Wpis z mikrobloga

@jestemjakijestem1212: Mullermilch ma specjalną strukturę plastra miodu pod nakrętką - kapilarność jogurtu trzyma go w tych sześciokątnych komórkach i nic nie kapie.

Widać dobrze po tych nakrętkach kto ma dobrych inżynierów w firmie, a kto stwierdził a #!$%@? jakoś to będzie - inny przykład Coca-Cola która się po odgięciu blokuje, vs jakaś tania woda z biedry gdzie zakrętki tak nie da się odgiąć i próbuje się zamknąć na gwincie.

Nie
zbyhu1 - @jestemjakijestem1212: Mullermilch ma specjalną strukturę plastra miodu pod ...

źródło: MULLER_NowaButelka_PL_v5_1920x600_Keyvisual-2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
Palcem wskazującym przyciekam nakrętkę do powierzchni bocznej butelki, tak że gdy biorę łyk jest ona po przeciwnej stronie i wtedy da się pić. #!$%@?ące ale jako tak działa. Tak jak przy napojach o niższej lepkości nie mam problemu, tak przy jogurtach nakrętka zintegrowana jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@revoolution: na żywo nie spotkałem NIKOGO kto by był fanem tego pomysłu. Na wykopku za to sami fajni debilnych pomysłów UE. Wam #!$%@? za to płacą czy weźmiecie na klatę wszystko co wam urzędnik nakaże?
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: jogurty pitne i w ogóle wszystko, co jest gęstsze od wody (i brudzi bardziej widocznie) to najlepszy przykład tego, jak głupie to jest rozwiązanie. Ja to obchodzę tak, że upijam trochę (trzeba trzymać nakrętkę drugą ręką, żeby nie nakapało w tym czasie), żeby było mniejsze ryzyko ochlapania się, potem urywam z mniejszym ryzykiem (a to zależy od tego jak mocny/rozciągliwy ten plastik jest) ochlapania się i już korzystam normalnie.
  • Odpowiedz
próbowałem, leci z nakrętki reszta jogurtu,


@jestemjakijestem1212: Jedną ręką trzymasz butelkę, drugą przytrzymujesz zakrętkę, pijesz i zakręcasz. Nie dziękuj, choć widzę dla ciebie nowa wiedza będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak czytam te płacze na zakrętki to mam wrażenie, że niektórzy żyją w reklamie telezakupów mango xd
  • Odpowiedz
@DRESIARZZ: Czekam aż wprowadzą nakrętki w chlebie i szynce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, problemem są nakrętki vs gęste płyny. Z napojami nie ma takich problemów. Może nie kupować, może użyć naczynia potocznie zwanego szklanką lub kubkiem.

Zresztą spójrz na komentarz wyżej od zbyhu1. Najwyraźniej da się zrobić to poprawnie więc tym bardziej twój komentarz jest głupi.
  • Odpowiedz
próbowałem, leci z nakrętki reszta jogurtu, jak się próbujesz napić...


@jestemjakijestem1212: piję właśnie jogurt Duet i się zastanawiam, co jest z tobą nie tak. Albo robisz dramę na siłę, albo masz jakiegoś parkinsona
  • Odpowiedz
@mmmzzz: Odpowiadając w tym samym tonie: serio masz problem z czytaniem? ;) Spróbuj oderwać to bez ubrudzenia się jogurtem. Musisz to najpierw wytrzeć, inaczej albo spodnie, albo łapa w jogurcie, bo leci z tej nakrętki. Samo oderwanie nie jest jako takim problemem ;)

@QoTheGreat: i ten posmak rozmiękniętego papieru. Pyszności
  • Odpowiedz
@ryhu: śmiechem żartem, ale jako przyszły posiadacz dwóch nowych bioder to ta scena ze skarpetkami wcale nie jest śmieszna XD U starszych ludzi np. z artrozą to też jest problem.
  • Odpowiedz