczaj +- 40kcal na 100ml, masz 250kcal z jednej butelki to jest zajebiscie dużo, w porównaniu do napoi zero ~ 3 kcal /100ml, też byłem fanem cukru i mówiłem wszystkim że jak to można pić, dopóki przez różową nie zaczalem sobie kupować piciek zero,
  • Odpowiedz
@Alzena mam dokładnie to samo. Jak już zmuszę się do wypicia czegoś zero to musze to przepić czymkolwiek żeby się pozbyć tego ohydnego posmaku. Nie wiem, może kwestia przyzwyczajenia jak niektórzy mówią że im smakuje - ja nie jestem w stanie się na to przestawić.
  • Odpowiedz
@Alzena: To jest tylko kwestia przyzwyczajenia, serio. Wypij sobie 4pak colki zero to potem będziesz miała problem z wypiciem szklanki coli z cukrem, nie będzie smakować xD I na odwrót to samo
  • Odpowiedz
@Alzena: TeΕΌ mam ten posmak. Jest teraz duΕΌo napojΓ³w z obniΕΌonym cukrem, zawsze po tych z dodatkiem sΕ‚odzika mam po chwili niesmak. Moim zdaniem to jest najgorsze, uszczΔ™Ε›liwianie na siΕ‚Δ™. Jak chcΔ™ bez cukru to pijΔ™ wodΔ™.
  • Odpowiedz
mam to samo. Ostatnio jak niechcΔ…cy kupiΕ‚em cole zero to wylalem to dziadostwo wpizdziec


@TheOneWhoKnocks: Kiedyś jak pracowałem na stacji paliw znanej polskiej firmy, to weszły na rynek nowe energetyki i odgórnie kazali nam je polecać (wciskać) klientom
Druga w nocy, na stacjΔ™ zajeΕΌdza goΕ›Δ‡ okoΕ‚o 50 lat
PΕ‚aci za paliwo
A kumpel
  • Odpowiedz