Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
UWAGA bo bardzo mocny pill, który niejednemu może stanąc w gardle a normikom się styki przepalą gdy wjedzie syndrom wyparcia.

Wiele osób nie rozumie przegrywu myśląc że brzydki = #przegryw. W dzisiejszych czasach przegryw dotyka głównie PRZECIĘTNYCH gości i normików. A teraz kilka wyjaśnień dlaczego:
1) Brzydkich gości jest na prawdę mało (dla nich tym bardziej over). Większość typów to 4-6/10 i to ich dotyczy głównie problem patrząc statystycznie.
2) Będąc 4-6/10 masz dużą konkurencje gości 7-9/10 i OGROMNĄ ludzi w swoim przedziale, więc może być z tobą wszystko w porządku, masz fajną pracę, ciekawy charakter ale są miliony gości którzy też to mają albo i więcej
3) #demografia czyli jest więcej mężczyzn od kobiet. Normiki srają się, że przecież jest więcej kobiety na infografice, TAK DLA DLA PRZEDZIAŁU 70+ bo kobiety żyją dłużej i dożywają emerytury na którą wy harujecie
4) W miastach jest więcej kobiet -> tak ale jest też dużo obcokrajowców, turystów, niezameldowanych chłopów i każda ma #tinder (+global) więc powodzenia
4a) Z dostępnych kobiet sporo i tak nie szuka ciebie bo a) chce być singielką b) jest lesbijką c) ma dostęp do najlepszych gości w mieście

#blackpill #takaprawda #przemyslenia #redpill #zwiazki #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski #incel #samotnosc #podrywajzwykopem #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
UWAGA bo bardzo mocny pill, który niejednemu ...

źródło: 921d14731343a12ed6877cc7dba729164d37acbf8f6f88ae408a62b48c37c2a3

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiele osób nie rozumie przegrywu myśląc że brzydki = #przegryw. W dzisiejszych czasach przegryw dotyka głównie PRZECIĘTNYCH gości i normików


@mirko_anonim: Przegryw to stan umysłu, wynikający z chorób psychicznych, albo wychowania w rodzinie z jakimiś dysfunkcjami, nie musi to być odrazu skrajna patologia, ale np. samotna matka nie dająca sobie rady z życiem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wiecie jaki jest najgorszy pill którym wy faceci jesteście zatruci, szczególnie na wykopie?


Potraficie tylko gadać "to by nic nie dało" xD
Kisicie się we wspólnym sosie obwiniania całego świata za waszą samotność.

Ciekawe jak chcecie cokolwiek osiągnąć w czymkolwiek, skoro oczekujecie jedynie porażki. To dość uniwersalna prawda, nie tyczy się tylko spraw damsko-męskich, chociaż tu jest wyraźnie widoczna.
  • Odpowiedz
@miko24: I mają rację, bo wielu próbuje i nic to nie daje. Co niby można zrobić? Podbijać do obcych lasek na ulicy jak desperat, zacząć ćwiczyć [co bez sterydów i ze słabymi genami i tak nie da jakichś cudów, zwłaszcza jak się jest niskim, bo wtedy to i tak over] czy ogarnąć dobrze płatny zawód [co jest czasochłonne i nie dla każdego możliwe] żeby zostać bankomatem od biedy dla jakiejś
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02: odpowiedziałeś idealnie - wymieniłeś rzeczy które można próbować zmienić, od razu tłumacząc dlaczego nie warto. Bo geny. Bo dużo wysiłku. Bo coś tam.
Kobiety szukają facetów, których ćwiczenie/zdobywanie skilla/cokolwiek innego właśnie nie przerasta. Bo nie chcą mieć przy boku kogoś kto rozłoży ręce przy pierwszym większym problemie na waszej drodze.

Przemyślcie to po prostu, może któryś z was się uratuje z tego gówna
  • Odpowiedz
@miko24: Ale bzdury xD Jak mam 170 wzrostu i taki ryj jaki mam + spokojny charakter więc kobiety mnie traktują jak cień to co mam zrobić, operacja wydłużania kości z ryzykiem kalectwa, czy brać sterydy? Bez dobrych genów i konkretnej osobowości/warunków g---o ci w tej kwestii poprawią np. ćwiczenia.
  • Odpowiedz
Bez dobrych genów i konkretnej osobowości/warunków g---o ci w tej kwestii poprawią np. ćwiczenia.


