Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie potrafię zrozumieć jak w dzisiejszych czasach #rozowepaski mogą narzekać że nie mogą znaleźć faceta. Przeciętna kobieta zakłada #tinder i po chwili ma setki jak nie tysiące par. Nawet jeśli nie chce zakładać apek randkowych to w ciągu życia na pewno spokojnie zagada do takiej kilkadziesiąt #niebieskiepaski. Nie mogę pojąć tego jak z tak wielkiej liczby kandydatów nie potrafią wybrać jednego faceta. W tych czasach żeby kobieta żeby została starą panną to musi mieć naprawdę kosmiczne wymagania albo coś nie tak z głową. Z drugiej strony taki normik albo #przegryw jak założy #tinder to prawdopodobnie będzie miał kilka par na krzyż. Liczba kobiet które same zagadają do faceta wychodzi okrągłe zero. A potem mamy mnóstwo starych panien i kawalerów. Przeciętna #rozowepaski nie jest w stanie wybrać z setki nawet jednego a #niebieskiepaski nawet nie ma szans na #zwiazki z garstką kobiet. A potem kobiety potrafią narzekać że prawdziwych facetów już nie ma.

#logikarozowychpaskow
#blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Bo dla nich facet to jest TOP 20% męskiej populacji. Tylko 20% mężczyzn jest uznawanych przez kobiety za średnio (!) atrakcyjnych lub wyżej. One gdy mówią, że nie mogą znaleźć partnera, mówią szczerze, po prostu pozostali nie są przez nie uznawani nawet za ludzi. Kobiety totalnie nie rozumieją statystyki, demografii i dużych prób. Nie potrafią realnie ocenić przeciętnego wyglądu i zarobków całej męskiej populacji. Zawsze widzą jedynie szczyt piramidy.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: znałem kilka lasek 3/10, które mnie autentycznie odtrącały keksualnie, ale gdyby się dobrze ubrały + miałbym ciśnięcie i byłaby obustronna zgoda na ons, to bym puknął. Każda z nich miała chłopaka. Nie wiem jak z charakteru, ale wizualnie i "energetycznie" wyglądali na spoko normików.

@Pastaadastra są takie damskie przegrywy (np. takie które są brzydkie i mają niskie libido / bardzo nie lubią keksu), ale to kobieta musi być
  • Odpowiedz
W tych czasach żeby kobieta żeby została starą panną to musi mieć naprawdę kosmiczne wymagania albo coś nie tak z głową


@mirko_anonim: sam sobie odpowiedziałeś, większość bab ma coś nie tak z głową. Nawet te co sobie znajdują facetów czy zakładają rodziny.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Może i na apkach tak bywa ale jak jest się brzydszym to i tak nie ma z tego związku ale w realu nikt nie zgaduje xD Nikt nigdy do mnie nie zagadał tak o. Skąd wziął się ten pomysł że tak jest?
  • Odpowiedz