Wpis z mikrobloga

KONIEC Z TYM,
Wpadlem dzis do Lidla, i juz przygotowany z nozem zeby sprawdzic stan swiezego avokado ktore kupuje zeby zjesc odrazu na drugi dzien,
I sobie kroje i sprawdzam i na 10 sztuk 4 byly stare i zgnile, czyli bym zmarnowal £4, hahaha takiego, i odlozylem na bok te przekrojone zeby inni sie nie nadziali na mine,
Przynioslem se noz i sprawdzalem a baba co wyklada towar z morda do mnie ze mam teraz te przekrojone (zgnite) zabrac i zaplacic,
NO chyba cie suty swedza tepa dzido,
Juz w kilku ostatnich tygodniach zmarnowalem po kilka £ na wasze zgnite popsute avocado,bo wam zaufalem.
SAma se to jedz, Zgnilizne,
JAkos ogorki,pomidory,cebula moze byc swieza a avokado czarne w srodku i jakies plamy,paski wewnatrze od zgnilizny,
Juz sie wiecej nie nabiore,

#uk #gotujzwykopem #gotowanie #gotowanietomojapasja #kuchnia #zdrowie #przemyslenia #takaprawda #oswiadczenie #zalesie #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #chadowezycie #zdroweodzywianie #zdrowazywnosc #mirkokoksy #emigracja #oszukujo #cebuladeals #anglia #lidl
adamsowaanon - KONIEC Z TYM, 
Wpadlem dzis do Lidla, i juz przygotowany z nozem zeby ...

źródło: gettyimages-1321264167-612x612

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: Lidl na wyspach (owoce i warzywa zwłaszcza), to jakieś nieporozumienie od dłuższego czasu. Kompletnie przemrożone są i stąd to gnicie. Zwłaszcza winogrona, truskawki, maliny. Masakra
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: to jeszcze nic, do mnie się rzucała jakąś baba jak przyniosłem do Lidla mikrofalówkę i zacząłem odgrzewać dania gotowe bo chciałem sprawdzić jak smakują zanim kupię!
  • Odpowiedz
to jeszcze nic, do mnie się rzucała jakąś baba jak przyniosłem do Lidla mikrofalówkę i zacząłem odgrzewać dania gotowe bo chciałem sprawdzić jak smakują zanim kupię!


@suluf: o to to.

Kolejna oszczędność to powiedz że jesteś kierowcą z dostawą i czy możesz iść do toalety dla personelu, zawsze to zaoszczędzone na papierze toaletowym, zanim sprawdzą że ty to nie kierowca to cię już nie będzie xddd
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Szczerze, jeszcze absolutnie nigdy nie widziałem tak zgniłego avocado. W Polsce jak kupujesz na przykład te w siatkach po 4-5 sztuk to co najwyżej może będziesz miał pół zaczynającego się psuć.
  • Odpowiedz