Wpis z mikrobloga

@WesolyCzajniczek: pamiętam jak w okolicach 2003 pisałem sobie na jakimś forum z ziomkiem z Nowej Huty. Wtedy ta dzielnica miała renomę najgorszego getta w Polsce. Zapytałem go jak jest naprawdę.
- nie no zdarzają się gwałty, morderstwa i kradzieże ale przecież tak jest wszędzie
- no #!$%@? NIE a sam fakt, że uważasz, że to w miarę normalne jest naprawdę przerażające
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: Dane eurostatu mowia ze Polska ma 1k gwałtów rocznie za to Niemcy 9k (w tym 700 zbiorowych) natomiast Francja ma 19k.
Oczywiście od specjalistów tutaj pewnie zaraz usłyszę ze dane są z dupy albo jestem skrajnym prawicowcem i przecież w Polsce tez polacy gwałcą xD
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1:

Tak w Polsce też są przestępstwa ale nie tyle co na kolorowym zachodzie.


Gdzie w jednym kraju klepnięcie w tyłek będzie w statystykach a w Polsce nie jest możliwe zgwałcić żonę czy dziecko.
  • Odpowiedz
@dr-proktor: fakt, część patoli na pewno ruszyła w świat - ale aktualnie polscy emigranci nie mają podjazdu do tych kolorowych jeśli chodzi o statystyki przestępstw
  • Odpowiedz
@WesolyCzajniczek: były w tedy zmiany ustroju. Dopiero wychodziliśmy z komunizmu. Teraz wchodzimy w kolejny. To żaden sekret, że komunizm to bieda i patologia, ale przypisywanie tego innemu zjawisku, nie przystoi.
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: dziwnym przypadkiem neuropki zauważają, że u nas przed 00' było niebezpiecznie, ale tego co w UE zaczęło się dziać na dobre dużo wcześniej to już nie wspominają ( ͡º ͜ʖ͡º) Zaś sam mem tyczy się przecież tego co się odwala obecnie i kolejnych prób wciśnięcia nam inżynierów z bliskiego wschodu xDD
  • Odpowiedz
Dane eurostatu mowia ze Polska ma 1k gwałtów rocznie za to Niemcy 9k (w tym 700 zbiorowych) natomiast Francja ma 19k.

Oczywiście od specjalistów tutaj pewnie zaraz usłyszę ze dane są z dupy albo jestem skrajnym prawicowcem i przecież w Polsce tez polacy gwałcą xD


@_T-800_: ale lata 90' ... (tutaj wstaw resztę tego lewicowego #!$%@? mające zakryć problemu z masową imigracją bandziorów z bliskiego wschodu) ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Widać, że urodziłeś się w czasach gdy Polska już była w Unii. W latach 90 w Polsce była bieda, gangsterzy wymuszali haracze. Mafie były bardzo silne, zdarzały się porwania dla okupu, gwałty przypadkowych dziewczyn w klubach, morderstwa, strzelaniny. Faktycznie raj na ziemi, nie to co teraz.


@WesolyCzajniczek: no rzeczywiscie to UE pomogla walczyc z rozpracowana juz dawno przed wejsciem gangsterka. Jak wy w ogole wiazecie gangi z UE? xD
Przeciez
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: hahaha, plusować to bezbeckie gówno może tylko ktoś kto nie pamięta jak wyglądały w PL lata 90. i czas przed wejściem do UE w 2004 zanim całą patologię zmiotło z planszy do Holandii i UK.
  • Odpowiedz