Wpis z mikrobloga

ZazdroszczΔ™ wam ΕΌe jesteΕ›cie w stanie piΔ‡ te napoje zero πŸ˜” ja tych sΕ‚odzikΓ³w nie jestem w stanie zdzierΕΌyΔ‡, zostaje po nich na podniebieniu paskudny, mdΕ‚y posmak ktΓ³rego nie mogΔ™ siΔ™ pozbyΔ‡ przez wiele godzin. A co gorsza te napoje bez cukru sΔ… o wiele sΕ‚odsze niΕΌ odpowiedniki z cukrem.

#zdrowie #kuchnia
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alzena: To zaleΕΌy jakie pijesz. Oryginalna cola zero jest okropna i faktycznie pozostawia posmak. JakiΕ› czas temu w Lidlu pojawiΕ‚y siΔ™ takie syropy zero (malina i pomaraΕ„cza), one sΔ… pozbawione tego efektu.
Podobnie jak biedronkowa cola original intense zero. Chyba ΕΌe wypijesz na hejnaΕ‚ 1,5l to wtedy teΕΌ trochΔ™.
  • Odpowiedz
  • 0
@kamilspl BoΕΌe, prΓ³bowaΕ‚am tego pomaraΕ„czowego i miaΕ‚am duΕΌe oczekiwania bo uwielbiam smak pomaraΕ„czowy - okropne 😣 ten sam efekt nalotu i mdΕ‚ego zasΕ‚odzenia.
  • Odpowiedz
  • 4
@swango sukraloza dramat - to jest chyba w tych jogurtach High Protein z Lidla, przesΕ‚odzone , mdΕ‚e + efekt nalotu na podniebieniu. Aspartamem cola zero jest sΕ‚odzona - dokΕ‚adnie ten sam efekt. Glikozydy stewiowe nie mam pojΔ™cia - jakiΕ› przykΕ‚ad produktu w ktΓ³rym to jest?
  • Odpowiedz
  • 0
@Alzena glikozydy stewiolowe sΔ… bardzo czΔ™sto w sΕ‚odkich piwach bezalkoholowych, majΔ… jakieΕ› kalorie wiΔ™c to nie do koΕ„ca zero.
  • Odpowiedz
@Rozklapciocha ja mam to samo co OP.
Slodziki zostawiajΔ… posmak plastiku, napΓ³j zero rozpoznam juΕΌ po zapachu.

Jedyny który mi nie przeszkadza to biały monster zero, z tym że on jest za słodki więc i tak się pić nie da.
  • Odpowiedz
@Alzena: Ciekawe w sumie. Nie mam czegoΕ› takiego, ale zwykΕ‚ego napoju "z cukrem" nie piΕ‚em juΕΌ dawno i szczerze powiedziawszy kiedy tylko biorΔ™ Ε‚yka to czujΔ™ caΕ‚Δ… prawdziwΔ… sΕ‚odycz, ktΓ³ra jet wrΔ™cz obleΕ›na. colka zero za to wchodzi jak zΕ‚oto
  • Odpowiedz
@Alzena: słodziki są nieironicznie obrzydliwe, a picie napojów typu cola zero czy innych napojów tego typu to cope. Pamiętam jak niedługo po wprowadzeniu podatku cukrowego tymbark zaczął eksperymentować z sukralozą, takiego obrzydlistwa jeszcze nigdy wcześniej nie było dane mi próbować, jednak teraz do składu wrócił cukier i nie smakuje jak totalny ściek
  • Odpowiedz
@Alzena: Polecam nie piΔ‡ kilka dni w ogΓ³le napojΓ³w sΕ‚odzonych. Nie bΔ™dziesz mieΔ‡ pΓ³ΕΊniej ochoty, dopΓ³ki znΓ³w siΔ™ nie napijesz colki. A ile kg spadnie ( Ν‘ΒΊ ΝœΚ–Ν‘ΒΊ)
  • Odpowiedz
  • 1
@xionacz A dla mnie wszystko co ma sΕ‚odzik jest o wiele za sΕ‚odkie, ale przede wszystkim jest totalnie mdΕ‚e xD No a jakiekolwiek napoje typu monster czy redbull totalnie dla mnie odpadajΔ… bo nie pijΔ™ EnergetykΓ³w xD
  • Odpowiedz
@Alzena: Ja pijΔ™ od +/- 4 lat jedynie zero i nie mam ΕΌadnego posmaku, ale z tego co pamiΔ™tam jak piΕ‚em cole z cukrem i potem prΓ³bowaΕ‚em zero to faktycznie byΕ‚a taka dΔ™tka w gΔ™bie. Obecnie wchodzi to jak woda i zupeΕ‚nie nie czujΔ™ ΕΌadnych efektΓ³w ubocznych
  • Odpowiedz