@Polishdoomer02 no, typowe "to by nic nie dało" xD

A potem inni dają sobie wpoić takie podejście, po czym uznają że na nic nie mają wpływu i kończą pod pociągami.
  • Odpowiedz
W miastach jest więcej kobiet -> tak ale jest też dużo obcokrajowców, turystów, niezameldowanych chłopów i każda ma #tinder (+global) więc powodzenia


@mirko_anonim: Warto dodać, że tylko w dwóch i największa różnica to Warszawa, do której nie zaliczano chłopów z pobliskich miast, więc nadwyżka kobiet w miastach to mit.
  • Odpowiedz
A potem inni dają sobie wpoić takie podejście, po czym uznają że na nic nie mają wpływu i kończą pod pociągami.


@miko24: Chcesz powiedzieć, że sukces jest pewny i gwarantowany czy że frustracja nie przynosi negatywnych skutków?
Bo to są jedyne możliwe wnioski z tego co napisałeś.

Bo one wybiorą takiego który jest w formie, albo potrafi gotować, albo ma super poczucie humoru, albo jest zaradny, albo pasjonuje się literaturą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): @miko24: a co gdy ktoś próbował wszystkiego i nic? Ja na prawdę wyrobiłem się w gadaniu i wyglądzie + pokonałem wiele fobii i strachów tylko co z tego? Chodzę do kina, na basen, rower, zagaduje kasjerki, instaluje tindera, czasem koncert ale nic nigdy z tego nie wynikneło co powoduje tylko frustracje?

  • Odpowiedz
Chcesz powiedzieć, że sukces jest pewny i gwarantowany czy że frustracja nie przynosi negatywnych skutków? Bo to są jedyne możliwe wnioski z tego co napisałeś.


@Eteres: ? Nie wiem skąd te wnioski.
Sukces pewny? Nigdy.
To co próbowałam przekazać to fakt, że wciągacie w te tagi rzesze facetów, którzy zaczynają wierzyć że nic od nich nie zależy.
A skoro całą sprawczość oddajesz światu, to faktycznie dochodzisz do wniosku że nic dobrego nie ma prawa
  • Odpowiedz
jest sam, bo nie ma wyglądu który by sprawiał że kobiety same go podrywają i nie ma motywacji do randkowania


@Eteres: A weź przeczytaj ten fragment jeszcze raz.
Chłop może być nie-sam tylko wtedy, gdyby kobiety go podrywały z powodu jego urody. Serio?

  • Odpowiedz
a co gdy ktoś próbował wszystkiego i nic? Ja na prawdę wyrobiłem się w gadaniu i wyglądzie + pokonałem wiele fobii i strachów tylko co z tego? Chodzę do kina, na basen, rower, zagaduje kasjerki, instaluje tindera, czasem koncert ale nic nigdy z tego nie wynikneło co powoduje tylko frustracje?


@mirko_anonim: no i brawo dla ciebie (serio). Nikt nie powiedział że sukces przyjdzie od razu. Ludzie którzy z różnych powodów
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP):

Bo nie chcą mieć przy boku kogoś kto rozłoży ręce przy pierwszym większym problemie na waszej drodze.


@miko24: dbać i starać się to ja mogę o kobietę która:
  • Odpowiedz
No to szkoda, nie będę się starał i wybieram samotność.


@mirko_anonim: ale ja tego nie krytykuję. Jeśli masz takie wymagania i liczysz się z tym że takiej możesz nie znaleźć, to jest to uczciwy układ. Masz prawo wybrać swoje kryteria oraz wybrać samotność, jeśli żadna z kobiet spełniających te kryteria nie jest tobą zainteresowana. Grunt żebyś odnalazł swój spokój.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A pomyślałeś o takim magicznym triku, aby wskoczyć z powiedzmy 5/10 na to 7/10 i dalej się rozwijać, czy to niemożliwe juz na starcie - bo wcale nie można zarabiać więcej, wyglądać lepiej, rozwijac jeszcze na innych płaszczyznach?

To co napisałeś w sumie prawda, tylko że ludzie są LENIWI i się nie rozwijają, ale nawet lepiej bo mam mniejszą konkurencje.

No i będąc takim 6/ 10 gościem to trochę
  • Odpowiedz