Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że tylu ludzi w IT spędza urlop dosłownie siedząc w domu i grając w gry? xD w sensie, niech każdy żyje jak chce, ale ja jak już mam ten urlop to wykorzystuje go po to by się wyrwać z domu i od kompa zupełnie. A już na pewno przy bezpłatnym urlopie na B2B, jak mam cały dzień piwniczyć to już wolę pracować i zarabiać. Abstrakcją jest dla mnie, że ludziom się tak chce #programista15k #pracait #pracbaza #podroze #gry
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawalerka15k: Jak to jest, że są osoby, które dają j-----e o to jak kto spędza wolny czas. Jak ktoś ma życzenie grać cały dzień w gry to niech gra w gry, ktoś chce iść na grzyby? Droga wolna, tam jest las. Abstrakcją jest dla mnie, że ludziom chce się tak p-----------ć do innych.
  • Odpowiedz
@kawalerka15k: czyli zobaczyłeś 3 osoby, które Ci powiedziały, że tak spędzają urlop, więc sobie ekstrapolowałeś to na ogół XD

A pomijam to, że ktoś Ci mógł na o-------l powiedzieć, że będzie grał w grę - sam tak czasami mówiłem, niby w żartach, jak nie chciało mi się zwierzać z planów ludziom w pracy
  • Odpowiedz
  • 0
@slawek887:

pomijam to, że ktoś Ci mógł na #!$%@? powiedzieć, że będzie grał w grę - sam tak czasami mówiłem, niby w żartach, jak nie chciało mi się zwierzać z planów ludziom w pracy


Może to prawda. Inb4 ja sam z siebie nie wypytuję
  • Odpowiedz
  • 1
@Horvath: to jak jednostka spędza czas wolny to whatever. Niech każdy robi jak chce. Po prostu się zastanawiam czy ja jestem z takiej gliny by wytrwać w IT, nie ma bata bym był lepszy od ludzi, którym niestraszne siedzenie przy kompie przez cały urlop
  • Odpowiedz
@kawalerka15k: Czasem odpoczynek jest ważny w życiu. Poza tym jak ktoś nie ma partnerki, to gdzie ma lecieć na wakacje? Nad morze rozbić sobie parawan dla jednej osoby, czy samotnie chodzić po górach. Jest jeszcze możliwość podczepiania się pod znajomych, ale im starszy jesteś tym ciężej
  • Odpowiedz
Bardzo dużo, przeważnie na wakacje leci się z kimś


@Reretos: lecisz z kimś jak jesteś z kimś. Jak byłem singlem to jeździłem z znajomymi albo sam.
  • Odpowiedz