Wpis z mikrobloga

@revoolution: nie całą Europę, ale kilku urzędników, no ale co taki typowy łykopek może sensownego powiedzieć, skoro jedyne co umie jedynie robić personalne przytyki. Idź kawkę wypij lepiej.

A moje otoczenie ma się świetnie. Nie musisz się martwić, ale dzięki za troskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@revoolution: skąd się bierze tylu obrońcow tak beznadziejnego pomysłu jak przytwierdzone zakrętki takich jak Ty? Co to zmieni? Jak ktoś był rozumny to i tak wyrzucał buteki zgniecione z zakręconą nakrętką bo zajmują mniej miejsca w koszu, a to co zrobili bardzo zmniejsza komfort picia bezpośrednio z butelki
  • Odpowiedz
@revoolution Jestes zwyczajnie glupi. O ile w napojach te nakrętki kompletnie nie przeszkadzają to w jogurtach i kefirach jest to pomysl poroniony. Taka to ekologia że teraz trzeba przelewać do szklanki a później marnować wode i prąd na jej mycie.
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212
Kiedyś mnie śmieszyły Zakupy Mango bo tworzyli sebili którzy nie radzili sobie z najprostszymi rzeczami.
Teraz już wiem, że to nie były wymyślone historie tylko prawdziwe ludzkie dramaty.

Tylko czekać na wihajster (co będzie urywał te zakrętki) w cenie 99,99 ale tylko jeśli zadzwonisz w ciągu 13 minut. Jeśli zrobisz to w 5 to dostaniesz ekstra bulbator do wiązania sznurówek
  • Odpowiedz
I jak to wypić, żeby się nie wyglądać, jak uje.any stół Durczoka? Debile z unii.... Chusteczkę trzeba nosić, żeby nakrętkę wycierać, bo próba urwania grozi rozbryzgiem w promieniu 1,5 metra... (°°


@jestemjakijestem1212: xD
ryhu - >I jak to wypić, żeby się nie wyglądać, jak uje.any stół Durczoka? Debile z un...
  • Odpowiedz
@DRESIARZZ: ja to doskonale rozumiem, tylko idąc na spotkanie i chcąc sobie wypić jogurcik po drodze, wolę nie ryzykować, że krople jogurtu wylądują mi na czarnych spodniach i będę wyglądał, jakbym sobie próbował ulżyć na rozluźnienie ;)

W napojach, wodzie itp, nie ma problemu z tymi nakrętkami, ale jogurt to porażka. Niby mała rzecz, a potrafi wkurzyć i jak społeczeństwo polaryzuje. A najpiękniejsze, że przeciwnik nakrętek tego typu, już jest
  • Odpowiedz
nie całą Europę, ale kilku urzędników, no ale co taki typowy łykopek może sensownego powiedzieć, skoro jedyne co umie jedynie robić personalne przytyki. Idź kawkę wypij lepiej.


@jestemjakijestem1212: kraje ktore nie sa w UE tez to stosuja
  • Odpowiedz