Wpis z mikrobloga

@Hadolf_Itler

top argument sam byłeś dzieckiem i darłeś ryja

no ale k---a już nie jesteśmy xD


Dzieci płaczą, starzy wolno chodzą, grubi zajmują więcej miejsca, chorzy częściej korzystają z toalet, brzydcy psują widoki. Na Ciebie też coś się znajdzie.
  • Odpowiedz
@ytong to pewnie jakiś polski hydraulik wyprowadzał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) nie no wiadomo, ale ja osobiście byłem w szoku, że ludzie w Hiszpanii czy Włoszech biorą z mieszkań butelki z wodą i polewają osikane murki i hydranty. W Polsce nigdy tego nie widziałem
  • Odpowiedz
@derek1:

1

polecam wyciągnąć łokieć na ile się da wygodnie do przodu / na ukos. Nagle wszyscy mają olśnienie metr przed tobą, że inni też tu chodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wariner: W sumie to dość ciekawe. Ja zawsze starannie dotykam jedynie tego pieczywa, owocu, warzywa, które chce wziąć, nie dotykając innych i uważam, że to zachowanie ma większy wkład w dobro wspólne niż zużywanie na każdą bułkę jednorazowej zrywki tworząc masę niepotrzebnych śmieci. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłyby szczypce.
  • Odpowiedz
@mentari: co ty p--------z XD byłeś kiedykolwiek za granicą? Siedz tam w swoim k--------u i przestań takie głupoty opowiadać. Za granicą to trzeba patrzeć pod nogi, żeby nie wejść w g---o.
  • Odpowiedz
Powinny być takie szafki jak kiedyś widziałem gdzieś, że szczypce tylko wchodzą


@HuopWsiowy: to i tak by wpychali łapska bo przecież trzeba pomacać czy świeża
  • Odpowiedz
  • 10
@drobne_na_taryfe a to też słuszna uwaga, że krzyczące dziecko w restauracji ble, ale już pijana grupka znajomych, gadająca na głos, że cała restauracja czy knajpa słyszy - w porządku. Osobiście się częściej spotykałam z taką grupką znajomych, którzy po prostu sobie siedzieli przy piwku w barze czy restauracji i gadali tak głośno (często przeklinając), że ja nie byłam w stanie porozmawiać ze swoimi znajomymi :/

@PiesStoiPodDrzwiami pewnie zrobią w momencie
  • Odpowiedz
Nigdy nie widziałem żeby ktoś dotknął bułki ręką, a potem odłożył i wziął inną.


@Czysto: ja widziałem niezliczone ilości razy, widziałem babę która mieszała bułami jak w betoniarce, janusza co drapał się po jajach i potem macał bułki
  • Odpowiedz
@mentari: potrafię przygłupie



@Wariner nie sprzątanie gówien po psie Taki @Szpaqowsky się zesrau o kompleksy, a fakty są takie, że za granicą ludzie nawet siki psie polewają wodą z butelki, a w p0lsce ciężko g---o z chodnika podnieść, nie mówiąc o trawniku
  • Odpowiedz