Wpis z mikrobloga

zajebista gierka i wyprzedzajaca swoje czasy dosc mocno


@Milo900: W czym? Fabułą? Sterowaniem? Systemem walki? Możliwościami gameplayu?

Plus zobacz ile dzis powstalo roznych modow, rozszerzen, forum na ten temat.


No i w 90% to Polskie albo Ruskie fora xD A co do modyfikacji i rozszerzeń, to wynik tego, że niczym Skyrim trzeba wszystko zmieniać by dało się po ludzku grać.
  • Odpowiedz
@methhod: Piranie nie zrozumiały, że sukces Gothica 1 i 2 wynikał z kameralności i jakości opowieści, podobnie jak w przypadku stosunkowo nowego Kingdom Come: Deliverance, a nie z otwartego świata, który zatopił Gothica 3 przez problemy techniczne i powtarzalność.
  • Odpowiedz
  • 24
na świecie była co najwyżej średniakiem


@L3gion: a to na swiecie musi być jakąś uznaną grą żeby jakiś naród stwierdził że gra jest zajebista?

przeciez gry typu fortnite itp są dla kretynow a sukces osiągnięty
  • Odpowiedz
No i w 90% to Polskie albo Ruskie fora


@L3gion: No i co w związku z tym? jak ryżowcy mają te swoje dziwne jrpg które każdy ma w dupie na zachodzie to wszyscy rozumieją że to po prostu kwestia odrębności kulturowej która sprawia że Japończycy mają swoje własne gusta, ale ty polaczku swoich gustów mieć nie możesz, jak jakaś gra nie spodobała się grubym hamburgerom zza oceanu to znaczy że
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz Mi ostatnio pisali, że Gothic ma lepsze sterowanie niż Sekiro xd

Ludzie wielbiący Gothica i Heroski to ludzie którzy grali w pare gier w życiu i sie na tym nie znają

Coś jak typy co słuchają paru plyt przez całe i #!$%@?, ze nikt nie robi dzisiaj dobrej muzyki
  • Odpowiedz
a to na swiecie musi być jakąś uznaną grą żeby jakiś naród stwierdził że gra jest zajebista?


@yaah: Biedny naród który innej gry nie widział na oczy vs globalna opinia ludzi którzy mieli dostęp do każdej premiery danego roku. Za dzieciaka się jadło bułkę z mielonym, ale nie będę udawał, że to choć w połowie podobne do porządnego hamburgera ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
to prawda, ale mi się to podoba i w te kwadratowe elexy grałem z przyjemnoscia


@mocarny_knur: ja też się dobrze bawiłem, ale nie chcę patrzeć przez różowe okulary na piranhe. Elex 1 grałem, dobrze się bawiłem, ale cierpiał na mankament G1 czyli brak zadań pobocznych poza wyborem gildii. Była do zebrania mapa skarbów czy coś, ale nie bawiłem się w to
  • Odpowiedz
Fromm Soft? Acti Blizzard? Ubi?


@200Amra: from to ludzie mogą pisać rozprawki na temat zmian w rozgrywce i jak się dobrze bawią. Blizzard jest spoko do zabawy dostajesz świat, robisz build i śmigasz. Ubi asasyny różne etapy historyczne, prosta przyjemna rozgrywka, wieże i posterunki lubiłem, watch dogs piaskownica bawisz się jak chcesz.

Wspólna cecha gier tych studiów jest taka, że nie są drewniane jak gry piranhy.
  • Odpowiedz
Polacy, gdy orientują się że ich gra z dzieciństwa co to w pamięci jest 11/10, na świecie była co najwyżej średniakiem i nikt po niej nie płacze.


@L3gion: @przegro_pisarz @methhod No tak, bo najważniejsze jaką opinię mają ludzie za granicą, a nie to czy gra się podoba czy nie. Głos ludzie z zagranicy liczy się x10 jak głos polaka. xD
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz:
Fromm - robi w kółko te samy gry od czasów Demon Soulsa. Nie na darmo nazwali cały rodzaj gier przez nich robiony Soulsami.
Acti-Blizz - trzepie CoDa od x-lat z kosmetycznymi zmianami
Ubi - AC, FC - to tylko zmiana settingów z kosmetycznymi zmianami w rozgrywce
Bethesda - Fallout z mieczami lub Skyrim z pistoletami - te powiedzonka nie wzięły się z
  • Odpowiedz
gra z dzieciństwa co to w pamięci jest 11/10, na świecie była co najwyżej średniakiem


@L3gion: bzdura, w Gothica akurat dokładnie tak samo przyjemnie gra się dzisiaj co kilkanaście lat temu, a gra jest obiektywnie w topce swojego gatunku jak na tamte czasy. Jedyne co jej zabrakło to marketing na zachodzie, ale twierdzenie że to jakaś iluzja z dzieciństwa że Gothic był dobry jest kompletnie zmyślone. To że nie ruszyli
  • Odpowiedz