Wpis z mikrobloga

Ej, kto testował L-Dopę? Jest prekursorem dopaminy i zwiększa jej poziom. Na hajpie jeden gość mi zachwala. Warto? Podobno z zieloną herbatką tworzy więcej dopki

#nootropy #depresja #modafinil
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koobik lepiej pobaw się w podbijanie depresantów np. welboxem, sulpirydem, amisulprydem (ten ostatni świetnie u mnie działa, chociaż welbox też robotę codziennie robi)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lukija mam amisulpryd właśnie, ale ja potrzebuję jakiegoś kosiora, a nie takie słabe xD modafinil sobie chwaliłem, ale lekarz na razie zalecił przerwę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lukija lol, ale działanie antydepresyjne to 50-200mg na dobę. Wyższe dawki są antypsychotyczne. Ja szukam czegos stricte na motywację i powera.
  • Odpowiedz
@Koobik: Może nie masz depresji. Mi latami wciskali antydepresanty, żaden nie działał. Potem zacząłem sam się doszkalać i szukać innych lekarzy, tropem były zaburzenia osobowości, a ostatnio ADHD. Depresja to taka standardowa diagnoza którą przypisują psychiatrzy jak nie wiedzą albo mają w------e (zazwyczaj nie wiedzą bo psychiatria nie jest oparta na dokładnej nauce). Bardzo wiele może być rzeczy, które dają objawy (obniżony nastrój, apatia, anhedonia, chroniczne zmęczenie, nadmierna ilość snu,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blargotron ja już mam zaleczoną depresję. Ale brakuje mi energii dalej do działania, takiej iskry jak miałem przed chorobą. Problem jest na 99% w dopaminie. Dlatego szukam coś w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@Koobik: OK. Te cioty nie zapiszą leku nawet jakby pomógł. Modafinil jest w Polsce (i całej EU) tylko wskazany na narkolepsję, ale lekarz może zapisać bez problemu, tylko nie chce, bo co go to obchodzi, że cierpisz. Wiem, bo pytałem o to.
  • Odpowiedz