Wpis z mikrobloga

@ArystokracjaPomarancza @MistrzKowalski @WesolyCzajniczek kurła w każdym kraju jest przestępczość, ale u nas lata 90 minęły i chyba od tego czasu jest coraz lepiej czy się mylę? Wskaźnik przestępczości mamy jeden z najnowszych w Europie co nie oznacza że tych przestępstw nie ma, ale ma pewno wyróżniamy się na tle Szwecji, Anglii, Francji, Niemiec itd. w których od 2014 widać wzrost, i ciekawe z jakiego powodu hmm.

Więc jeśli i
  • Odpowiedz
  • 15
@ArystokracjaPomarancza wskaźnik przestępczości tp 4.4 na tle unijnym czyli 11 to 2,5 raza mniej wiec kłamliwy to jest twój komentarz. U nas w biurze byla kobieta. Brazylii i dziwilo ją E moze na luzie wyjść na ulice wieczorem i nikt jej nie zaczepia
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton Nokia 3210 jeden z klasyków wyszedł w 99 roku, przed tą data też były telefony już popularne :)

Po 2000r to już była jedna wielka fala kradzieży pod szkołami. Kilku patusow z mojego z podstawówki/gimnazjum właśnie tak zaczynała swoje kariery żeby zakończyć w poprawczaku czy później kryminale.
  • Odpowiedz
  • 16
@dziadmankowy nie wiem czemu lewarów tak boli Polska i spokoj. W Krakowie to porachunki kiboli, a nie to co w cywilizowanych Niemczech kilka dni temu w Lautlingen. Tam to tylko byli poboczni zabici i ranni, ale w Polsce to mamy dziki kraj xD tym razem był tam zamachowcem biały więc pewnie się cieszycie przygłupy xD przeważnie ci "rodowici Niemcy" krzyczą przed zasztyletowaniem kogoś "Allah akbar" jak miesiąc temu w mannheim xD
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: Ty za to nie zdajesz sobie sprawy jak wygląda to na zachodzie, jak ludzie boją się wchodzić w muzułmańskie getta, jak tamci ludzie niczego nie szanują, śmiecą drą się i zaczepiają. Spójrz jak u nas jest czysto w miastach i spokojnie i nie daj sobą manipulować :) pozdrawiam, peace
  • Odpowiedz
@WesolyCzajniczek Unia dała nam w cholere dużo, ale to nie znaczy że teraz nie możemy krytykować ich aktualnej polityki. Prawda jest taka, że aktualna Unia to nie to samo co 20 lat temu i nie powinniśmy się godzić na wszystko tylko dlatego, że dzięki wejściu do Unii bardzo się rozwinęlismy.
  • Odpowiedz
Ty za to nie zdajesz sobie sprawy jak wygląda to na zachodzie, jak ludzie boją się wchodzić w muzułmańskie getta, jak tamci ludzie niczego nie szanują, śmiecą drą się i zaczepiają.


@JemBanaNyga: W jakimkolwiek mieście w Polsce nie byłem zawsze słyszałem o dzielnicach, ewentualnie ulicach, do których lepiej nie chodzić. Czym to się różni?
  • Odpowiedz
te, ile razy słyszałem to jak Polska to był dziki zachód w latach 90 a UE nas uratowała.


Dzieciństwo spędziłem w latach 90 i nie wiem o czym piszesz. To jakaś zorganizowana akcja obrzydzająca lata 90?


Nie mówię, że Unia nie dała kopa Polsce, bo dała, ale przestawianie że w Polsce w latach 90 to było gorzej niż teraz w Szwecji czy Niemczech to odklejka.


@
  • Odpowiedz