Wpis z mikrobloga

Teraz jesli korek jest przytwierdzony to wiecej osob zgniecie i zakreci ta butelkę bo mniej osob zgubi zakrętkę.


Wiem wiem, grube przemyslenia, ciężkie rokminy. Ale już wiecie.


Beda jeszcze ci co nigdy nie zgniatali butelek a moze teraz zaczna to robic bo jednsk po cos ten korek jest przytwierdzony. Moze uda im sie wpaść na geniusz.


@
  • Odpowiedz
Zresztą co za różnica czy butelka pognieciona czy nie,


@KochanekAdmina: no ewidentnie jesteś idiotą, nie mamy o czym gadać.

pokonała cie zakrętka. gratuluje bystrości. jeszcze sie za lepszego uważasz klaunie xD
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212 mam tak samo, wodą z butelki mogę się polać z tej zakrętki nic się nie dzieje przecież, ale przy jogurtach mnie to niesamowicie irytuje bo oblać się jogurtem to słabo a urwać to gówno jest ciężko, ten materiał z którego robią nakrętki to bardziej się rozciąga niż urywa więc tu też istnieje opcja oblania się białym napojem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina regularnie to nie, ale zdarzyło mi się w trakcie jazdy autostradą, że upadła mi gdzieś zakrętka od dużej butelki i w efekcie przez X km trzymałam butelkę w ręce, żeby się nie wylało (°°
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarza01: Śmieciarki posiadają zgniatarki i prasują te butelki na płasko. Zgniatanie butelek rękoma to jałowa, nikomu niepotrzebna robota.
  • Odpowiedz
  • 0
@Agent007cm: Przeszkadza mi gdy takie osoby jak ty, które nie maja w sobie wystarczającej inteligencji emocjonalnej żeby zdobyć się na odrobinę empatii (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
kapilarność jogurtu trzyma go w tych sześciokątnych komórkach i nic nie kapie.


@zbyhu1: Po pierwsze jakiego jogurtu, skoro to napoje MLECZNE? Po drugie kapie, wczoraj piłem to wiem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz