Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ukończyłam kierunek z zakresu #stem (#biologia) na UW, ale moje losy jakoś tak się potoczyły, że spędziłam lata na wolontariacie i w naukowych nonprofitach, gdzie w przeciągu ostatnich 10 lat od zakończenia studiów magisterskich zarobiłam niewiele przy dużym nakładzie pracy. Zdobyłam ciekawe doświadczenie i poczucie, że zrobiłam wiele dobrego, ale nachodzą mnie często czarne myśli, że zmarnowałam sobie życie, nie idąc na #medycyna, #psychologia (w kierunku #psychoterapia), w #it, czy zakładając #startup w łatwej do zmonetyzowania niszy, dzięki czemu miałabym świetne zarobki i możliwość zdalnej pracy.

Jak w moim wieku, z aktualnym wykształceniem i doświadczeniem mogłabym się przebranżowić, i/lub na jakie stanowiska aplikować (z dokształceniem lub bez), aby nie popełnić więcej błędów i zmaksymalizować swoje szanse na lekką, ciekawą, zdalną, i jak najlepiej płatną pracę? Plusem może być u mnie dość wysokie IQ i biegła znajomość angielskiego. Może coś związanego z #ai lub #mba #consulting?

Będę bardzo wdzięczna za przydatne porady i komentarze!

#pytanie #praca #pracbaza #nauka #finanse #sztucznainteligencja #konsulting


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ukończyłam kierunek z zakresu #STEM (#biologi...

źródło: shutterstock-446688511

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 1
zaradny-racjonalista-99: Jakie iq? Bo do 120 (1/11) to ciężko może być, szczególnie jak już jesteś starsza i mózg słabszy.

Najlepiej 125 lub więcej (1/22) i wtedy można rozmawiać. Nie wiem po co piszesz o wykształceniu skoro chcesz się przebranżowić.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
  • Odpowiedz
@mirko_anonim może jakiś konsulting z zakresu biologii w domenie AI. Bardzo fajna ścieżka ale dość egzotyczna i ciężko się wbić. Do vanilla AI będzie ciężko bez mastera z matematyki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Plusem może być u mnie dość wysokie IQ

Szkoda, że nie pomogło ci wpaść na to, żeby szukając porady zawodowej napisać coś więcej niż to, że masz 'ciekawe doświadczenie' XD

lekką, ciekawą, zdalną, i jak najlepiej
  • Odpowiedz