Wpis z mikrobloga

Sprowadzania tematu do hehe debile nie potrafią obsługiwać zakrętki jest tanim zagraniem. W napojach takich jak maślanka lub kefir zakrętka jest idiotycznie zrobiona. Nie, mam problemu z napiciem się co nie zmienia faktu że jest to zrobione na byle jak.
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: zaczynam mieć poczucie, że ci wszyscy wyżej co piszą "po prostu urwij nakrętkę debilu!!11oneoneone" to są właśnie ci ludzie którzy gubili nakrętki, więc unia musiała o nich zadbać ;d
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina @jestemjakijestem1212
nie wiem co tu jest takiego ciezkiego do zrozumienia. Statystycznie to musi zadziałać. Wiadomo, że zgnieciona i zakrecona butelka zajmuje kilka razy mniej miejsca. Teraz jesli korek jest przytwierdzony to wiecej osob zgniecie i zakreci ta butelkę bo mniej osob zgubi zakrętkę.

Wiem wiem, grube przemyslenia, ciężkie rokminy. Ale już wiecie.

Beda jeszcze ci co nigdy nie zgniatali butelek a moze teraz zaczna to robic bo jednsk po cos ten korek jest przytwierdzony. Moze uda im sie wpaść
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke @Tylko_Seweryn HAHA PATRZCIE XDDD TE PRAWAKI NIC TYLKO PIC NIE UMIA XDd potomkowie husarii a ich przymus durny denerwuje xddddddd

Nie wiem, wy to macie jakąś chorobę sierocą że wszystko co zrobi unia to jest dobre i musicie to gloryfikowac?
W wodach gazowanych często ta nakrętka jest z mocniejszego plastiku niż sama butelka, powodzenia z urwaniem jak korek się ciągnie a butelka gnie.
Nawet soku pomidorowego z kartonu z
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert czy ty czytałeś co napisałeś? XD Ja nawet o prawakach tutaj nie wspominam czy lewakach a ty srasz się jakbym ci matkę zabił. Jeśli dajesz w swoim życiu #!$%@? o jakieś #!$%@? nakrętki jest to dla mnie zwykłe życiowe skill issue przegrańcu. GIT GUT potomku husarii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: Ja zawsze ze wszystkiego co pije najpierw odgryzam dwa paski plastiku z korka i wypluwam na ziemie, a potem odgryzam pasek z butelki i wypluwam na ziemie. Wtedy butelka działa i da się z niej korzystać. Wcześniej żadnym plastikiem nie śmieciłem, no ale jak unia sobie tak wymyśla to niech ma.
  • Odpowiedz